Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Molim admine da ne blokiraju Mariju 1997 navodno pocela vracat novce,pa da mi prevarene imamo kontakt.Hvala
2017 02 05
Takoder sam prevarena od doticne Ane Mate,ali srecom 1700kn i digla sam prijavu. Prijavljena je i sutra ide u policiju,tako da sad se pokrenite. Sljedi ju do 1godine zatvora jel nije racunala da preko 1000kn njbe.....!!
2017 02 06
> Jasnajasnic: > Takoder sam prevarena od doticne Ane Mate,ali srecom 1700kn i digla sam prijavu. > Prijavljena je i sutra ide u policiju,tako da sad se pokrenite. > Sljedi ju do 1godine zatvora jel nije racunala da preko 1000kn njbe.....!! 1700 kn ? Ne želim ti stavljati sol na ranu ali kako da si toliki iznos uplatila nekome a da se prije nisi raspitala ?
2017 02 06
> Jasnajasnic: > Takoder sam prevarena od doticne Ane Mate,ali srecom 1700kn i digla sam prijavu. > Prijavljena je i sutra ide u policiju,tako da sad se pokrenite. > Sljedi ju do 1godine zatvora jel nije racunala da preko 1000kn njbe.....!! Oprosti..nick ti je kreativan..a vidim imaš i zavidan broj povratnih... Ne drži mi vodu tvoja priča.
2017 02 06
Izvinite nova sam,i nisam bila upucena da ima Crna lista. Uostalome ovdje sam iskljucivo da kupujem. Dugo sam si zeljela moncler jaknu original i ovdje sam je nasla po cjeni od 1700kn,bila sam glupa i lakoma i tome kostalo!
2017 02 06
Ove krpice su postale horror,pola korisnica je blokirano jel se sumnja da su Ana Mate, profil Anadea je od korisnice Andreje Vidic Matije Jandrica 15A i takoder je osoba prevarena od doticne,usto puno vidim profila blokirano zbog sumnje da je Ana Mate. Pa dajte stanice na loptu,ljepo sve cure adminu slikaju osobne iskaznice ili jos bolje rodni list. Tako cete maknuti sumnju sa sebe,zalosno je jako da nemozemo se pozaliti mi prevarene profili nam.blokirani jel smo nove i odmah povezane s njom! U inbox stizu poruke o Ana opet ti i slicno,zar cemo sada svaki profil sa 0poz i 0neg blokirat!! Pa sto ce biti od stranice za godinu,dvje mozda!!! PROPASCE!!!!
2017 02 06
Neće krpice propast, ne skoro..bar ne zbog ovog razloga. Ako postoje pravila i većina nas se pridržava istih zašto bi postojali izuzetci, govorim općenito o razlozima blokiranja. A ne blokirat prevarante je apsurd pričati uopće o tome. Ako je stvarno greška, što sad, dogode se, nek se korisnica obrati adminu sa dokazima, ne može se dozvoliti da prevaranti rade sa 30 profila radi jednog krivog bloka, blok je ispravljiv..o čemu vi ..što sve neću pročitati na ovoj temi :')
2017 02 06
Ciao Ana, nikako da naucis da se pise lijepo a ne ljepo. Nije jel nego jer. Cudi me sto sumnjas a ne sumljas 😂
2017 02 06
Bravo za tebe,i mene neces Bogami nazivat imenom te drolje jel cuti zube povadit kravo glupa!!!!!! :@
2017 02 06
oh, imamo stomatologa na krpetinama.
2017 02 06
Ej Ana kaj ti nisi obećala da ćeš se ubiti .. Pa šta bi? Ipak ti je život mio, kradeš , ne radiš , kaj ti fali .. Samo ak se nećeš sama ubit vec ce se neko naći ko ce to učiniti ako ovako nastaviš ..ajd se trgni i prestani varat pošten svijet!!
2017 02 06
Ja sam iznjela svoje,prevarena sam a usto shvatila sam da onaj koje prevaren od Ane Mate niti vidi kuna,niti pomoci!! Jos mu zahvale blokom!!! Najjednostavnije ju je zastitit tako da se blokiraju svi prevareni,tako da nemogu nista uciniti!!!!
2017 02 06
:')
2017 02 06
Ana, kako je u zagrobnom zivotu? Podijeli iskustvo.
2017 02 06
> Jasnajasnic: > Izvinite nova sam,i nisam bila upucena da ima Crna lista. > **Uostalome** ovdje sam iskljucivo da kupujem. > Dugo sam si zeljela moncler jaknu original i ovdje sam je nasla po **cjeni** od 1700kn,bila sam glupa i lakoma i **tome** kostalo! Volim tvoj osebujni izričaj draga Ana. :') :,'(
2017 02 06
1 2 ... 49 50 51 52 53 54 55