Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Bilo TO trudno ili ne bilo, ne vidim razloga da se nju i Badassa(majko isusova...oplakah), ne prijavi. Pa će onda i matere i ćaće davati izjave. Milo mi je što je policija zainteresirana za slučaj. To samo znači da postoji netko tko cijeni svoje pare.
2017 01 24
Ne vjerujem da je to ana, Mislim da ona nije u stanju sve ovo napisati bez greske. Prezahtjevno je to za njezin grasak od mozga.
2017 01 24
31 stranica upisa na temu, pa dobro u cijeloj priči jel i jedna prevarena digla dupe s kauča i otišla na policiju prijaviti?? Niti jedna se nije oglasila ni da je otišla. :O Mislim kam sve ovo vodi nakraju?
2017 01 24
> supergirlR31: > 31 stranica upisa na temu, pa dobro u cijeloj priči jel i jedna prevarena digla dupe s kauča i otišla na policiju prijaviti?? Niti jedna se nije oglasila ni da je otišla. :O Mislim kam sve ovo vodi nakraju? ja ću biti veliki optimist pa reći da mislim da je. Ali da se neće oglasiti na temu...možda da ova 2 psihopata ne vide nickove pa da im ne jašu po grbačama, nikad ne znaš kaj kretenoidima može pasti na pamet. Žao mi je šta nisam u nikakvim tim FB grupama da vidim jel prošerano, možda tamo ima netko tko je bio na policiji.
2017 01 24
A kaj im ti balavci mogu,ništa....
2017 01 24
> SaraKedavra: > > supergirlR31: > > 31 stranica upisa na temu, pa dobro u cijeloj priči jel i jedna prevarena digla dupe s kauča i otišla na policiju prijaviti?? Niti jedna se nije oglasila ni da je otišla. :O Mislim kam sve ovo vodi nakraju? > ja ću biti veliki optimist pa reći da mislim da je. Ali da se neće oglasiti na temu...možda da ova 2 psihopata ne vide nickove pa da im ne jašu po grbačama, nikad ne znaš kaj kretenoidima može pasti na pamet. > Žao mi je šta nisam u nikakvim tim FB grupama da vidim jel prošerano, možda tamo ima netko tko je bio na policiji. Mda...sherano cak 5 puta :s psmtr
2017 01 24
> cipelitza: > > Sanja8888: > > > SaraKedavra: > > > > Sanja8888: > > > > kasno je za njih ,dijete nije nista krivo (ako je trudna) > > > isuse, kaj si dosadna s tom trudnoćom. Nije trudna. > > Al ce bit ako nije :'( > a ti joj useli u krevet pa bud kontracepcija, šta da ti cojk reče više :') Upisah se :') :') :') :')
2017 01 24
Ane Mate kao god se zoveš i onaj tvoj,bolje opljackaj banku ako si faca....tu se nebus obogatila
2017 01 24
Zizy kaj si htjela kupit?
2017 01 25
> rafaela1973: > Zizy kaj si htjela kupit? Moncler bundu, al sam procitala ranije da je to ona pa sam isla provjerit cije podatke ce mi dati xd
2017 01 25
Nisam znala to?znaci nesmijem sad staviti na svoj profil da tražim npr:suknju?bas bez veze ,:(
2017 01 25
Ja sam se vec oglasila pod Trazim temom.A na oglas sam skroz zaboravila.Nisam komentirala oglase,nego Ana stalno trazi parke uggsice i mou cizme,pa sam pitala da li je moguce da je to ona.A i ugzice...ona je inace jako nepismena pa me asociralo na nju.Isprike ako nisi ona
2017 01 25
Lorena imas kakvih problema u zivotu? I tebe se zlostavljali kad si bila mala? Kakav ti je to nastup?
2017 01 25
> KatarinaSarah: > Ja sam se vec oglasila pod Trazim temom.A na oglas sam skroz zaboravila.Nisam komentirala oglase,nego Ana stalno trazi parke uggsice i mou cizme,pa sam pitala da li je moguce da je to ona.A i ugzice...ona je inace jako nepismena pa me asociralo na nju.Isprike ako nisi ona Nisam ta Ana, profil sam otvorila pred par dana. Na temu sam naišla na krpicama na facebooku i pratim ju.A rekla sam nepismenost je interna šala (ugzice, šlapice, kopita). No, kužim puhanje na hladno, jednom sam se i sama opekla na facebooku.
2017 01 25
> rafaela1973: > Lorena imas kakvih problema u zivotu? > I tebe se zlostavljali kad si bila mala? > Kakav ti je to nastup? Nemam problema hvala bogu.Zašto? Koji nastup?
2017 01 25
1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 55