Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Dobro, cure, ajde, prvo je bila spika da su adminke nekulturne s "kokošima" i vrijeđanjem, sad je ovdje ista stvar, ako ne i gora. curke su si zabrijale da moderiraju trumpov osobni FB acc pa si malo daju na važnosti, ego tripanje na najjače i dobro, nu njih. "Obračunavanje" s neistomišljenicima je nevjerojatno, ali ono, takvih osoba ima more. Najbolje je to staviti na ignor i okretati očima. A secret crna lista ni meni baš nema smisla, po meni bi to trebalo biti public pa nek se vidi raskoš i ljepota svih prevaranata.
2017 02 01
U pocetku mi je fakat bilo zao cura koje su pokradene, ali sada mi nije ni najmanje.. Ionako se ponasaju kao da su im te pare bile viska u novcaniku😒
2017 02 01
Nemaju one vremena ić po sudovima :') Šta misle, da sud i policija jedva čekaju da ih sve pozovu 45 puta na ispitivanje od 6 sati? Pa nije to suđenje sanaderu.
2017 02 01
> SaraKedavra: > Nemaju one vremena ić po sudovima :') Šta misle, da sud i policija jedva čekaju da ih sve pozovu 45 puta na ispitivanje od 6 sati? Pa nije to suđenje sanaderu. Previse su gledale CSI. Tako je to kada si neobrazovan i neuk pa ne znas kako osnovne stvari funkcioniraju. One kontaju da ce imati sudjenje kao OJ Simpson.
2017 02 01
Iduci puta kada nekog bude zuljalo 800kn u novcaniku, slobodno mi se javi, ja bih rado svoj novcanik razveselila😂😂😂 Sve se nema kao, a kad te netko pokrade za 800kn onda se odmahuje rukom i kao 'Bog sve vidi'😒 Ma dajte zenske, postedite nas zalopojki onda i jahanja po forumu s temama 'pokradena sam'😒
2017 02 01
> Anamarija02: > Iduci puta kada nekog bude zuljalo 800kn u novcaniku, slobodno mi se javi, ja bih rado svoj novcanik razveselila😂😂😂 Svi smo mi Ana Mate. <3
2017 02 01
pih, pa bolje da nama uplate tih 800kn nego ani! mi ćemo im fino zahvaliti, možda poslati ciglicu kave, sigurno nećemo vrijeđati i sve ono šta je ana napisala, a ne želim ni ponoviti.
2017 02 01
> SaraKedavra: > Dobro, cure, ajde, prvo je bila spika da su adminke nekulturne s "kokošima" i vrijeđanjem, sad je ovdje ista stvar, ako ne i gora. > curke su si zabrijale da moderiraju trumpov osobni FB acc pa si malo daju na važnosti, ego tripanje na najjače i dobro, nu njih. "Obračunavanje" s neistomišljenicima je nevjerojatno, ali ono, takvih osoba ima more. Najbolje je to staviti na ignor i okretati očima. > A secret crna lista ni meni baš nema smisla, po meni bi to trebalo biti public pa nek se vidi raskoš i ljepota svih prevaranata. U pravu si.....
2017 02 01
Kopka me..šta mene realno sprečava da vas sve ne izlevatim...hmmm.. Ono kad svi sve znamo (tko je) ali nikom ništa. Zvucim si kao idiot i neuvjerljivo kad kažem djeci "nije lijeeeepo krasti". :') Zašto nije. :| Sve prolazi. Nema kazne. Samo nagrada u smislu dobio si nešto a nisi morao raditi. Zašto onda ja radim 12 hebenih sati. Frustracija na N-tu. A skrivena C.lista je oksimoron i kretenizam samo takav. Budalastina nečija. Hah.
2017 02 01
Idem napraviti lazni profil sa Uggsicama u ponudi. Navalite. Taman si skupljam za nesto. :")
2017 02 01
> doraos: > Idem napraviti lazni profil sa Uggsicama u ponudi. Navalite. Taman si skupljam za nesto. :") i nemoj zaboraviti onda stručno izvrijeđati prevarene, čisto da dojam bude kompletan :) ulješura, spriječava te zdrav razum. I činjenica da nikome ne treba ta sramota.
2017 02 01
> SaraKedavra: > Dobro, cure, ajde, prvo je bila spika da su adminke nekulturne s "kokošima" i vrijeđanjem, sad je ovdje ista stvar, ako ne i gora. > curke su si zabrijale da moderiraju trumpov osobni FB acc pa si malo daju na važnosti, ego tripanje na najjače i dobro, nu njih. "Obračunavanje" s neistomišljenicima je nevjerojatno, ali ono, takvih osoba ima more. Najbolje je to staviti na ignor i okretati očima. > A secret crna lista ni meni baš nema smisla, po meni bi to trebalo biti public pa nek se vidi raskoš i ljepota svih prevaranata. twitter saro, twitter. ne fejsaru. to je passseeee
2017 02 01
> SaraKedavra: > > > ulješura, spriječava te zdrav razum. I činjenica da nikome ne treba ta sramota. Kakva sramota, ljubice... Živiš i operiras najnormalnije, bez posljedica. :/ Čak te vlastito malo jato i brani. :s U tri vrazje. Sprečava me sazaljenje prema pokradenoj osobi jer ne zelim biti uzrok tog vrtloga jada, razocaranja, bijesa, itd Ali strah od kazne bogami NE. I tak. :')
2017 02 01
ma kakav strah od kazne! To sa malo zazuji da će ova ovo, ona ono, pa na kraju nemaju vremena "ići po sudovima". Ma ajde. Veći bi mi problem bio da mi starci saznaju pa me ovak veliku gusku objese da vijorim na zgradi umjesto zastave ,:)
2017 02 01
Da, bila sam clan grupe ali nisam nista komentirala nikad u toj grupi. Ne kuzim cemu block -.-
2017 02 01
1 2 ... 41 42 43 44 45 46 47 ... 55