Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Znas koja je moja gradjanska duznost? Isprintati sve ovo i onu drugu temu o tebi te donijeti tvojim roditeljima jer sam sigurna da ne znaju bas sve sto se dogadja. Pogotovo onaj dio gdje se spominje kako si ubila zeca i mucila druge zivotinje. Nije te sram sto te cijela drzava slovi kao malu psihopatu?! Brukas ovdje svoje staratelje koji su imali najhumaniji moguci potez da te maknu iz doma i vracas im na ovakav nacin? Neka te sram bude! > MALENICVRCAK: > Hahaha kako ste jadne iseee i ti andra411 prekini kenjat svaki dan si kod mene i pricamo i sve ovdje si samo potpora da vidis izvidis kaj se desava vise mite pun k....hhhh
2017 01 24
> AnDra411: > Znas koja je moja gradjanska duznost? Isprintati sve ovo i onu drugu temu o tebi te donijeti tvojim roditeljima jer sam sigurna da ne znaju bas sve sto se dogadja. > MALENICVRCAK: > > Hahaha kako ste jadne iseee i ti andra411 prekini kenjat svaki dan si kod mene i pricamo i sve ovdje si samo potpora da vidis izvidis kaj se desava vise mite pun k....hhhh znaju i podrzavaju. kad to shvatis, sve ce dalje lakse ic
2017 01 24
Vidis ana kako si jadna i bijedna? Tako su nepismena i neuka da te prepoznajemo po pismu? Toliko si nisko pala da pokusavas ici na samilost? Prodajes foru da si trudna? Ti si dno dna.
2017 01 24
rodice se sin. kad naraste veliki imace metar pedecet. u petama iz maksinove. u sljedecem ce postu glumit blagajnicu iz peveca koja ju je ganjala kad je krala motokultivator
2017 01 24
njoj treba psihijatrija... bolesnici
2017 01 24
Ono šta me brine jest činjenica da će se to kad tad razmnožit. Kao bakterije. Ponekad mi se stvarno čini da prinudna sterilizacija ne bi bila loša opcija, iako ne djeluje humano.
2017 01 24
Treba ih kastrirati hitnim postupkom. Samo ne znam tko će uškopiti onog njenog defektnog fetusa od dečka, treba mu rukama ići dolje čačkati. A bogami i njoj rondati dolje. Izgleda kao plod majke koja je bila na heroinu tokom trudnoće i bolovala od AIDSa. Krvav posao. Zato i jesu zajedno jer se nitko drugi ne bi zavlačio tamo.
2017 01 24
Jel ona stvarno sugerirala da joj se prospe kiselina u lice?
2017 01 24
> Sanja8888: > Jel ona stvarno sugerirala da joj se prospe kiselina u lice? To joj je bila prva pametna, ako je.
2017 01 24
ono kad se sanja izobilje od zivota na djecjem doplatku, pa ne ide nikako, pa na invalidnini, a prelijena se sama oplahnut za dobit i to drugo. hešteg - niskoristi
2017 01 24
Ovo sve vec graniči s ludilom ,ja neznam kako institucije u ovoj državi ne poduzimaju nista ...tuga i jad
2017 01 24
ma kakvo ludilo, toe level idiot temeljen na trash filmovima
2017 01 24
> cipelitza: > ma kakvo ludilo, toe level idiot temeljen na trash filmovima Daj boze da je to ,pa NEK sam ja u zabludi ,:( al ako nije ne zelim ni misliti na posljedice
2017 01 24
njih dvoje jesu posljedice. u obliku dozivotne robije.
2017 01 24
kasno je za njih ,dijete nije nista krivo (ako je trudna)
2017 01 24
1 2 ... 23 24 25 26 27 28 29 ... 55