Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Ma nije to ona. Ona je nasla dva posla da otplati pokradene pare. Postepeno. Vredno radi a vi tako. Sram davas bidne
2017 01 28
> Kristina111111: > Drage cure vi ste jednostavno vec nadrogirane sa doticnom :) ... > Kako bi bilo da malo ohladite i vidite kako stranica trazim je namijenjena da ponudite ukoliko imate to. Što ti radiš na ovoj temi? Poanta tvojih upisa bi bila???
2017 01 29
Oce li se vise na temu javit ijedna od prevarenih cura i rec sta je s prijavama? Sve ovo ostalo je povuci-potegni
2017 01 29
Da.Toliko o tome kako vise ne vara.Jos jedan dokaz prevarenim curama!
2017 01 29
Pa zenska se zaposlila da moze vratit ostecenima novce :') :') :') pa jeste vidili da rade spisak ostecenih na fejsu. Triba to zaradit :')
2017 01 29
anailukavtp-ana i luka vrlo teški prevaranti, ime odgovara.
2017 01 29
Triba im ovo stavit tamo na fejs u grupu, ja im necu vise nista stavljat. Covik im ide nesto dokazat jos ispada da ce ona njima vratit novce al eto ja im bezveze tamo remetim planove jer im kazem da od toga nema nista i neka se drze prijava i policije. I da, jos nisam ostecena od ane mate. Ka da je to prednost. Samo neka ne zadrzavaju dah od ushicenja cekajuc da im vrati lovu.
2017 01 29
> Blliss: > anailukavtp-ana i luka vrlo teški prevaranti, ime odgovara. Blissss, svaka cast! Jesi me nasmijala.... Ali to je to! VTP!
2017 01 29
Toj mali treba Egzorcist Jednom kada se pokrene postupak nema izlaza,gotovo je.Nema povlačenja... Kak uopce mogu ocekivat da ce im vratit pare.....
2017 01 29
Ja sinoc isla na Njuskalo da vidim kaj ima sto se tice uggsica i vidim ove samo 500kn,a stanje je okej.I odem vidit odkuda je korisnik i vidim Anailukavtp,odma mi sve bilo jasno.I bas sam rekla moram vam svima pokazat ovo.Ana i Luka volim te punooooo ili kako god 😂
2017 01 29
> Blliss: > anailukavtp-ana i luka vrlo teški prevaranti, ime odgovara. E bas toooooo!😂😂😂😂
2017 01 29
Kaj ga izbrisala odma?hahahah.Idem vidit
2017 01 29
Da.Maknula je to odma 😂😂 Dzabe je ona to maknula kad su slike prilozene tu da je to postajalo!👌
2017 01 29
A stvarno je g...,s takvim imenom i ptice znaju ko je to
2017 01 29
> martina98: > A stvarno je g...,s takvim imenom i ptice znaju ko je to Ma ona smatra sve i svakoga glupim.I kao nitko nece vidit da ona krade po Njuskalu jer su svi fokusirani na fejs i krpice.Tako to ide 😁
2017 01 29
1 2 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 55