Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

> rafaela1973: > Krme se naslikava sa parama!!!! Inače sam protiv nasilja ali ovo dvoje doslovno treba srediti da ih mama više ne prepozna. Koji luzeri, bljak! :@ :@
2017 01 19
Bas mi je drago da se mali naslikava ...i ruga se ...mozda se netko osvjesti pa napokon krene ova tema pravim tokom.slike uplata na racun preslike razgovora
2017 01 19
Meni stvarno nije jasno zašto pokradeni šute. Dvoje balavaca im uzme lovu samo tako a oni napadaju cure koje im sugeriraju odlazak na policiju. Mislim ne svi ali neke jedinke ovdje se ponašaju kao da ne znaju zbrOjiti 2 i 2. Ovo dvoje im se smiju u brk a oni se skrili u mišju rupu. Ja sigurno ne bi šutila skrštenih ruku ni za 10 mojih kuna. Cure probudite se, ništa se nikome neće dogoditi ako ode na policiju. I sve da ne bude ništa od toga, napravila bi to radi sebe i radi ovo dvoje jadnika.
2017 01 19
> hanami: > > julijaaa19: > > E sad da vam ja kazem nesto. Ja sam bila prevarena za 700kn na njuskali(ugg cizme) kao balavica prije 5godina.. nikad dosle nisu naravno. Nakon mj dana sam vidjela ovdje objavu i skupilo se nas preko 50 u vrijednosti od 600000kn prodavalo se od guma tva cizmi svegam. I to ovdje preko krpica a kamoli jos okolo starijih ljudi. Islo je na policiju,uplatnicr svih i zatim na drzavno odvjetniszvo. Nakon 4 godine su me pozvali u policiju da dam iskaz, NAKON 4 GOD I SAN DANAS NIJE PODUZETO NISTA,protiv decka 18god policija otiala na vrata i nije napravila nisza. Tako da vi ostecene ne nadajte se nece ona u zatvor nit isplatit te novce.. necete poduzet nista :) ne kazem da ne pokusate ali ja znam kako sam ja zavrsila. Nakon 4 god iskaz dat sramota. I to su me ispitivale takve gluposti reda radi > Policija je, pretpostavljam, prikupljala iskaze za državno odvjetništvo (čudi me da ga nisi i ranije dala). Sad je dalje na državnom odvjetništvu. Što je policija točno trebala u tvom slučaju? Prvo ga moraju osuditi. > I mislim da ti je jedna nula viška, ne štima računica inače. Zvali su me nakon 4 god da dam iskaz. Ja sam mislila da je doslo rjesenje ili nesto.. a proslo je vec 6god.tako da od toga nista bilo nike..navodno da se radi o toj svoti novaca jer su ljudi kupovali na slijepo gume tehniku i uplacivali po 2000 3000kn. Ja sam medju rijetkima koja ke do 1000kn uplatila. Tako je meni receno. :/
2017 01 19
> julijaaa19: > Zvali su me nakon 4 god da dam iskaz. Ja sam mislila da je doslo rjesenje ili nesto.. a proslo je vec 6god.tako da od toga nista bilo nike..navodno da se radi o toj svoti novaca jer su ljudi kupovali na slijepo gume tehniku i uplacivali po 2000 3000kn. Ja sam medju rijetkima koja ke do 1000kn uplatila. Tako je meni receno. :/ 600.000 podjeljeno s 50 = 12.000, to ne štima.
2017 01 19
Imteresira me, ima li kakva povratna imformacija? Dali je netko bio na policiji? Kakva je situacija? Sta se desava? Muk vec 5 sati. Nitko ni A ni BE ni MU!
2017 01 20
Ma mos mislit sta su bile na policiji. Trceci su isle :s Katastrofa, po svemu ispada da nisu ni zasluzile bolje
2017 01 20
> nefertiti111: > Ma mos mislit sta su bile na policiji. Trceci su isle :s > Katastrofa, po svemu ispada da nisu ni zasluzile bolje Baš i onda se čude šta se balavica sprda kako joj ne može nitko ništa. A prevarene nisu u stanju se izboriti za sebe. Neka su prevarene , ne treba ih žaliti. (čast izuzecima koje su ju možda prijavile)
2017 01 20
> AnDra411: > Mala zivi s njima, nazalost, susjeda sam toj maloj psihopati. Nije im bioloska kcer i imaju problema s njom otkada su je posvojili. Nije trudna i nemojte je radi toga sazaljavati. Zao mi je njenih roditelja koji su je pokusali dovesti na pravi put i odgojiti no ocito lose gene ne mozes korigirati. Možeš ,batinama! :D
2017 01 20
Govedarka nastavlja raditi to što radi jer prevarene uredno puštaju , kao-luda je pa se nećemo s njom zajebavati. Meni je to tragičnije od činjenice da postoji nešto kao što je ta Ana i daje to svojedobno bilo najbrži spermić. Ovi razgovori s roditeljima su , s oproštenjem, svirka kurcu, jer je to dvoje ljudi odgojilo beštiju pa su djelomično i krivi za ovo. To se samo prijavom može riješiti.
2017 01 20
Ne može ni prijavom izgleda. Evo im sve servirano..od osoba koje nisu ni oštećene..pa kakva korist? Možda bi se trgunle samo da im kažeš kako ih tamo čeka i koverta sa lovom! A vidi..možda se neke boje i muževa, oca ili obitelji...ne znaju za ovo... Pa ako prijave kontaju doci ce policija ili ce se doznati i ko ce objasniti muz u šta si ulupala 700 kn..još te uspilo pokrasti...a za račune krpiš.
2017 01 20
> Brdosuza: > Ne može ni prijavom izgleda. > Evo im sve servirano..od osoba koje nisu ni oštećene..pa kakva korist? > Možda bi se trgunle samo da im kažeš kako ih tamo čeka i koverta sa lovom! > A vidi..možda se neke boje i muževa, oca ili obitelji...ne znaju za ovo... > Pa ako prijave kontaju doci ce policija ili ce se doznati i ko ce objasniti muz u šta si ulupala 700 kn..još te uspilo pokrasti...a za račune krpiš. Razumijem. Ali su i to onda malo jači odnosi u obiteljima. Čitala sam teme, vidjela da ste objavljivale njene nove profile, pozivale na prijavu, objavljivale po Fb , da još netko ne nagrabusi. Badava sve. Čini se da su joj ženske odlučile pokloniti pare.
2017 01 20
Svaka tepsija koja je ovdje kukala da je prevarena, a sada joj je lijeno podici guzicu i ici prijaviti - nije ni zasluzila bolje. Sto se mene osobno tice, neka joj mala opet izbije par stotina kuna. Ocito joj ne smeta. Ali molila bih onda da ne otvara nikakve teme i ne smara pricom i kuknjavom.
2017 01 20
Ana Mate neka pravi popis svih korisnica koje ju nece prijaviti i ako ce vec nastaviti varati, onda neka te iste nastavi derati. Nas pametne neka zaobidje.
2017 01 20
> doraos: > Svaka tepsija koja je ovdje kukala da je prevarena, a sada joj je lijeno podici guzicu i ici prijaviti - nije ni zasluzila bolje. Sto se mene osobno tice, neka joj mala opet izbije par stotina kuna. Ocito joj ne smeta. > Ali molila bih onda da ne otvara nikakve teme i ne smara pricom i kuknjavom. Sve si rekla!
2017 01 20
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 55