Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Te šta joj povjeruju bi se trebale skupiti fino, svaka neka da još 100kn pa nek joj kolektivno uplate. Čisto da anica ne bude istraumatizirana.
2017 01 27
U "cl za sve" rasprava uživo. Zasad sam vidila samo jedan biser - novci će se svima vratiti, ali neće se odustati od prijava za krađu x-)
2017 01 27
> SaraKedavra: > Te šta joj povjeruju bi se trebale skupiti fino, svaka neka da još 100kn pa nek joj kolektivno uplate. Čisto da anica ne bude istraumatizirana. Upravo tako. Il neka umjesto nje vrate pare pokradenima koje nemaju ajkju sobne temperature pa da uopce citaju njene nebuloze.
2017 01 27
A di je krmak?
2017 01 27
Trazi posao. Oh, wait
2017 01 27
Došla maca na vratanca....
2017 01 27
> cipelitza: > Trazi posao. Oh, wait Daj cipka, pliz........ Da nisu bili u taboru na duhovnoj obnovi?
2017 01 27
> kvocka: > U "cl za sve" rasprava uživo. > Zasad sam vidila samo jedan biser - novci će se svima vratiti, ali neće se odustati od prijava za krađu x-) A ne znam sta je gore. To sta misle da ce im ista vratit ili to sta misle da ce im i vratit i da ce joj ic prijave.
2017 01 27
> nefertiti111: > > kvocka: > > U "cl za sve" rasprava uživo. > > Zasad sam vidila samo jedan biser - novci će se svima vratiti, ali neće se odustati od prijava za krađu x-) > A ne znam sta je gore. To sta misle da ce im ista vratit ili to sta misle da ce im i vratit i da ce joj ic prijave. A lijepo im je napisala da ce se potrudit postepeno prestat krast. :')
2017 01 27
A nego sta. Sok bi bio naglo, nedaj Boze zla
2017 01 27
> nefertiti111: > Brdo mogu ovi screenshot stavit na fejs? > Zakljucale objavu zasad, bice misle da ce ana dotrcat s novcima :s > A jada Gospe mila Stavi di god želiš.. Vidim ja kako nasjedaju na jednu glupu spiku...pa se čudimo kako ih se opljačka i kako kukaju u vjetar .
2017 01 27
> Brdosuza: > > nefertiti111: > > Brdo mogu ovi screenshot stavit na fejs? > > Zakljucale objavu zasad, bice misle da ce ana dotrcat s novcima :s > > A jada Gospe mila > Stavi di god želiš.. > Vidim ja kako nasjedaju na jednu glupu spiku...pa se čudimo kako ih se opljačka i kako kukaju u vjetar . Ma ne mozes ti to dokazat. Ova da ju se nije stisnulo ne bi nista, a samo triba ustrajat. Jer ako pojedine povuku prijave u nadi da ce dobit lovu nazad onda se opet nista nije napravilo. Al ka da u vitar pricam. Jos ispada da ne zelim da im se vrati lova. Ne mozes im objasnit da su naivne i da se ruga s njima i vuce ih za nos. Vec vidim da se radi popis koliko i kome je sta duzna. A nikako skuzit da s time mogu gu*icu obrisat. Jer da su vidile sta i mi ovde onda se uopce s njom ne bi raspravljale jer bi im valjda doslo do mozga da je zenska skroz poremecena. Jos kad vidim savjete od pojedinih kako se moze "izvuc sa dna", "popravit", "nije kasno,dokazi da mozes" i sl, bilo na fejsu, bilo ovdje, najradije bi povratila. Bolesnica prica o bolesti, mucenju i silovanju djece, a pojedine dozivljavaju ispriku kao wow. A o mucenju zivotinja da i ne pricam. Bit ce dobra i zao joj je. Uzet lopatu i zamlatit. Nju i njih. To je ono kad pustis da te idiot levati. Pa i nisi za nista drugo.
2017 01 28
Jeste vidjeli onaj oglas na njuškalu?njem broj moba ...link je na temi za prevarene krpicarke :o
2017 01 28
I adminki na fb-u su malo polupani lončići. Ide ona nju zaštiti dodatno nakon srceparajuće priče kojom samo možeš obrisati pozadinu.. Kolektivna zatupljenost. Očito su svi u grupi isti.. od prevaranata do prevarenih...sudeći po njihovim pomagalima na vratu..koji očito služe za ukras..a nekima ni za to. Jer da nije tako ovo se nebi događalo.
2017 01 28
Točno dva dana prije srcedrapajuceg kajanja mi se javila u inbox sa pokušajem varanja. Wow. Koja metamorfoza od toga do pokajnice u dva dana. Pretpostavljam da sam trebala posluziti joj u planu da to prekidanje s krađom bude "postupno". :|
2017 01 28
1 2 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 55