Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

> AnDra411: > Veseli me njen pristup optimista 😂 the only way is up kad si na dnu.
2017 02 02
Dublje ne moze 😆 > cipelitza: > > AnDra411: > > Veseli me njen pristup optimista 😂 > the only way is up kad si na dnu.
2017 02 02
A naići će na minu....Fala Bogu,pa sam jako oprezna... A baš mi je dragu da ONE čitaju, a i vadimo im mast jer vidim da luduju i prijete. Al neka samo prijete mogu mi samo pipipipipipip. Ma kaj nam mogu,mi smo jače....
2017 02 02
Ma nema tu mi, vi, ovi, svi. Bar ne bi trebalo biti! Ima cura koje prodaju i na fejsu i na krpicama, obje CL bi fakat trebale biti za sve i pristupačne, a ne samo za one čije mišljenje je u skladu s tuđim. "Aha, ti se slažeš sa mnom, možeš vidjeti tko vara po okolo. Ti se ne slažeš sa mnom, tebe neka prevare, boli me briga." Cijeli "you can't sit with us" princip je idiotarija, pogotovo jer nije riječ o grupi koja je bavi pričanjem o haljinama, nego o faking prevarantima.
2017 02 02
Osjecam se ko je*eni postar. S ovim zavrsavam price rekla-kazala, zanima me.samo tijek i rasplet situacije s prevaranticom anom.
2017 02 02
Nefertiti, ova ti bome dahce za vratom. Sto se na tebe nakacila?
2017 02 02
Dosadna zena i Bogu i ocu. Koga briga uopce za nju? Nebitna je apsolutno u cijeloj prici osim sto je uljez koji smeta u cijelom procesu.
2017 02 02
A ocito joj se nisu svidili moji komentari na fejsu pa eto...
2017 02 02
Zasto nema ovog profila u novima?
2017 02 02
> nefertiti111: Bome baš ste se uvalili x-) Bože sačuvaj, Ana bi ijednoj vratila novce kao :') :') :') :') nisam upućena u grupu na fejsu al kad vidim komentare dotične Ane iz aviona je jasno da ih samo sprda, a nemojte me sad krivo shvatiti, ali kad su toliko nesposobne otić na policiju i prijaviti ju, onda nisu drugo ni zaslužile. A na rječnik tih wanna be admina nemam komentara zaista.
2017 02 02
> nefertiti111: > A ocito joj se nisu svidili moji komentari na fejsu pa eto... Joj ma pusti ju,vidiš da priča gluposti. Uopće ne kužim tu ženu kaj se na tebe zakacila....
2017 02 02
> doraos: > :'( Valjda hoće popričat i s tvojim pesom. Ova konverzacija iz inboxa i prenošenje poruka je urnebesno. Nećemo vas pojesti, možete se javiti i na forum (samo poštujte pravila da ne bi bili banani...zvuči poznato, jelda?)
2017 02 02
> hanami: > > doraos: > > :'( > Valjda hoće popričat i s tvojim pesom. > Ova konverzacija iz inboxa i prenošenje poruka je urnebesno. Nećemo vas pojesti, možete se javiti i na forum (samo poštujte pravila da ne bi bili banani...zvuči poznato, jelda?) Strah i trepet.
2017 02 02
DRAGE KRPICARKE PREVARENE I ONE KOJE NISTE ZELIM SE OPROSTITI SA VAMA DEFINITIVNO JEL NEMOGU VISE TRPJETI OVE PROBLEME I NOSITI SE SA TIME DA SAM GLAVNA SPRDNJA. SAMA SAM KRIVA ZNAM SPOKRALA SAM MNOGO CURA JEL SAM VIDLA JEDINI IZLAZ TAKO!! SADA USTVARI SHVACAM STO SAM UCINILA UVJEK SAM SANJALA IMATI NEKOGA BITNOG A TO JE PRIJATELJ POTPUNO SAM SAMA I USAMLJENA TAKO MI FALE ZAGRLJAJI I SVE OSTALO TAKO BI VOLJELA SADA BITI NA STRANI VASOJ DA SE BORIM PROTIV PREVARA A NE TA KOJA SAM NEGATIVKA KOJU NAZIVATE KRAVOM KUCKOM KURVOM VREDATE ME! USTO NEZELIM VISE ZIVJETI ZELIM DA SE MOJ ZIVOT UGASI JEL SAMO NANOSIM BOL I SVE VAMA. JAKO SAN DEPRESIVNA U ZADNJE VRJEME I RADIM I DALJE ISTO ALI VISE NECU JEL ME.NECE BITI RADIM VAM VELIKU USLUGU NAJVECU UGASICU ZIVOT JEDNE LUDAKINJE JEL NEMOGU TO VISE DAME SE VRJEDA NEJDE MI U ZIVOTU BOG ME ZNAM KAZNJAVA I NEMA VEZE OSTAVLJENA SAM ZNAM ZATO STO ME VLASTITA MAMA NIJE HTJELA NEMAM RODITELJE!!! 😢 NEMAM UGLAVNOM NIKOGA NI BRACU O KOJIMA DAN DANAS SANJAM DA SU PORED MENE NAJLOSIJA SAM OSOBA TREBAM PSIHIJATRIJSKU POMOC ALI KASNO JE JA SAM ODLUCILA NAPUSTITI OVAJ SVJET I ZIVOT JEL VAM SVIMA UNISTAVAM ZIVOTE RADIM PROBLEME U ZIVOTIMA PRICAM RUZNE.STVARI GROZOTE ODURNE STVARI I SVE I ZATO BIH JOS JEDNOM REKLA DA ME BOLE SVE UVREDE I SVE STO SAM RADILA ME.BOLI I TA JE BOL NEIZDRZIVA POSTALA JEL NISAM VOLJENA NIKADA STALNO SAM BILA ODBACIVANA U SKOLI I OSNOVNOJ I SREDNJOJ REZEM CE DA CESTO I UPRAVO ZATO TU PISEM DA VAS SVE POZDRAVLJAM ISPRICAVAM SE I KAZEM DA NEMOGU I ZATO SI ODUZIMAM ZIVOT DOK JE VRJEME DOK NEKOME NE NAUDIM I NE KLEVEC OPET JEL ME NIKO.NEVOLI SVIME OMALOZAVAJU VREDAJU PISU FORUME I NA INTERNETU SVIME GLEDAJU KAO STOKU KOJA VARA SVI SU BJESNI NA MENE I ZATO CU UCINITI BAS ONO STO STE ZELJELE#!! I MOLIM VAS DA MI.OPROSTITE IJAKO NECETE GORJECU U PAKLU KAD SE UBIM I TOCEMI BITI DOVOLJNA KAZNA I JOS VREDANJA! LAKU NOC SVIMA I OPROSTITE MI JEL PAKAO CEMO VRATIT SVE STO SAM UCINILA OVDJE NA ZEMLJI!!!
2017 02 03
Zdravstveni sustav je tvoj prijatelj. Nazovi hitnu, reci im adresu i reci da si suicidalna.
2017 02 03
1 2 ... 45 46 47 48 49 50 51 ... 55