Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

> Martine: > > Sanja8888: > > Neznam...to cu presutiti ]:) > Ja sam prevarena i što da napravim hoću dobit novac nazad Piše u uvodnom postu što napraviti. Print screen razgovora i u najbližu policijsku postaju sa opisom situacije. A mi ne možemo znati tko će dobiti novac natrag, ali nadajmo se pravdi. Ono što bih dodala: ako vam se mala krene javljati u inbox, ne odgovarajte! ako vas vrijeđa, ne odgovarajte i ne nasjedajte na provokacije. ako se javi na forumu, ne odgovarajte i nabacite joj ignor, opet, ne nasjedajte na provokacije i ne dajte joj da vas izbaci iz takta idiotarijama psihičke labilne osobe. Ostanite smirene, ignorirajte je. Ako ostavi negativnu, javite se adminu da riješi i blokira novi profil. A ona nek izbacuje svoje verbalne fekalije i dalje.
2017 01 19
nefertiri, razumijem ja Vas.. čitala sam njezine odvratne komentare. I ja bi ju obavezno išla prijaviti, ne razumijem ove koje ne žele.. Ali shvatite, radio se o sociopatu i ove uvrede na račun njezinog izgleda ne samo da ju neće pogoditi nego će se još bolestan um hraniti time. Stoga, ne vidim smisao.. U biti se slažemo oko većine ili bar bitnog.. ;)
2017 01 19
Nece se njen bolestan um hraniti time nego ju to jos dodatno razljuti. Vidi se po komentarima koje mi je uputila nakon toga. A meni bas gust jer se ona nasla nazivat druge pogrdnim imenima, uvjerena da je ona ljepotica. Pa koristim svaku priliku
2017 01 19
Nema na tom broju Prigorec prezime .ima na broju A.M 30
2017 01 19
> Martine: > > Sanja8888: > > Neznam...to cu presutiti ]:) > Ja sam prevarena i što da napravim hoću dobit novac nazad Sanja, martina je prevarena od neke magdalene 099 Martina joj je ostavila negativnu. Lijepo pise. Pogledaj u rubrici O drugima
2017 01 19
> rafaela1973: > > Martine: > > > Sanja8888: > > > Neznam...to cu presutiti ]:) > > Ja sam prevarena i što da napravim hoću dobit novac nazad > Sanja, martina je prevarena od neke magdalene 099 > Martina joj je ostavila negativnu. > Lijepo pise. Pogledaj u rubrici O drugima Kad sam ja gledala nije bilo. <3
2017 01 19
Imas pravo Rafaela .sad sam izlistala 10 mjesec.mislila sam da je nesto novo pa nisam gledala.
2017 01 19
Magdalena 099 isto Ana Mate.
2017 01 19
Mene cudi kako tu curu netko nije razbio na ulici
2017 01 19
> marija_0407: > > Blliss: > > > marija_0407: > > > > Uljeshura: > > > > Možda Marijina prijava neće biti presudna. Čini mi se da je previše zainatila ovaj stav. Šteta. > > > > Toplo se nadam da ce druge prevarene otići pa makar nam i ne spomenule to ovdje. > > > Pa znaš šta,dođe mi da iz inata ne odem.Neznam šta si neki ljudi ovdje dozvoljavaju? > > Hahah, inatiš se sebi ne nama, samo pazi da te taj inat ne bi koštao opet u budućnosti , kad te mala prevari na nekoj drugoj stranici ili netko drugi.. > Pa prevarit me na nekoj stranici sigurno nikad više nitko neće.Jer mi ne pada napamet više išta ikad išta kupit.Jer vidim kakav se tip ljudi ovdje vrti.Samim tim sam izgubila volju ikad više uopće uć u ovu stranicu.Nemam potrebu više se sa ikim raspravljat.Tu pljujete tu malu,a bogami niste ni vi ništa bolje od nje.Jedina razlika je ta šta vi ne kradete.Lp Isuse cuj ovu,ti si na nekim drogama ili kaj.....Toj mali treba lekcija u ustanovi,a bogami i tebi treba....Da niste vi mozda u talu zajedno ha
2017 01 19
Vidis da je nema tko razbit. Prevarene nece a neprevarene jos nemaju opravdani razlog!
2017 01 19
Mah,mislim.... Nije ni cudo kakva nam je drzava kada imamo takve koje brane lopove...Mene nitko nije prevario,ali da je a pogotovo za takvu svotu 700kn do 1000kn...Mah sigurno bi skupila više žena (dokaze) i podigle bi privatnu tužbu svašta bi se moglo njoj na leda stavit,od pretnji..... A na kraju bi zavrsila na ljecenju ili čuzi,mislim takvima treba pokazati da nemogu samo krast i proč nekaznjeno.....
2017 01 19
Krme se naslikava sa parama!!!!
2017 01 19
Ma sramota .ciji je otac policajac?nemogu skuzit na koga se odnosi
2017 01 19
Ja evo ne razumijem koliko poremecen moras biti kada znas da te cijela Hrvatska zna ko bescutnog sociopatskog prevaranta, i dalje provociras i vrijedas...
2017 01 19
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 55