Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Jer si stalker grupe. I jos ziher bacas uroke :')
2017 02 01
Ako uzmemo u obzir tko su članovi i admini ove grupe retarda...kako se onda uopće čuditi činjenici da su stvorile CL koja je tajna :') Wow..ovo je najbistriji pothvat kreatura koje borave tamo :')
2017 02 01
Cure, ako one žele živjeti u iluziji da je itko trebao dobiti ikakve novce natrag, mi tu ne možemo ništa. Nadat ćemo se pravoj i primjerenoj kazni i to je to. Ovo kokošarenje na fb vas stvarno ne bi trebalo zanimati niti bi se itko oko toga trebao sekirati. Svakom svoje, jel tak?
2017 02 01
Sada su pocele prijetiti prijavama radi screenshotova iz CL grupe.. i to prijetnje curama koje ne podrzavaju kradju od strane Ane. ... nisam znala da je iskazivanje istine i linc kradljivice kaznjivo 😄
2017 02 01
Izgleda da je bitnije kokosarenje i linc neistomisljenika nego da se stane na kraj prevarantima. Neka otvore grupu KB za sve. Koskosarenje i bezobrazluk za sve. Bez iznimke. Psmtr. Cime se one bave pored glavnog problema.
2017 02 01
> AnDra411: > Sada su pocele prijetiti prijavama radi screenshotova iz CL grupe.. i to prijetnje curama koje ne podrzavaju kradju od strane Ane. ... nisam znala da je iskazivanje istine i linc kradljivice kaznjivo 😄 A kaj ti mogu,ajde da vidim koja ce mi se javit.....Imam i ja konja za trku...Mislim imam odvjetnika,pa...neka proba
2017 02 01
Imaju i one elokventne odgovore, kao sto je npr. hesteg pljuc 😂
2017 02 01
a šta mislite da one ne čitaju temu ovu? ma i možda same komentiraju ovdje.
2017 02 01
Apsolutno. > Blliss: > a šta mislite da one ne čitaju temu ovu? ma i možda same komentiraju ovdje.
2017 02 01
Pa neka čitaju x-) x-) Eto neka se jave,ne usude se rec ko su
2017 02 01
*promijeni, a neke, zanimljivo, ne mogu edit. post
2017 02 01
x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Mašallah
2017 02 01
Ako je CL tajna, po njihovoj teoriji onda samo povlasteni smiju znati tko su prevaranti, a ostali nek i dalje nasjedaju na takve lopove? Bas, bas ima smisla.. Pljesak za 👑adminke👑 CL na fejsu 🙌
2017 02 02
evo šta se događa kad neke čitaju previše dnevno.hr Ma pustite ih da uzivaju malo i da treniraju sive stanice razvijajuci kojekakve teorije zavjere. Cudim se da do sad vec nismo postale tajno masonsko drustvo u kojem svakog dana zrtvujemo jednu cistunku...ali vidim da su na dobrom putu jer su provalile da je i Trump nas igrac i da se sprema na zidariju i na fejsu.
2017 02 02
> Anamarija02: > Ako je CL tajna, po njihovoj teoriji onda samo povlasteni smiju znati tko su prevaranti, a ostali nek i dalje nasjedaju na takve lopove? Bas, bas ima smisla.. > Pljesak za 👑adminke👑 CL na fejsu 🙌 Da, može te dodati frend (nakon kontrole od adminki). Ako slučajno imaš neko "fake ime" (latica gumbić), onda im valjda moraš dati osobnu,oib, šta ja znam kako provjere da je to tvoje pravo ime. Ali zato ima hrpa profila sa imenima: "prodaja za sve", Kineski dućan, Zara dućan i sl..
2017 02 02
1 2 ... 42 43 44 45 46 47 48 ... 55