Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Dajte cure, imamo sansu! Veliku! Idite na policiju! Ana i krme su zasluzili kaznu, Oni su bolesni i nece stati samo na zlostavljanju zivotinja i novcanim prevarama!
2017 01 19
Marija0407 bez ikakve uvrede,ali zasto se svadjate i vrijedjate druge korisnice? Koliko vidim,mnoge cure Vam ovdje zele pomoci a ne odmoci zato i je otvorena ova tema. Rekli ste da ste Vi svoju temu otvorili kako bi pomogli drugima da ih ne prevari... Pa pomozite i odite na policiju... Ne mora znaciti da ce Vam se vratiti novac ali moze sprijeciti tu osobu da nastavi dalje sa svojim zlobnim namjerama... To je kao ono kad policija ne zeli poduzeti nista kad netko nestane dok ne prodje 24h...Ili 48h... A u to vrijeme je vec mozda kasno...Ko ziv ko mrtav... Mislim da je ta cura zbilja poremecena sto pokazuju njezini postovi i sve ostalo sto pise bez trunke kajanja ili osjecaja prema drugim ljudima... Nije valjda dovoljno sto je pokrala toliki novac nego sad jos treba te osobe vrijedjati i manipulirati njima. Kao trudna je...Nije ona lopov nego decko i njegovi roditelji... Nebitno je kako ona izgleda je li lijepa ili ruzna... Je li Luka krme ili ne... Bitno je to da im se podhitno treba stati na kraj... Jer ocito je da je ovo samo kriminalni pocetak... Sad je pocela sa kradjom i lazima a kasnije ce nekoga ubiti za par stotina kuna... Nekima se to mozda cini kao pretjerivanje ali takvi tako pocinju... Znam od mamine prijateljice sin... Sa ulaskom u pubertet svojoj vlastitoj mami je pokrao sve zlato i prodao ga... Kasnije je premlatio od batina i potjerao iz vlastite kuce... Sva sreca pa je zena shvatila da ako ga ne prijavi ma koliko tesko bilo jer joj je sin,moze samo biti gore... I sad je u zatvoru...Ima 24 godine i non stop je izvodio drske kradje... Cure koje ste prevarene...Pokrenite se...Nikad ne znate sta se sutra moze dogoditi...Mozda cemo citat o njoj u novinama... Bitno da se nesto pokrene i da odgovara za svoje postupke!!
2017 01 19
Ja se pitam dal su sve prevarene cure uopće vidjele ovu temu , jer se neki ovdje prijavljuju svake prestupne.. , pa možda ni neznaju da trebaju nešto poduzeti.. Čini mi se da bi nekako trebalo doc do njih preko negativnih povratnih koje su ostavljale na lažne profile prevarantice.. Al adminica je sposobna ženska pa možda stupi osobno s njima u kontakt.. Nadam se 😀
2017 01 19
Stavljeno je i na fejs na crnu listu pa valjda ce se i tamo nac prevarenih. Samo sherajte dalje.
2017 01 19
Ovo je tuga! Samo znate pisati po forumima prevarena i pisati zalopojke kako vam je od dice novac ukrala, ili jos bolje kad joj opsujete sve a kad treba nesto poduzeti-nema vas. I sta vam je problem otici u policiju s dokazima o prevari i ispricat sta se dogodilo i to je to. Mene je cura za 300kn prevarila , i isla sam na policiju , prijavila prilozila dokaze i u 4-5 miseci su to rijesili, doslo je do toga da sam s prevaranticom morala zajedno u postu ici da mi uplati novac i to rijesimo, iskreno nisam ni mislila da cu novac dobit natrag ali jesam, i nisam imala nikakva maltretiranja da stalno u postaju dolazim, nego su mi javljali kad su joj bili na vrata i sto je sljedece! A vas netko za 800,1000kn prevari i briga vas je? Onda ste zasluzili da vas svaka sljedeca privari kad nemozete jednu obicnu stvar uradit. Zenska je sociopat i iskreno ne mogu vjerovat da njeni roditelji ili ko vec ako vec znaju kakva je nisu prijavili to socijalnoj sluzbi ili eventualno na psihijatriju ako je toliko u glavu bolesna. Svadat se i natezat ovdje sa psihicki bolesnom osobom vam nece nista dobrog donit, samo cete zivce potrosit, ucinite nesto za sebe i za druge i prijavite je, ako je vec pokrenuta akcija, ne triba znacit da necete vidit svoj novac
2017 01 19
Slažem se s Ivanom, ako ste vi uspjeli utjerat sami novac u vašem slučaju , pa valjda kad se skupi vise osoba to ima i veće šanse da uspije,a raspravljati o njenim dijagnozama i bolestima je besmisleno i vec pomalo degutantno.. Postoje ljudi koji su stručni za takve bolesti i poremećaje pa NEK oni odrade svoje kad ju se smjesti u zatvor ili neku ustanovu, ostavimo to njima.
2017 01 19
A stas, ocito im novci na grani rastu pa ih nije briga
2017 01 19
Ne..nego ju mi previše iznerviramo i stvaramo pritisak svojim upisima..pa u inat nama neće ići na policiju :') Lp
2017 01 19
> ivana5436: > Ovo je tuga! Samo znate pisati po forumima prevarena i pisati zalopojke kako vam je od dice novac ukrala, ili jos bolje kad joj opsujete sve a kad treba nesto poduzeti-nema vas. I sta vam je problem otici u policiju s dokazima o prevari i ispricat sta se dogodilo i to je to. Mene je cura za 300kn prevarila , i isla sam na policiju , prijavila prilozila dokaze i u 4-5 miseci su to rijesili, doslo je do toga da sam s prevaranticom morala zajedno u postu ici da mi uplati novac i to rijesimo, iskreno nisam ni mislila da cu novac dobit natrag ali jesam, i nisam imala nikakva maltretiranja da stalno u postaju dolazim, nego su mi javljali kad su joj bili na vrata i sto je sljedece! A vas netko za 800,1000kn prevari i briga vas je? Onda ste zasluzili da vas svaka sljedeca privari kad nemozete jednu obicnu stvar uradit. Zenska je sociopat i iskreno ne mogu vjerovat da njeni roditelji ili ko vec ako vec znaju kakva je nisu prijavili to socijalnoj sluzbi ili eventualno na psihijatriju ako je toliko u glavu bolesna. Svadat se i natezat ovdje sa psihicki bolesnom osobom vam nece nista dobrog donit, samo cete zivce potrosit, ucinite nesto za sebe i za druge i prijavite je, ako je vec pokrenuta akcija, ne triba znacit da necete vidit svoj novac dugo nisam procitala bolji upis. svaka ti cast. kapa do poda! :")
2017 01 19
> ivana5436: > Ovo je tuga! Samo znate pisati po forumima prevarena i pisati zalopojke kako vam je od dice novac ukrala, ili jos bolje kad joj opsujete sve a kad treba nesto poduzeti-nema vas. I sta vam je problem otici u policiju s dokazima o prevari i ispricat sta se dogodilo i to je to. Mene je cura za 300kn prevarila , i isla sam na policiju , prijavila prilozila dokaze i u 4-5 miseci su to rijesili, doslo je do toga da sam s prevaranticom morala zajedno u postu ici da mi uplati novac i to rijesimo, iskreno nisam ni mislila da cu novac dobit natrag ali jesam, i nisam imala nikakva maltretiranja da stalno u postaju dolazim, nego su mi javljali kad su joj bili na vrata i sto je sljedece! A vas netko za 800,1000kn prevari i briga vas je? Onda ste zasluzili da vas svaka sljedeca privari kad nemozete jednu obicnu stvar uradit. Zenska je sociopat i iskreno ne mogu vjerovat da njeni roditelji ili ko vec ako vec znaju kakva je nisu prijavili to socijalnoj sluzbi ili eventualno na psihijatriju ako je toliko u glavu bolesna. Svadat se i natezat ovdje sa psihicki bolesnom osobom vam nece nista dobrog donit, samo cete zivce potrosit, ucinite nesto za sebe i za druge i prijavite je, ako je vec pokrenuta akcija, ne triba znacit da necete vidit svoj novac savršeno opisano!
2017 01 19
> marija_0407: > > Brdosuza: > > > marija_0407: > > > Ja se ovdje sa nikim ne svađam..Ja sam gospođo za razliku od drugih i kontaktirala njenu mamu,i njegovu mamu pokušavam dobiti.Njena mama mi je rekla da ju slobodno prijavim na policiju,da nisam jedina prevarena,da već ima puno prijava u .policijskoj postaji.Rekla je i da Ana ne živi sa njom,te da ih sve zlostavlja i maltretira.Kam da joj idem na vrata? > > > Jel imam možda telepatske moći možda da znam di se ona nalazi? > > Evo da ne bi bilo da izmišljam...rekla je da ne zna di se nalazi Ana. > Jel si ti curo malo mutava?Pa jel svugdje piše da joj je adresa di živi sa roditeljima Kanarinska 25,a njena majka je izjavila da Ana ne živi s njom?Ne baljezgaj molim te.Od tog vašeg silnog kenjanja mi se još manje ide na policiju. marija0407, ne moraš ti na policiju, policija može k tebi, jer im je dopušteno pozivati na obavijesni razgovor građane za koje se osnovano pretpostavlja da raspolažu obavijestima nužnim za obavljanje policijskih poslova. Karika si u lancu prevarenih i kao takva sigurno ćeš biti pozvana na obavijesni razgovor. Možeš vrijeđati korisnice na temi koliko želiš, možeš se služiti vokabularom koji je iz komentara u komentar sličniji ane mate, no pitam se, jesi li svjesna da na ovaj način držiš ljestve prevarantima na krpicama.? Kažeš da si htjela upozoriti cure na krpicama od prevarantice? :/ Imaš priliku pomoći i sebi i prevarenima. Djela, ne riječi, marija0407.
2017 01 19
> Sanja8888: > Neznam...to cu presutiti ]:) Ja sam prevarena i što da napravim hoću dobit novac nazad
2017 01 19
> ivana5436: > Ovo je tuga! Samo znate pisati po forumima prevarena i pisati zalopojke kako vam je od dice novac ukrala, ili jos bolje kad joj opsujete sve a kad treba nesto poduzeti-nema vas. I sta vam je problem otici u policiju s dokazima o prevari i ispricat sta se dogodilo i to je to. Mene je cura za 300kn prevarila , i isla sam na policiju , prijavila prilozila dokaze i u 4-5 miseci su to rijesili, doslo je do toga da sam s prevaranticom morala zajedno u postu ici da mi uplati novac i to rijesimo, iskreno nisam ni mislila da cu novac dobit natrag ali jesam, i nisam imala nikakva maltretiranja da stalno u postaju dolazim, nego su mi javljali kad su joj bili na vrata i sto je sljedece! A vas netko za 800,1000kn prevari i briga vas je? Onda ste zasluzili da vas svaka sljedeca privari kad nemozete jednu obicnu stvar uradit. Zenska je sociopat i iskreno ne mogu vjerovat da njeni roditelji ili ko vec ako vec znaju kakva je nisu prijavili to socijalnoj sluzbi ili eventualno na psihijatriju ako je toliko u glavu bolesna. Svadat se i natezat ovdje sa psihicki bolesnom osobom vam nece nista dobrog donit, samo cete zivce potrosit, ucinite nesto za sebe i za druge i prijavite je, ako je vec pokrenuta akcija, ne triba znacit da necete vidit svoj novac Ja sam na jednoj temi prevarenoj curi (cifra je bila oko 300 kn ) rekla da ide na policiju prevariti, pa me par "njih" "išpotalo" da šta gluposti pričam, da joj se ne isplati. Žao mi je jedino šta teme ili nema ili je izgubljena u bespućima krpica.
2017 01 19
*prijaviti
2017 01 19
> Martine: > > Sanja8888: > > Neznam...to cu presutiti ]:) > Ja sam prevarena i što da napravim hoću dobit novac nazad Od koga?di je negativna?stavite ime prezime broj racuna .a nemam staklenu kuglu da znam dali ce novac biti vraćen .pretpostavljam da ako nije zaštićeni racun moze ici ovrha
2017 01 19
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 55