Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Podoćnjaci :/

Prvo, dobro jutro zelim svima. Ovu temu sam otvorila s namjerom da mi neka od vas pomogne ukloniti podocnjake. ,:) Znaci genetski sam nasljedila tamne kolutove oko očiju, prije i nisu bili toliko tamni, ali sada su skroz, probala sam dosta metoda za uklanjanje ili bar smanjivanje, nista ne pomaze, smanjim ih malo sminkom, ali posto mi je lice bilo cisto, a ja kad stavim tih par korektora na podocnjake, onda stavim i tamniji puder malo da se toliko ne primjete pa onda i sav ostali mejkap, jer ne mogu samo korektor. I sada zbog toga sam dobila pristice pudera i toga, a prije sam cisto,cisto lice imala, pa zelim prestat s tim. Zelim ukloniti podocnjake ili ih smanjiti prirodnim putem, a pudere i korektore izbaciti iz dnevne rutine. Pa bih vas molila ako koja od vas zna neki bakin, mamin, bilo ciji nacin za uklanjanje prirodnim putem, ili neke bas dobre korektore koji pomazu, kreme i sl stvari da mi predlozi, svima bih bila do nema zahvalna..i usput, ako netko nešto za pristice zna, da se i tih par riješim s brade i cela, ali za pristice nisam spremna kupovati skupe kreme i sl stvari, njih zelim prirodnim putem, jer mi ne smetaju kao podocnjaci. Znaci za podocnjake sam spremna dati novca koliko treba, ali naravno za nešto što valja. Eto unaprijed hvala svima💚
2017 01 13
I ja imam isti problem, naslijedila ih....stvarno ih ne mogu prekriti. ja sam išla i doktoru zbog toga i rekla je da se tu ne može ništa napraviti.... a komentara koliko hoćeš, pogotovo na poslu: naspavaj se, pogledaj koliki su ti podočnjaci itd itd. spavala ja 3 sata ili 7 sati ili 15 sati oni su uvijek isti ..
2017 01 13
da probaš serum od smilja, bar sam ćula da on pomaže. imam i ja taj problem sa podočnjacima i mislila sam probati taj serum ali nikako da ga kupim
2017 01 13
> mica237: > I ja imam isti problem, naslijedila ih....stvarno ih ne mogu prekriti. > ja sam išla i doktoru zbog toga i rekla je da se tu ne može ništa napraviti.... > a komentara koliko hoćeš, pogotovo na poslu: naspavaj se, pogledaj koliki su ti podočnjaci itd itd. > spavala ja 3 sata ili 7 sati ili 15 sati oni su uvijek isti .. E skroz se razumijemo aajme,tu pricu slusam cijeli zivot😰
2017 01 13
Nekidan sam u GRAZIJI procitala da ulje sjemenki grožđa ucinkovito posvjetljuje podocnjake.svakako,isplati se probati ;)
2017 01 13
> danijela227: > da probaš serum od smilja, bar sam ćula da on pomaže. > imam i ja taj problem sa podočnjacima i mislila sam probati taj serum ali nikako da ga kupim E hvala ti,probat ću to,pa javim jel pomaže🤗 joooj,jadne smo mi s podocnjacima ,:)
2017 01 13
> nadadamic10: > Nekidan sam u GRAZIJI procitala da ulje sjemenki grožđa ucinkovito posvjetljuje podocnjake.svakako,isplati se probati ;) E za to cula nisam,morat cu probati,hvala ti😊
2017 01 13
Ako nemaš sigurno problema sa jetrom ili bubrezima,umjesto sjemenki grožda možda da pokušaš sa sokom od limuna ili ujutro malo leda ispod očiju,al općenito ,možda da se pomiriš s tim kao i ja :')
2017 01 13
Ehhh da ne zaboravim,često osobe koje su sklone alergijama imaju tamne podočnjake ;)
2017 01 13
ja sam bila na pretragama i sve u redu, također nisam alergična ama baš na ništa... probavala sam i s kamilicom i kremicama i led i svašta nešto ali ništa... i ja sam se već pomirlila :D
2017 01 13
Kod mene nebi trebalo bit genetski više zbog nekih drugih uzroka ali nezamaram se time.Vidim ih i kao da nevidim.Imam stotinu mana al krenem li nabrajat....Drage žene,zavolite sebe takve kakve jeste,samo ozbiljne zdavstvene probleme treba rješavati a ovo je sve popratno u životu..Neke smo rođene lijepe i prekrasne a neke malo manje prekrasne.Nabiješ naočale ,staviš malo pudera i voziš dalje,kome smeta nek ne gleda!!! :')
2017 01 13
nemam baš crne kolobare, ali imam dosta izražene podočnjake, a kda ne spavam pogotovo..koristim korektor, i da, moraš onda i puder..al zato jer je netko spomenuo prištiće da kažem da ima u apoteci kupiti puder od alkaloida, jeftin i koža diše ispod njega, a malo tonizira i nema prištića nema šanse..pa kome je bitno da zna.. Sve druge koje sam probala, uključujući i one skupe markirane da ne bi bilo zablude, ovaj mi je najjj, doduše ne prekrije tako savršeno, ali ni ne šteti pa kad zbrojiš ispadne super
2017 01 13
Nema pomoći, pomiri se s njima ;) Nešto za okoloočnu njegu treba koristit kako bi nahranila kožu, al ne postoji krema koja će ih maknut. Od kad koristim okoloočne kreme (cca 10ak godina) nešto jesu svijetliji, al bez make upa su baš vidljivi. I promijeni puder, ovaj ti je očito komedogen. Postoje puderi koji ne izazivaju prištiće tj. ne čepe pore.
2017 01 13
Ja sam kupila balzam od zelenog čaja (od tinkture), čitala sam da pomaže, ne koristim još dovoljno dugo da bih mogla potvrditi. Imam isti problem, teško da ćemo ih se riješiti, ali ako postoji nešto što eventualno može smanjiti vidljivost istih, zašto ne. Ja ne koristim puder ni korektor, općenito mi smetaju na koži, tako da su mi kreme najbolje.
2017 01 13
I ja muku mucim s podocnjacima.Dok sam isla u srednju naslusala sam se ruznih komentara da sam narkomanka jer sam jako bljeda,a podocnjaci smedje ljubicasti...😣 I koristila puder neko vrijeme i dobila pristice.Odustala i sada koristim samo korektora dva na podocnjacima.Prvo tekuci od Catrice Camuflage pa od Essenca iz stika korektor.I okej je.Uvijek mi je malo svjetlije ispod oka jer svoj ten nemrem pogoditi.Ali ne izgleda lose i bas me briga ko sta misli.A i pase mi ovako.Ne zelim lice upropastiti.A podocnjake nemrem maknut i pomirila sam se s njima.Tako je kako je...
2017 01 13
1 2