Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Ono na fejsu u CL je žalosno, nitko ne "smije" ništa napisati jer se admini ponašaju strašno. Vise podržavaju prevaranticu Anu nego nekoga tko nešto realno napise. Takve se nazivaju kokošima i guskama, i da vise ne pišu jer će biti izbačeni iz grupe 🤢
2017 01 29
I jedna je navodno dogovorila s Anom da joj sutra uplaćuje 500 kn Navodno joj se nitko vise nije javio za povrat novaca. Pa eto prevarene javite se na fejs Ani
2017 01 29
Ma adminke su katastrofa. Izgovor im je kako je prevarila pred par mjeseci i ništa nije poduzeto to e nove prevarene nemaju šta javljati.
2017 01 29
? Ma tko je ovdje lud? Jos cemo u znak potpore printat na majice "sve smo mi ana mate" i marširati po dubravi!
2017 01 29
Dobrodošli u RH,gdje je sve moguče pa i drvena peć
2017 01 29
Ono na fejsu je sprdnja s pameti i sa zivotom. Jos mi najjace kad je ona bacila komentar da di su bile ove sta komentiraju da se nista vratit nece kad se ista pokretalo?? A di je ona bila? Da nije adminica krpica pokrenula prijavu i da mi nismo sherale po fejsu i pisale u komentare njihovim prijateljima(od ane i mate) linkove da vide s kim imaju posla i da nismo doslovno grizle cure da prijave lajale bi one sad na mjesec a ne tamo pametovale na zalopojke ove bolesnice. A sta mislite otkud joj odjednom kajanje? Da je nisu one mozda stisle? Je, mozes mislit! Ja samo cekam sutrasnji dan da vidim kome ce to ana vratit novce. Ona im se i sad smije. Sad neka netko ovo shera tamo jer ja vise posla s njihovim pametovanjem necu imat, ja cu samo na kraju doc komentirat "rekla sam vam".
2017 01 29
ova paula nije ana osim ako ana ima novi br računa ili daje tuđi pod drugim imenom. Ta paula je shoppie nategnula, čekam da napiše podatke na crnu listu da ih ubacimo u tablicu. nefertiti, slažem se. ( jel imaš istu sliku na fejsu ko ovdje, btw? ako da, evo ti lajk za komentare tamo!). Ma stisnule su je..daj molim te. Možda je ančica nekog pokrala tko ne zna za akciju i sutra vrati jednoj novce čisto da se dobije privid da je počela vraćati. Na tome će i stati. Od kud njih toliko para? Pa ni ne zna koga je i za koliko opelješila, pobogu! Al nek se njoj da prilika...
2017 01 30
SaraKedavra, je, ista profilna, nick je bio zauzet. Ma vise kokosi na jednom mistu ne vidi. A naive ka u prici. Ma..... Onoj bolesnici je ovo sve nova igra a one cile nadobudne i nitko nista ne smi komentirat.
2017 01 30
Sara nije ona ali smrdi mi na neku povezanost ...jer zadnji Anin profil je bio Paula i jos nesto...zato mi sumnjivo
2017 01 30
Ma ne znam oko cega se zamarate, pa to se bolesnica dopisuje sama sa sobom. Ima profila koliko i licnosti u glavi - milijun.
2017 01 30
Ovo na fb je komedija hahhahahah
2017 01 30
A nista, uzet kokice i gledat, ne znam sta drugo.
2017 01 30
Uf, morala sam im napisat jos jednom. Sad cu izletit iz grupe hahahahahah
2017 01 30
Da baš pratim CL grupu,Zakaj ju admin ne blokira....
2017 01 30
Ne mogu a da ne gledam ovu katastrofu Ana Mate Prigorec E SAD ZAPAMTI JEDNO NE NECU VRATIT NOVCE IS PROTESTA RADI VREDANJA KAJEM SE ALI NECU IZBACITE ME IZ GRUPE SVE DOK JE OVAKVA VREDANJA I SVE NEZELIM IMATI POSLAT POKRALA SAM SLIKAJ TE DOKAZ DI PRIZNAJEM I SVE ALI NOVCE NECETE DOBIT ZAHVALJUJUCI NINAA SKY....PROBALA SAM BIT RAZUMNA DAJE SUTJELA DOBILI BI NOVCE!!! Like · Reply · 1 hr
2017 01 30
1 2 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 55