Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

> SaraKedavra: > > Brdosuza: > > Nemojte tako ružno..ipak je trudna > joj, brdo, nemoj opet o tome! sad će sanja888 doć i opet počet trubit o toj trudnoći kao da je fakat istinita, taman je prestala ,:) :') :') :') :') :') Ništa...prebacujem fokus na kućne ljubimce
2017 02 03
> AnDra411: > Moj otac upravo zove njene na fiksni. Javiti cu Vam se u inbox, Admin.> Admin2nd: > > Ja imam sad goruću želju sve ovo sačuvat i nazvat policiju da joj odu odmah doma i prisile ju u bolnicu. Zašto? :,'( Pa AnDra411 zar pušite ovo? ,:)
2017 02 03
Ako smatraju da si opasnost za sebe, prisilna hospitalizacija je obavezna.
2017 02 03
> hanami: > Ako smatraju da si opasnost za sebe, prisilna hospitalizacija je obavezna. eto riješeno. print screen, PP i nek je pospreme za sigurno.
2017 02 03
Sigurna je jedino bez moba i neta.
2017 02 03
Bez obzira na okolnosti i cinjenice, ignoriranje ovakvih stvari je jako kaznjivo zakonom, a ja sam pod Hipokratovom zakletvom... ako razumijete. Bez obzira na nick ovdje. > Uljeshura: > > AnDra411: > > Moj otac upravo zove njene na fiksni. Javiti cu Vam se u inbox, Admin.> Admin2nd: > > > Ja imam sad goruću želju sve ovo sačuvat i nazvat policiju da joj odu odmah doma i prisile ju u bolnicu. > Zašto? :,'( Pa AnDra411 zar pušite ovo? ,:)
2017 02 03
Apsolutno Andra, slažem se s tobom.
2017 02 03
I ja se slažem. Hoće bar otac probat urigirati? na bilo koji način...
2017 02 03
Andrea, istina. Ali ovdje je jasno o cemu se radi. Samo jedna patoloska lazljivica koja ne bira sredstva. Ta se pokopala vec xy puta, rodila copor djece, iza sebe ima nekoliko brakova i razvoda...
2017 02 03
Ona ocekuje da ce prevarene sada napisati: Ostavi si novce, ostavljamo te na miru, samo da si ziva i zdrava, sve zaboravljeno.
2017 02 03
Ovo su djecja posla koja su presla sve granice zdravog razuma i trebaju se rjesavati po ustanovama jer im nece biti kraja.
2017 02 03
Nije bitno što ona očekuje. Činjenica jest, da ako govori da će se ubiti, da je red alarmirati njene da pozovu hitnu i da ju se prisilno hospitalizira. Ne trebamo si međusobno objašnjavati njen karakter, nismo friško upali na temu.
2017 02 03
Iskreno se nadam da ce doci do prisilne hospitalizacije...
2017 02 03
Rijeseno je. Ostalo je na njima, ne zelim vise ulaziti u to. > SaraKedavra: > I ja se slažem. > Hoće bar otac probat urigirati? na bilo koji način...
2017 02 03
Osim ako se i na ovo opet zazmiri. Koga se obavjestava i tko dolazi po nju? Kako to uopce funkcionira? Tko o tome odlucuje?
2017 02 03
1 2 ... 47 48 49 50 51 52 53 ... 55