Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dubrava zubna kirurgija

Bok!Zanimaju me vasa misljenja i iskudstva sa bolnicom Dubrava...trebala bi na operaciju u proljece pa da se utjesim sa vasim misljenjem 😑😅
2017 01 12
Meni su dali na izbor 3 lokacije, na Fakultetu, u Dubravi i treće se bogme više ne sjećam... (možda Perkovčeva?) i svi stomatolozi su mi preporučili Dubravu. Ne znam koji te točno zahvat čeka, ali ono što sam imala prilike doživjeti, sve je to više manje kao na traci. Obavila si prvi pregled? Meni su se i pripreme pred zahvat odužile isto kao i čekanje na red za prvi pregled - tamo zna biti baš velika gužva. Nemam nekih specijalnih neugodnosti u sjećanju, mislim da mi je najneugodnije bilo vađenje konaca jer je baš bilo uoči nekog praznika i neka sestra se sama mučila samnom, a i ja s njom. Kad te konačno pošalju na "stol", sve je začas gotovo, njima je to rutinski i ti si im šesta u danu. Ništa naravno ne osjetiš jer ti puknu hrpetine injekcija, samo zvukovi koje čuješ mogu biti malo neugodni. Pomaknut se ne možeš, a i prekriju ti lice i oči pa ne vidiš masakr :D Dobit ćeš odmah poslije zahvata pismene upute kako voditi brigu o rani, oblozi, ispiranje itd. - slijepo ih slijedi i sve će biti ok :) Meni je pisalo da moram u određenim intervalima hladiti mjesto operacije tako da ne bi bilo loše da si dan uoči zahvata napraviš leda da te čeka kad dođeš doma.
2017 01 13
Hvala! Bila sam u Perkovcevoj vec i sve je proslo super...malo mi je zastrasujuca ta Dubrava...nekako su svi njnj pa mi nije bilo svejedno...i naravno neukusno nabacivanje studenata..dok nisam pokazala prstnje na ruci pa im je bio neugodnjak :) mene je vise brinula operacija zbog promjene bolnice....ali opet ako sam vec jednom prezivjela onda cu i ovaj put...
2017 01 13
Da, karakteri tamo...ima svega :O :D Oni mlađi se svima nabacuju, ko da si upao u neku srednju školu, hormone možeš rezati u zraku. Uoči zahvata su komentirali kog bi povalili. I nisu to studenti, nažalost... eventualno prolaze specijalizaciju. A doktorica koja mi je pripremala zub prije zahvata je pola sata kukala sestri i meni kako nema para, sva sreća pa se sjetila usput reći da mi stavlja privremenu plombu i da ju moram čim prije zamijeniti za neku poštenu. Profesionalizam u komunikaciji s pacijentima je tamo za neke usputna stavka jer si velim doslovce ko na traci, ali srećom pa ovaj rutinski posao zahvata rade korektno. Preživjet ćeš sigurno :) Meni su stomatolozi, koga god da sam pitala ovak privatno, rekli da je Dubrava najbolja opcija. Ak ćeš imat još kakvih pitanja, slobodno se javi.
2017 01 13
a kakva je operaciska sala? Nisu bas najaci sto se tice cistoce po bolnici??
2017 01 13