Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Hahahahhaha
2017 02 02
Ja ne vjerujem u šta se ovo pretvorilo! Gledam, čitam, ne vjerujem. Ni jedna ni druga "strana" više normalna. Ajmo svi fino malo o'ladit, stat na loptu...Pa *eboga patak, bitno da se tu raspravlja šta ove na fejsu, šta mi na krpicama. Na ančicu svi zaboravili. divide et impera? P. S. cura koja poručuje da joj se cure napuše ku*ca je ne tako davno bila poprilično aktivna na krpičarskom forumu. Tad nije bilo agresive, već su padali svakodnevni izljevi ljubavi( baš sam jučer čitala te teme), but that's none of my business.
2017 02 02
> SaraKedavra: > Ja ne vjerujem u šta se ovo pretvorilo! Gledam, čitam, ne vjerujem. Ni jedna ni druga "strana" više normalna. Ajmo svi fino malo o'ladit, stat na loptu...Pa *eboga patak, bitno da se tu raspravlja šta ove na fejsu, šta mi na krpicama. Na ančicu svi zaboravili. > divide et impera? > P. S. cura koja poručuje da joj se cure napuše ku*ca je ne tako davno bila poprilično aktivna na krpičarskom forumu. Tad nije bilo agresive, već su padali svakodnevni izljevi ljubavi( baš sam jučer čitala te teme), but that's none of my business. Koji je to nick bio?
2017 02 02
Upravo me opeeeet neka izgubljena osamljena duša bez inspiracije nazvala na mob koji imam oglašen ondje na Krpama. :') Broj sakriven (dakako, jer hrabrosti kao i uvijek fali) Mlađi glas, neki naglasak kao slavonski ili sprski (a možda namjerno mijenja glas. tko će znati), i poslije nekoliko trenutaka prepucavanja a jel ti mene znaš, a trebala bi me znati (ne, ne poznajem svakog dosadnjakovića u svemiru ipak), dok sam ja razmišljala tko me to sa posla zove i jel im treba nešto da otrčim, shvatila sam da je nekome netko od vas bajnih djeva stao na žulj jopet pa ste uskovitlale duhove koji pate od potrebe da popričaju sa nekim nepoznatim jer nemaju nikog drugog..Eh. Ostavila sam je da troši kune pričajući nešto mome psu. Usamljen je. Dobro dođe ljudski glas. o:)
2017 02 02
:') :') Kakve crne tužbe ova spominje? Ovdje je bila i ostala priča samo o tužbi Ane...a na to bi se trebali i tamo fokusirati.. Jesmo svi sada na tajnoj cl? :') Uljeshura..zašto ne makneš broj moba sa profila?
2017 02 02
Njeno ime se spominje? Sad sam prošla sve screenshotove, sva imena fino zatamnjena. Svašta. Ima jedan apsurd: veli da će tužiti zbog javnog blaČenja, a onda u zadnjoj rečenici lupi prijetnju koja je isto tako protuzakonita. A s obzirom da joj neretiti nije ništa napravila, čak niti uvrijedila, šta ova misli? zar ćemo ko ameri ići od odvjetnika do odvjetnika i tužit se po sudovima jer se netko nije složio s našim mišljenjem? A baš sam neki dan komentirala da nam ne treba godišnje 1000 diplomiranih pravnika, pogriješila sam :(
2017 02 02
> Brdosuza: > :') :') > Kakve crne tužbe ova spominje? > Ovdje je bila i ostala priča samo o tužbi Ane...a na to bi se trebali i tamo fokusirati.. > Jesmo svi sada na tajnoj cl? :') > Uljeshura..zašto ne makneš broj moba sa profila? A netko nije sakrio imena od tih cura sa fejsa pa prijete. Btw nisu ni one u grupi sakrile imena.
2017 02 02
Ovo šta je nefertiti nabacila casual prijetnju...njenim riječima da se izrazim: di je šlapa? x-)
2017 02 02
> Brdosuza: > :') :') > Kakve crne tužbe ova spominje? Mislim da to djevojče nije svjesno koliko košta jedna tužba. :') > Uljeshura..zašto ne makneš broj moba sa profila? Meh, ionako ga već im pola krpa, misliš da će ga svi odjednom zaboraviti? x-) Nije to uopće problem, koliko mi je čudan kriterij odabira koga zvati. Nisam ni četvrtinu tako glasna kao neke na ovoj temi (mislim, neka su glasne, i trebaju biti, da se razumijemo, go, gooo), ali...pretpostavljam da je isto stvar intelekta, tj moci prosudbe tko ti je rekao nešto što te piklo u kompleks. A nek zove ako ju veseli. Pas zabavljen, mene veseli činjenica da netko troši pare na mene, kad već frajer nije odavno (prasac), i tako... Svi smo sretni, kaj ne. :') A što bih micala broj? Koristan je bio nebrojeno više puta nego što me lijeni lopov nazvao na njega, pa nek ostane. Hebe mi se za to.
2017 02 02
Uljeshura, makni broj. Ozbiljno. Sto ce uopce on tamo? Daj ga nakon dogovorene suradnje onima kojima treba. Ili ces imati jos kojekakvih dahtanja i akcenata u slusalicu.
2017 02 02
joj, blis, to smo sve mi krive, kak ne kužiš! Ana se promijenila na dan i pol, fakat je postala dobra i htjela je SVIMA vratit i novce i još dodatno za traume! Ali joj "cure s krpica" nisu povjerovale i zato se vratila na staro. Možemo to pratiti u 2 anine "ere": AP i PP- ante prosvjetljenje i post prosvjetljenje.
2017 02 02
> SaraKedavra: > joj, blis, to smo sve mi krive, kak ne kužiš! Ana se promijenila na dan i pol, fakat je postala dobra i htjela je SVIMA vratit i novce i još dodatno za traume! Ali joj "cure s krpica" nisu povjerovale i zato se vratila na staro. Možemo to pratiti u 2 anine "ere": AP i PP- ante prosvjetljenje i post prosvjetljenje. 😂
2017 02 02
> doraos: > Uljeshura, makni broj. Ozbiljno. Sto ce uopce on tamo? Daj ga nakon dogovorene suradnje onima kojima treba. Ili ces imati jos kojekakvih dahtanja i akcenata u slusalicu. Nećem. I točka. x-) Neka me zove ljepotica. <3 Baš me zanima koju tarifu ima. Saznat ću ja to. x-) Al meni ne ide u glavu da ona i dalje ima svoju facu na facebooku. :O ĐĐĐOOONNN OBRAZZZZ, wow. :O Voljela bih da je mene mama tako odgojila. Bavila bih se politikom ili tako nečim. Krađama. Voteva. 8-)
2017 02 02
A daj mi reci zašto ne bi imala svoju facu na fejsu? Pa boli je ona stvar, viš da joj nitko ništa neće bez obzira šta izgovorila i bez obzira koliko pokrala. Postalo je bitnije šta "kažu s ove fejsa" i "ove s krpica" nego to šta ova nije vratila, a ni neće, ni lipe! ,:(
2017 02 02
Uljeshura brijem da smo već razmijenile koju na tu temu - imaš appove kojima možeš blokirati konkretne brojeve ili pozive s nepoznatih brojeva. Ti ni ne kužiš da te netko s liste blokiranih zove, app to odradi u pozadini <3
2017 02 02
1 2 ... 43 44 45 46 47 48 49 ... 55
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija