Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Buuu kritika, jeeej ohrabrenje. Dragi svi prevareni, potreban je jos mini pomak do toga da nam ana i luka svima sjašu s grbe. Prijava policiji sa isprintanim podatcima i vašim imenom i prezimenom je dovoljan doprinos. You matter, make krpice great again.
2017 01 21
Aj, ovdje ne znamo jesu li se cure pokrenule, bar jedna kad se ne javlja nitko na temu ili forum. Nadajmo se na jesu! You go, girls! A jel znamo možda kakvo je stanje po fejsu, jel se javio tko da je bio na policji? Rečeno je da je ova tema podijeljena i na fejs grupama...
2017 01 21
> Admin2nd: > Sad mi je djelatnik policije bio u stanu sa zapisnikom i podatcima koje žele osim ip adresa. Očito ih zanima slučaj ;) Jel policajac zgodan i mlad?
2017 01 21
> rafaela1973: > > Admin2nd: > > Sad mi je djelatnik policije bio u stanu sa zapisnikom i podatcima koje žele osim ip adresa. Očito ih zanima slučaj ;) > Jel policajac zgodan i mlad? Nadam se ...zaslužila je naša adminka ;)
2017 01 21
Recimo samo da su svi sa kojima sam razgovarala bili simpatični, ali sam jako daleko od toga da budem policijska udavača. :)
2017 01 21
> SaraKedavra: > Aj, ovdje ne znamo jesu li se cure pokrenule, bar jedna kad se ne javlja nitko na temu ili forum. Nadajmo se na jesu! You go, girls! > A jel znamo možda kakvo je stanje po fejsu, jel se javio tko da je bio na policji? Rečeno je da je ova tema podijeljena i na fejs grupama... Koliko znam ne.
2017 01 21
Opet je nekog uspjela prevarit za 800kn?Pa ona se ruga svima i pokazuje da moze sve i da ju nije briga.Neka ju prijavi djevojka koju je prevarila za 800kn.Prevelik je to iznos!
2017 01 21
> KatarinaSarah: > Opet je nekog uspjela prevarit za 800kn?Pa ona se ruga svima i pokazuje da moze sve i da ju nije briga.Neka ju prijavi djevojka koju je prevarila za 800kn.Prevelik je to iznos! Ma kad?? Koga?
2017 01 21
Crna lista bi trebala (skupa sa Sarinom temom o korustenju iste) na pocetnu da iskace i blinka kao Trojanac! Mada..mnoge bi je zatvorile i tad, pa mozda da ima neku sliku zelene parke sa krznom ili Furla torbe..ili brendirane vrecice 😅
2017 01 21
s tim priznanjem na muriju Pozdrav svim curama! jučer mi se javila cura s nicka "Anastasia996" i pokušala me prevarit sa Moon Boots,na sreću ja sam 2 dana ranije gledala baš te moonsice na ebayu pa sam primjetila da je mala prevarantica. nakon malo duže priče i njenog priznanja zašto krade,rekla je da je s krpica do sad pokrala oko 7800kn i da ima bezbroj profila. Cura se većinom oglašava sa Uggsicama,trenirkama i sl., za sada znam samo dva od mnogih profila,a drugi je "Marinabeba21" jer mi je s ta dva profila ostavila 4 negativne. djevojka je strašno nepismena i lako ju je prepoznat,a ovo je br računa koji daje HR7023400093112078584 na ime Luka Prigorec. ako ste kojim slučajem prevareni od dotične ili znate nekog tko jest, slobodno mi se javite za sve informacije o curi koje smo uspjeli pronać,od kuda je,tko je,br telefona i slično.
2017 01 21
Mene jucer prevarila , mislim se otic u ponedjejak u policiju ,nakon tog podnit tuzbu privatnu jer radin u odvjetnika ,800kn uplatila
2017 01 21
Mene je cure prevarila 800kn
2017 01 21
Al ide joj tuzba njoj i decku retardirani ludaci nemam komentar
2017 01 21
> Admin2nd: > Ja, a očito i neki drugi ljudi, nevezano uz krpice. Budući da nisam direktno oštećena, ne mogu joj još doma, nego kad ju prijave ljudi koje je prevarila idu do nje iste sekunde. Kad i koliko je trbe prevarila,sto su ti rekli ? Mene jucer ,uplstila 800kn , icu u ponediljak na policiju, a napisat privatnu tuzbu ,radim u odvjetnika to mi decko
2017 01 21
> prettyxoxo: > Mene jucer prevarila , mislim se otic u ponedjejak u policiju ,nakon tog podnit tuzbu privatnu jer radin u odvjetnika ,800kn uplatila Otidi i prijavi, to he tvoj novac i nitko ti ga nema pravo otimat
2017 01 21
1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 55