Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

jooj ana nemoj da ti svaka druga cura počne pisati o teškom životu...kao prvo imala sam dvije cure u stanu koje smo privremeno udomile od njih je jedna bila silovana! Kao drugo zlostavljala si životinje što mi je nepojmljivo kao velikoj ljubiteljici...duboko mi se gadi...o krađi u toj mjeri da i ne govorim...kao treće moja majka ima nas 4 djece i svi se borimo kroz život nije nam mnogo toga bilo dostupno a moj brat je cak postao i doktor znanosti, krao nije niti zvaku...ja sa ambicijama za fakultetom to ne mogu jer su moji u dugovima a ispod casti mi je da mi to netko drugi financira npr. brat i dalje nemam sve kao i druge cure ali eto snalazim se malo na krpicama, zamjenim se, prodam nešto što imam, dobijem a ne nosim...prijateljice i roditelji su mi daleko preselila sam se u Zagreb... i da sada čistim u bolnici da imam koju kunu i da si štedim!! Sve se može kad se HOĆE...lakšim putem se ništa NE POSTIŽE i ovakve postupke ces godinama brisati sa sebe, teška je to ljaga...moraš puno puno raditi na sebi i sve se nešto bojim da je ovo iskreno od tebe...no tu su oštećene da ti sude dalje
2017 01 28
Htjela je da joj posto sam nova posaljem bundu,te da ce ona meni uplatit tek tada kada dode.
2017 01 28
kristina, aj stavi print screen razgovora, po načinu pisanja se vidi jel ona.
2017 01 28
I vise nema odgovora.
2017 01 28
Da, ana mate ima specifican i lako prepoznatljiv polupismeni stil.... Ono; nemre's fulat!
2017 01 28
Samo malo, ovdje je Kristina ana. Pise da si iz Dubrovnika? Ajmo se kladit da u zivotu nisi bila u dubrovniku! Imas iste greske kao i ana. Ti se prevarantica i upozorila si nas da skrenes paznju sa sebe. Tatjanacrnapantera koja je blokirana isto tvrdi kao i ti da joj je prijateljica preporucila prodavat na krpicama. I ona ima u ponudi moncler jaknu ako se ne varam.
2017 01 28
Di baš na nju naiđeš, a sinoć si otvorila profil?
2017 01 28
> rafaela1973: > Samo malo, ovdje je Kristina ana. > Pise da si iz Dubrovnika? Ajmo se kladit da u zivotu nisi bila u dubrovniku! Imas iste greske kao i ana. > Ti se prevarantica i upozorila si nas da skrenes paznju sa sebe. > Tatjanacrnapantera koja je blokirana isto tvrdi kao i ti da joj je prijateljica preporucila prodavat na krpicama. I ona ima u ponudi moncler jaknu ako se ne varam. x-) x-)
2017 01 28
Ovo je već komedija.
2017 01 28
Samo malo. Ja sam sigurna 100% da je profil Ana. Moj profil sigurno nije Ana. Takoder vrlo rado cu Vam slikat osobnu =). Ja nisam karitas,ne poklanjam stvari. Prema tome ne pada mi napamet se natezati sa vama.
2017 01 28
A tko je Paula?
2017 01 28
Kladim se u sta god hocete da je kristina ana!!! Sta ti kazes Blissss?
2017 01 28
Onda je 100% pola krpica Ana. Ajmo sve cure koje ste napravile profil ovih dana javi tese. Sve ste Ana,sram vas bilo.
2017 01 28
> rafaela1973: > Kladim se u sta god hocete da je kristina ana!!! > Sta ti kazes Blissss? Profil od sinoć (jutros), odmah upućena u sve, podjednako pisanje... Uostalom Ana je bila ta koja se javljala curama koje su tražile (uglavnom).
2017 01 28
Drage cure vi ste jednostavno vec nadrogirane sa doticnom :) ... Kako bi bilo da malo ohladite i vidite kako stranica trazim je namijenjena da ponudite ukoliko imate to.
2017 01 28
1 2 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 55