Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

> doraos: > Ana Mate neka pravi popis svih korisnica koje ju nece prijaviti i ako ce vec nastaviti varati, onda neka te iste nastavi derati. Nas pametne neka zaobidje. Egzekli. Naime slike toga na cemu je populaciju oderala, ciljaju upravo ovakvu publiku. Za pocetak, internecki posve nepismenu. Ko da je "pretrazi slike uz gugl sajens fiksn". I to je isto okej.
2017 01 20
ništa od toga ... ja sam prijavila matu brku zbog prevare za 950 kuna. policija je rekla da ne mogu ništa jer po zakonu mora biti više od 1000kuna prevara. može jedino privatna tužba.
2017 01 20
> AdAstra: > ništa od toga ... > ja sam prijavila matu brku zbog prevare za 950 kuna. policija je rekla da ne mogu ništa jer po zakonu mora biti više od 1000kuna prevara. može jedino privatna tužba. Svaka čast. Ali...oprosti molim te..koji je tvoj cilj ovim upisom? Btw zato se i kupe korisnice da pređe svotu koju spominješ.
2017 01 20
Adastra tužbe se mogu zbrojiti pa time policija više ne smije otfikariti građane i uputiti ih na privatnu tužbu.
2017 01 20
koji je moj cilj,haha. nema ga. samo sam razočarano napisala svoje iskustvo sa policijom i prevarom. meni bi bilo drago da to tako bude i da se sve zbroji, ali.... držim fige da se bar ova sredi kad taj mate brko još operira i krade.
2017 01 20
Mene živo zanima kako bi muškarci reagirali na ovakvu situaciju, da su kojim slučajem "krpice muški dio odjeljenja" 20 sranica ove teme već, a niti jednog glasa opeljušenih žena! Ma šta se živcirate ? Ajde bogati nek rješavaju same, kad ne žele pomoć ostalih!!!
2017 01 20
> ninamatic78: > Mene živo zanima kako bi muškarci reagirali na ovakvu situaciju, da su kojim slučajem "krpice muški dio odjeljenja" > 20 sranica ove teme već, a niti jednog glasa opeljušenih žena! > Ma šta se živcirate ? > Ajde bogati nek rješavaju same, kad ne žele pomoć ostalih!!! A kako? Krivac bi dobio dobre debele batine i živio u strahu od slijedećih. Žali bože angažmana.
2017 01 20
> corygan: > > ninamatic78: > > Mene živo zanima kako bi muškarci reagirali na ovakvu situaciju, da su kojim slučajem "krpice muški dio odjeljenja" > > 20 sranica ove teme već, a niti jednog glasa opeljušenih žena! > > Ma šta se živcirate ? > > Ajde bogati nek rješavaju same, kad ne žele pomoć ostalih!!! > A kako? Krivac bi dobio dobre debele batine i živio u strahu od slijedećih. > Žali bože angažmana. E, dok se ove poštene žene bore za njihova prava, opelješene sad side u toplini doma svoga, čitaju ovaj forum i očekuju poštara na vrata da im vrati njihove otete pare!
2017 01 20
> ninamatic78: > > corygan: > > > ninamatic78: > > > Mene živo zanima kako bi muškarci reagirali na ovakvu situaciju, da su kojim slučajem "krpice muški dio odjeljenja" > > > 20 sranica ove teme već, a niti jednog glasa opeljušenih žena! > > > Ma šta se živcirate ? > > > Ajde bogati nek rješavaju same, kad ne žele pomoć ostalih!!! > > A kako? Krivac bi dobio dobre debele batine i živio u strahu od slijedećih. > > Žali bože angažmana. > E, dok se ove poštene žene bore za njihova prava, opelješene sad side u toplini doma svoga, čitaju ovaj forum i očekuju poštara na vrata da im vrati njihove otete pare! Evo Ana skoro polomila noge trčeći na poštu i u banku da im uplati pare. Strah me da joj brižnoj što ne bude.
2017 01 20
Citam ovo sve i jos uvijek nemogu vjerovat da zene koje su prevarene nece se ic javit na policiju nakon sto je adminka isla obavit njihov posao i prijavit malu.Ja si to nemrem vjerovat.😐 A ocito su kupovale muzevima iza ledja pa ih je sada strah da ne saznaju i zato ce pustit da mala prodje nekaznjeno.Pa kada je tako nek mala i njen gujdan kradu.Ali neka se te zene ne zale onda.Jer sada imaju priliku pa se prave lude.Onda neka bude kako je.Kad joj se ne zeli stat na kraj.Uzas.Kada je mene mala Lana Babic pokrala i jos desetak njih organizirala sam se ko detektiv.Sve sam saznala okupila cure i isla joj tatu zvat.I nakon sto se njezin tata odvjetnik zaprijetio nama tuzbom cure su nestale jednostavno.Ni A ni B vise od njih.A meni se radi 250kn nije dalo natezat s debilima.Dok sve skupa je bio iznos blizu 3000kn.Ali sve se usrale pa sam izgubila volju za ista i odustala.Tako je isto i sada ovdje.Nabrijavaju se zene,pokrala ih je,budu one njoj pokazale i onda utihnu hahahaha.UZAS!!!
2017 01 20
Tog tatu odvjetnika bi ja prijavila za prijetnju. Odvjetnik . :'( je....ti državu
2017 01 20
> Sanja8888: > Tog tatu odvjetnika bi ja prijavila za prijetnju. > Odvjetnik . :'( je....ti državu Da da tata odvjetnik i jos ponosno rekao da je on svoju kcer informirao sta sve smije tj koja su njezina prava.Ja reko Bravo svaka cast!!!!I dok je sve ovo bilo poslali je par mjeseci u Srbiju da se situacija smiri.I nikom nista.A nisu jadni ljudi.Imaji para,novogradnje,stari odvjetnik,mala jedinica,trosi pare na travu smrca kupuje i hobi joj je krast ljude.Nisam jako dugoo cula da je ikog prevarila pa se nadam da ipak je strah ucinio svoje i da ne krade vise.
2017 01 20
Jedna osoba je napisala da možda neće prijaviti jer joj se stvara pritisak, a čini mi se da bi jedini tip postova na ovoj temi trebao biti ohrabrivački i stalno isti. Dakle pustite sve te tako im i treba postove i podijelite da što više ljudi vidi. Sljedeći tjedan nosim ispise ip adresa do sad joj blokiranih profila sa screenshotovima tema na forumu i to je maksimum onoga što mogu napraviti.
2017 01 20
> Admin2nd: > Jedna osoba je napisala da možda neće prijaviti jer joj se stvara pritisak, a čini mi se da bi jedini tip postova na ovoj temi trebao biti ohrabrivački i stalno isti. Dakle pustite sve te tako im i treba postove i podijelite da što više ljudi vidi. > Sljedeći tjedan nosim ispise ip adresa do sad joj blokiranih profila sa screenshotovima tema na forumu i to je maksimum onoga što mogu napraviti. I ovo je previse za inertnost koju su pokazale
2017 01 20
Svi mi bi voljeli stat na kraj takvim osobama i kada se nista ne poduzima svi postanu ogorceni na nepravdu.Nije nikome interes ostecenim curama raditi pritisak.Ja se nadam da ce cure otici prijaviti ovu curu i decka jer nemaju niti srama niti morala.Te osobe bi te i mrtvog zgazile za pare.Vidim da je mala pokrala ljude i sa ovog foruma i sa fejsa i sa njuskala i svugdje se share-a sve o njima i sigurno je jako puno ljudi vidjelo na sta su spremni i mislim da od ovoga zaista nesto moze biti!Zato apeliram da cure idu do policijske postaje i stanu joj na kraj!Bas zato sto se svima ruga treba joj stavit soli na rep!
2017 01 20
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 55