Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

> zizy123: > Hahah znaci ne bira svacije su dobre :DDD Trazi zapravo mukte slike. Prije uplate jelte. Sto se oglasa da trazis mou cizme tice..nemoj se bona iznenadit ako ti ih kockastoglava ponudi.
2017 01 21
> cipelitza: > > zizy123: > > Hahah znaci ne bira svacije su dobre :DDD > Trazi zapravo mukte slike. Prije uplate jelte. > Sto se oglasa da trazis mou cizme tice..nemoj se bona iznenadit ako ti ih kockastoglava ponudi. Kockastoglava :') :') :')
2017 01 21
Nije me nista trazio samo ponudio haha vidjet cemo. Ma nadam se da nece ;)
2017 01 21
> ninamatic78: > Bilo mi je lipo surađivat na krpicama, do ove teme,,,, fino admine blikiraj moj račun jer više nemogu trpit ovu nepravdu! Pozdrav!!!!!! Ne kontam?
2017 01 21
Zizy123, pazi da ti ana mate ne ponudi mou cizme!!!!!
2017 01 21
> EmanuelaElica: > POSVECENO VAMA CURE Ano, di si ti?
2017 01 21
> Blliss: > > EmanuelaElica: > > POSVECENO VAMA CURE > Ano, di si ti? Isla je na pasu sad.
2017 01 21
Ona ce u stroži dio,bez kontaka sa vanjskim svijetom u bijeloj kosuljuci, vezanom na ledjima. 8-)
2017 01 22
Kaj se uopće obazirate na malu vidite da provocira,ak ju zanemarimo bu joj dosadilo....Samim ti što je pokrenuta tema o njoj vec joj je udarac,a još i prijava.... Treba joj strucna pomoc,a ako ju stave na ljecenje nece joj pasti na pamet ništa jer ce se nagutat tableta....
2017 01 22
Adminka moze uninbox
2017 01 22
Jutro :) Vikend iza nas...nadajmo se dobrim vijestima u ovom tjednu....i da ne nasjedne neka nova korisnica..
2017 01 23
Cao cure, evo buduci da san ja prevarena, i to za 815kn jer sam nasjela glupaca na pricu da ima za mene mou buce jer sam ih toliko htjela , au ducanu nije bilo onih sta zelim ibu mom broju, ja danas popodne idem na policiju, sa svojim dokazima, a vrlo lako moguce je da cu morat pokreniti privatnu tuzbu proitiv nje i njenog pomagaca-decka luke. Ne nadam se svojih 800kn, ali ovo je kazneno djelo, i to vise nas je pokrala , i treba odgovarati... A i dati u novine..., ja sam spremna sve to napraviti, a gdje su ostale cure sto su prevarene da mi se jave u inbox sa svojim slikama , screenscotovima, necete trebari vi nista , samo eventualno doci jedanput na sud i to ko zna kad...amo javite se u inbox ,pozdrav
2017 01 23
Dobra tema za "PROVJERENO"
2017 01 23
> vicky1983: > Dobra tema za "PROVJERENO" Poslastica samo takva! ;)
2017 01 23
Mislim da bi u "oglasu" uz onu kravu trebalo staviti i bika, te u naslovu napisati i Lukino ime jer mozda neke ne povezuju odmah o cemu se radi pa radi lijenosti ili slabog kopcanja ne otvaraju link da bi procitale do kraja...
2017 01 23
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 55