Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

> hanami: > > julijaaa19: > > Zvali su me nakon 4 god da dam iskaz. Ja sam mislila da je doslo rjesenje ili nesto.. a proslo je vec 6god.tako da od toga nista bilo nike..navodno da se radi o toj svoti novaca jer su ljudi kupovali na slijepo gume tehniku i uplacivali po 2000 3000kn. Ja sam medju rijetkima koja ke do 1000kn uplatila. Tako je meni receno. :/ > 600.000 podjeljeno s 50 = 12.000, to ne štima. Ja znam sta je meni receni..mozda je vise osoba u pitanju bilo.. nas se ovdjr na krpicama toliko skupilo..uostakom mozda i vise manje bilo je stvarno davno.. nekam sta lagat .. samo kazem kako mi je bilo receni :/
2017 01 20
Nije ni bitno poanta je da policija napravila nije nista
2017 01 20
> Admin2nd: > Jedna osoba je napisala da možda neće prijaviti jer joj se stvara pritisak, a čini mi se da bi jedini tip postova na ovoj temi trebao biti ohrabrivački i stalno isti. Dakle pustite sve te tako im i treba postove i podijelite da što više ljudi vidi. > Sljedeći tjedan nosim ispise ip adresa do sad joj blokiranih profila sa screenshotovima tema na forumu i to je maksimum onoga što mogu napraviti. Možda se mi "naložimo" malo više nego što bi trebalo, ali u svakom slučaju vama treba dat pohvalu za glas razuma, a i korisnici koja je napisala da se neke žene možda boje muževa, obitelji, roditelja, kupe nešto kriomice.... pa eto podrška od mene za pokradene!
2017 01 20
> KatarinaSarah: > > Sanja8888: > > Tog tatu odvjetnika bi ja prijavila za prijetnju. > > Odvjetnik . :'( je....ti državu > Da da tata odvjetnik i jos ponosno rekao da je on svoju kcer informirao sta sve smije tj koja su njezina prava.Ja reko Bravo svaka cast!!!!I dok je sve ovo bilo poslali je par mjeseci u Srbiju da se situacija smiri.I nikom nista.A nisu jadni ljudi.Imaji para,novogradnje,stari odvjetnik,mala jedinica,trosi pare na travu smrca kupuje i hobi joj je krast ljude.Nisam jako dugoo cula da je ikog prevarila pa se nadam da ipak je strah ucinio svoje i da ne krade vise. Da zlatna mladež, ja bih svog nalemala i noge i ruke bi mu potrgala.A taj odvjetnik ako je uopce odvjetnik s..e,samo vas je prestrasio....Pa neka tuži,treba pokazati zube.....Ste vidle kak je ONA/ON prošao na provjerenom.....Cure u novine prevaranticu,kada se vidi javno onda MORAJU regirat....
2017 01 20
Trebalo bi u sve novine dojavit pricu o curi koja je pokrala vecinu Zagrepcana.I na televiziju
2017 01 20
Nažalost ne vjerujem da su samo zagrepčani u pitanju.
2017 01 20
Da sam ja pokradena od strane doticne, odmah bi kontaktirala ove iz emisije Provjereno. Nakon tog priloga, kada bi se vidjelo da je doticna pokrala jako puno ljudi policija bi reagirala. Na zalost, jedino mozda tako joj se moze stati na kraj.
2017 01 20
> angeloffashion: > Da sam ja pokradena od strane doticne, odmah bi kontaktirala ove iz emisije Provjereno. Nakon tog priloga, kada bi se vidjelo da je doticna pokrala jako puno ljudi policija bi reagirala. Na zalost, jedino mozda tako joj se moze stati na kraj. Sve koje nisu prevarene, one bi to odmah na tv dale , na policiju. A prevarene ništa, mora da je onaj tandem vidovit pa zna koga će preveslat, tko ih neće prijavit.
2017 01 21
Psihologija srama žrtve. x-)
2017 01 21
Pa ja nemogu vjerovat! 25 dana je ana mate glavna tema foruma, broj racuna od luke prigorca iskace iz svake pastete i opet jucer cura joj uplati 800 kn za neke cizme? Haloooooo?
2017 01 21
> rafaela1973: > Pa ja nemogu vjerovat! > 25 dana je ana mate glavna tema foruma, broj racuna od luke prigorca iskace iz svake pastete i opet jucer cura joj uplati 800 kn za neke cizme? > Haloooooo? O boze svasta ,:(
2017 01 21
> rafaela1973: > Pa ja nemogu vjerovat! > 25 dana je ana mate glavna tema foruma, broj racuna od luke prigorca iskace iz svake pastete i opet jucer cura joj uplati 800 kn za neke cizme? > Haloooooo? jbt i nazad. prirodna selekcija.
2017 01 21
Sad mi je djelatnik policije bio u stanu sa zapisnikom i podatcima koje žele osim ip adresa. Očito ih zanima slučaj ;)
2017 01 21
> Admin2nd: > Sad mi je djelatnik policije bio u stanu sa zapisnikom i podatcima koje žele osim ip adresa. Očito ih zanima slučaj ;) Šteta što ne zanima prevarene (čast izuzecima).
2017 01 21
> Blliss: > > Admin2nd: > > Sad mi je djelatnik policije bio u stanu sa zapisnikom i podatcima koje žele osim ip adresa. Očito ih zanima slučaj ;) > Šteta što ne zanima prevarene (čast izuzecima). baš.
2017 01 21
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 55