Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

> rafaela1973: > > Lenymoda: > > Jel moguće da nitko nije napravio prijavu ? > I mene interesira sta je s prijavama ali nemamo bas neke povratne informacije.... Da.Nitko nista ne javlja.Ja se duboko nadam da nitko nista ne javlja jer se nesto pokrenulo,pa da nebi rospija sve procitala.Ili se stvarno nije nista pokrenulo... 😑
2017 01 25
Kako doći do crne liste (tabele) sa osobnim podatcima i brojevima računa. Hvala
2017 01 25
> Springy: > Kako doći do crne liste (tabele) sa osobnim podatcima i brojevima računa. Hvala Jel to bilo pitanje?na temi crna lista klikni prvi link i pojavi se tabela
2017 01 26
> Springy: > Kako doći do crne liste (tabele) sa osobnim podatcima i brojevima računa. Hvala To par cura sa krpa upisuje koliko sam skužila. Vi samo sve podatke ostavite na crnoj listi i one upišu.
2017 01 26
Inače curke,kad se provodi neka istraga,zabranjeno je iznositi informacije o tome,dok se svi ne ispitaju i dok se to sve ne zavrsi,tako da je vjerojatno to razlog zasto prevarene cure nista ne pisu
2017 01 26
> EpiceDeLaVie: > Inače curke,kad se provodi neka istraga,zabranjeno je iznositi informacije o tome,dok se svi ne ispitaju i dok se to sve ne zavrsi,tako da je vjerojatno to razlog zasto prevarene cure nista ne pisu Drzim fige da je tako! 😁
2017 01 26
I ja x-)
2017 01 26
> Blliss: > > Springy: > > Kako doći do crne liste (tabele) sa osobnim podatcima i brojevima računa. Hvala > To par cura sa krpa upisuje koliko sam skužila. Vi samo sve podatke ostavite na crnoj listi i one upišu. Našla, hvala cure
2017 01 26
Javite!
2017 01 26
Ja sam naisla na neki Anin nedavni profil gdje je prevarila 3-4 cure. Poslala sam im poruke s linkom na ovu temu, kao za slucaj ako nisu vidjele... 2 nisu odgovorile, a 2 su samo napisale nesto u smislu 'ajme ona je uzasna, njoj treba pomoc'. Ja odgovorim da pa eto otidite napraviti prijavu i nema vise odgovora. A nije da su davno prevarene, nego sredinom 12. mj..
2017 01 26
> KatarinaSarah: > > EpiceDeLaVie: > > Inače curke,kad se provodi neka istraga,zabranjeno je iznositi informacije o tome,dok se svi ne ispitaju i dok se to sve ne zavrsi,tako da je vjerojatno to razlog zasto prevarene cure nista ne pisu > Drzim fige da je tako! 😁 99 posto sam sigurna da je. Jer sam bila jednom prilikom na ispitivanju u vezi jedne osobe koja je bila pod istragom i rečeno mi je da ne smijem pričati sa svjedocima u vezi slučaja niti iznositi bilo kakve informacije u vezi slučaja dok se slučaj ne zaključi,tako da mislim da je to razlog zašto prevarene cure ne pišu ovdje javno na forumu..
2017 01 26
ojekrpice.hr/paulaxoxo-224745 Meni ovo miriše (ili smrdi ) na Anu
2017 01 26
JA BIH SE TJELA JAVNO ISPRICATI SVIM PREVARENIM CURAMA KOJE SAM PODKRALA I RECI KAKO CU JEDNOGA DANA KADA CU IMATI VRATITI AKO JE MOGUCE,JEL ISKRENO SE KAJEM I BORIM PROTIV GENA. ZIVOT ME NIJE MAZIO I NE MAZIME,PUNO NJIH ME NEPITA KAKO MIJE I STOME NAGNALO NA TO! PRAVIM SE CRVSTA ALI JA TO NISAM I ZAO MIJE! I ZELIM SVIM CURAMA JAVNO OBECATI KAKO CU SE MAKSIMALNO TRUDITI BORITI PROTIV PORIVA NA KRADU I POKUSACU KONTROLIRATI GENE KOJI ME VUKU NA TO! JEL TO NIJE BILO DA KRADEM ZA SVOJ GUST VEC ZA ZIVOTNE POTREBE I ZIVOTNE LOSE OKOLNOSTI KOJE SU ME SNASLE I NISAM BILA U DRUGOJ MOGUCNOSTI DA DODEM DO NOVCA. ZNAM DA STE SVE OVDJE BJESNE I LJUTE I IMATE PRAVO TO BITI JEL NOVAC SE TESKO ZARADI! JA TO DOBRO ZNAM I ISKUSILA SAM! KAO STO SAM REKLA NEBIH VOLJELA DA ME OSUDUJETE NA TEMELJU IZGLEDA I PONASANJA JEL JA UOPCE NISAM TAKVA KAKVOM ME GLEDATE JEDNOSTAVNO NAMJERNO SE OREDSTAVLJAM ODVRATNA DA BIH POKAZALA DA SAM JACA I PAMETNIJA A SAMA ZNAM DA NISAM TO! NECU ODULJAVATI SVE OVO SAMO CU JOS JEDNOM RECI DA CURE KOJE ZELE OTVORENO I ISKREBO RAZGOVARATI SAMNOM IMAJU MOJ FB ANA MATE PRIGOREC NEKA MISE SLOBODNO JAVE JAVICU SE NA SVE PORUKE I PROSTE I DIME VREDATE I SVE ZASLUZILA SAM ALI SE KAJEM I ZAO MIJE!! RJECI NEKADA BAS NEZNACE MNOGO ALI DJELA DA PACU POKUSAT POSTEPENO DJELIMA DOKAZAT DA MOGU SE POPRAVITI!! HVALA UNAPRIJED I NADAM SE DA CE ME RAZUMNE CURE OVDJE RAZUMJETI! ZNAM TAKODER DA CE BITI I ONIH KOJE CE ME I DALJE VREDAT I SPRDAVAT SE NISAM LJEPA MOZDA A NISAM NI RUZNA BAS... USTO NEMAM JA DAVOLSKU DUSU NEGO ME DIRNU STVARI KOJE PISETE PA NAPISEM NE RAZMISLJAJUCI KOLIKO SU TE RJECI JAKE!! Hvala ANA MATE PRIGOREC!!!!
2017 01 27
Sviram najmanju violinu na svijetu samo za tebe.
2017 01 27
LOL, gen za krađu :') :')
2017 01 27
1 2 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 55