Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Nije to nikakva uvreda,to ja na fino x-) ;) .... Ma ne smiješ tam ništa rec na CL,odmah te blokaju
2017 02 01
ma nisu kršile pravila, iznijele su svoja mišljenja da ana neće vratit novce.
2017 02 01
My bad, krivo sam razumjela.
2017 02 01
i mene su sinoc izbacili 😂 nakon onog screenshota gdje sam napisala da ih ana sprda sve tamo..ne smijes tamo nista napisati,a izgleda da im i ovdje smeta 😜
2017 02 01
Te adminke crne liste su si umislile da su šta, policija, ili neki bog u grupi i da će zato ak one kažu ani da vrati novce ona vratiti :') :') :') hahahahaha pa maloj još imponira to što joj se ime spominje, boli nju dupe za njih. još im se i ruga cura. Stvarno su naivne sve do jedne, žalosno eto.
2017 02 01
> martina98: > > AudreyHepburn: > > Što se dogodilo s grupom? ne mogu ju više naći na fejsu... > Blokirali su te Ako si bila član izbacile su te. Ako nisi ne možeš ju naći jer je sad tajna grupa
2017 02 01
> Blliss: > > martina98: > > > AudreyHepburn: > > > Što se dogodilo s grupom? ne mogu ju više naći na fejsu... > > Blokirali su te > Ako si bila član izbacile su te. Ako nisi ne možeš ju naći jer je sad tajna grupa Mozda je opet grupa pala. Vec nekoliko puta se to dogodilo da su je srusili. Nadam se da je. Neka se ona bahata balavica i njene ulizice doma razgovaraju tako ako smiju.
2017 02 01
Nekak je logicno da su doma tako i naucile razgovarat
2017 02 01
Ma ne,nisam kršila pravila. Samo sam rekla da ju prijave na policiji i da Ani Mate treba pomoc,a da novce nece dobit.... Mah uglavnom stvarno su bezobrazne,mislim krše svoja pravila XD.... Lako je ovako na grupi ...... kada te mogu blokirati,nek dodu ovdje :D (šalim se)
2017 02 01
> SabinaPavlinic: > > Blliss: > > > martina98: > > > > AudreyHepburn: > > > > Što se dogodilo s grupom? ne mogu ju više naći na fejsu... > > > Blokirali su te > > Ako si bila član izbacile su te. Ako nisi ne možeš ju naći jer je sad tajna grupa > Mozda je opet grupa pala. Vec nekoliko puta se to dogodilo da su je srusili. Nadam se da je. Neka se ona bahata balavica i njene ulizice doma razgovaraju tako ako smiju. Nije pala tajna je
2017 02 01
Steta....
2017 02 01
skrivena grupa crna lista. apsurd samo taki, samo po sebi, bez cinjenice da clanstvo te grupe cine lopov i ortaci. :') :')
2017 02 01
Tajna crna lista?? A bogati sta jos necu cut.
2017 02 01
Za ulazak unutra trebas biti dupelizac onoj Marija Pali adminki koja samo zna "pljucat" i onoj njenoj sljedbenici koja je pisala da joj se javimo u inbox da nam objasni neke stvari jer ona sve vidi i cuje. Kako za sve trebas vezu tako i za ulazak u taj roj supljoglavih ulizivackih bezmozgusa
2017 02 01
Kaj te adminke CL na fejsu imaju 12 godina ili su samo toliko mentalno zaostale da im je takvo ponasanje?
2017 02 01
1 2 ... 40 41 42 43 44 45 46 ... 55