Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

> doraos: > Osim ako se i na ovo opet zazmiri. Koga se obavjestava i tko dolazi po nju? Kako to uopce funkcionira? Tko o tome odlucuje? Da znaš kakvu scenu netko mora napraviti da bi ga se prisilno hospitaliziralo..i to onda moraš sakupiti mišljenje dva doktora..i drže te dok se ne skuliraš odnosno dva dana.. Odvezu te u Vrapče ili na Rebro ili gdje god, pregledaju te ambulantno dva doktora i AKO se slože, strpaju te na dva dana na promatranje..:') A ona ce narafski reći ma to sam se ja malo, hm, zajebhavala. > AnDra411: > Bez obzira na okolnosti i cinjenice, ignoriranje ovakvih stvari je jako kaznjivo zakonom, a ja sam pod Hipokratovom zakletvom... ako razumijete. Bez obzira na nick ovdje. Ma kakva kažnjivost. NIšta nije kažnjivo, vidite da policija zna sve što je napravila pa fino nikom ništa, vele nemožemo mi tu ništa donesite nam joooš dokaza..A pogotovo ne bi nitko prstom mrdnuo na nijednu od nas što osvjedočenu lažljivicu ignoriramo. Jao kako ste naivni. Dobodušni, priznajem, ali bolno naivni... :,'( :') Jeste li svjesne ako joj se prilijepi etiketa psihičkog bolesnika, svaka šansa za gonjenje kaznen-opravno pada u vodu jer ce se onda pak izvući na tu kartu?!? Neubrojivost! Ne dajite joj izlaz iz ove situacije vlasotručno! Ako je i kojim čudom hospitaliziraju, samo ste odmaknule problem od sebe na nekoliko pišljivih dana, pustit će je vrlo brzo.:/ max mjesec.
2017 02 03
Nisam naivna, jako daleko od toga. Sve sto je ovdje receno bude takodjer islo pod "sakupljanje dokaza". Svaka uvreda i sve, ne samo izrecene s njene strane. Znam kako taj zakon funkcionira. Polozila sam medicinsko pravo. Sve sto ste napisali, stoji. Uvijek se i ide na vjestacenje u ovakvim slucajevima te uzima u obzir dijagnoza sto itekako je presudna stavka.
2017 02 03
Znam, i napisala sam gore, na kraju..
2017 02 03
Sori, nisam skužila to na kraju, reagirala sam na prvi dio upisa. Al eto, infoa nikad viška.
2017 02 03
Ma nece biti nista ni od toga.
2017 02 03
Right.:D A daj me nemojjjj :') Ipak moram reći da ste naivne, djevojke. Eno me nakon ove tužne poruke kontaktirala da se malo isprostači na nimalo depresivan način. Nije ona u nikakvoj banani ili depri, ona je jednostavno ludo čeljade. Iskreno, budala tko popuši ovu spiku o tužna li sam jadna jaaa, uh, oh, ah, i avaj x-)
2017 02 03
Sve u svemu, svako ovakvo pismo je zapravo za hospitalizaciju...Lagala ona ili ne,oni moraju regirat...Osim ako je njeni ne zaštite....
2017 02 03
> Admin2nd: > Osobe koje su uplatile novce i ne dobile artikl ju moraju prijaviti, nema prijava na random i nije sprdnja, nego se čekaju konkretne prijave! Vi ste obavili super svoj dio posla. Poanta je u činjenici da svi koji su oštećeni predaju o tome pisani dokaz, kada se ispuni određeni iznos, državno odvjetništvo podiže tužbeni zahtjev u ime svih - drugim riječima na taj se način formira privatna tužba protiv te dvije osobe, nakon čega sud treba donijeti odgovarajuću presudu. Ukoliko ne bude dovoljno onih koji su prevareni tek tada neće biti ništa. Cure koje su kukale izvolite, odlična prilika da dođete kad tad do svojeg novca. Sporo to sve ide ali je u konačnici uvijek donesena presuda o vraćanju novca, ako ne od njih jer vjerojatno nemaju , bit će od njihovih roditelja, eto tako to kaže zakon! Adminu kapa do poda stvarno krasti na ovako bešćutan način i to "uhodani dvojac" tko zna koliko su ljudi prevarili. Moguće da se drogiraju, tko bi to znao. Pravda je spora ali je dostižna i to bi bilo to!
2017 02 03
Pozdrav! Nas par novih koje nismo znale za crne liste smo nastradale od Paule Stanković, članice Paulaxoxo. Zablokirana je, ali molim obavijestite sve članove jer se prevarene cure javljaju.
2017 02 03
Molim info za nas nove, što nam je raditi? Prijava policiji? Ima još nešto?
2017 02 03
Jel netko uspije vratiti novce? Kakav je feedback?
2017 02 03
Feedback bi bio odlican da se netko od prevarenih javi sta je s prijavama
2017 02 03
Ovisi tko pita ;
2017 02 04
Ah Cipe, pa ko pita :') zna se ko pita
2017 02 04
To evoluira. O.o Potražila je lektora?
2017 02 05
1 2 ... 48 49 50 51 52 53 54 ... 55