Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

A normalno da ce nas sve blokirat jer sad se vidi ko se sebi po*rao u usta sa izjavama da ce ana vratit novce. I sta sad napravit a da ne ispadnu glupe? Pa da, rec cemo da su krive ove sta su govorile da ana nece vratit novce. Prepale su nam anu, a ona vec pripremila svima za vratit. I onda blok tim curama da ne mogu nista rec. Bas zrelo i "adminski" od njih. Rjecnik necu niti komentirat. Nije zvaka za seljaka, a bogami ni kontakt s ljudima za svakog. Ako ne znas prihvatit tude misljenje, nemaj posla s ljudima i gotovo. U zadnju ce ana naspram njih ispast magistrica znanosti. Samo se cudim curama koje je pokrala da sudjeluju u toj lakrdiji. Vec pravac na policiju i adio. Pusto pametovanje a nista se ne bi pokrenulo da odavde nije krenulo. Jbg istina smeta.
2017 01 31
Šta je najbolje, obećala je jednoj curi vratiti 500kn (nakon one objave gdje se derala kako su svi krivi za to šta ona neće vratiti novce). Ova sva u iščekivanju, naravno nije vratila.
2017 01 31
Stvarno ne mogu razumit da je itko, iti na sekundu pomislio da ce ona nekome vratiti novce.
2017 01 31
Valjda zato jer se adminke "hvale" kako su one uspjele natjerati hrpu prevaranata da vrate prevarenima novce (ne kažem da nisu pomogle u vraćanju novaca nekim curama), no opet..
2017 01 31
> nefertiti111: > A normalno da ce nas sve blokirat jer sad se vidi ko se sebi po*rao u usta sa izjavama da ce ana vratit novce. I sta sad napravit a da ne ispadnu glupe? Pa da, rec cemo da su krive ove sta su govorile da ana nece vratit novce. Prepale su nam anu, a ona vec pripremila svima za vratit. I onda blok tim curama da ne mogu nista rec. Bas zrelo i "adminski" od njih. Rjecnik necu niti komentirat. Nije zvaka za seljaka, a bogami ni kontakt s ljudima za svakog. Ako ne znas prihvatit tude misljenje, nemaj posla s ljudima i gotovo. U zadnju ce ana naspram njih ispast magistrica znanosti. Samo se cudim curama koje je pokrala da sudjeluju u toj lakrdiji. Vec pravac na policiju i adio. Pusto pametovanje a nista se ne bi pokrenulo da odavde nije krenulo. Jbg istina smeta. Jbg. Internet za kunu.
2017 01 31
> nefertiti111: > Stvarno ne mogu razumit da je itko, iti na sekundu pomislio da ce ona nekome vratiti novce. Djetinjstvo na robiji. Check. Trudnoca. Check. Kletve tudjoj djeci i prababama, na kockastoglavoj osnovi, level moron. Check. Sace na invalidnost. Il na kaku smrt. Bog zna da tu svi padaju ko muve kad treba poslat paket.
2017 01 31
> cipelitza: > > nefertiti111: > > Stvarno ne mogu razumit da je itko, iti na sekundu pomislio da ce ona nekome vratiti novce. > Djetinjstvo na robiji. Check. Trudnoca. Check. Kletve tudjoj djeci i prababama, na kockastoglavoj osnovi, level moron. Check. Sace na invalidnost. Il na kaku smrt. Bog zna da tu svi padaju ko muve kad treba poslat paket. A bas tako.
2017 01 31
Cijeli esej a zapravo trazi zrtvu za kavu. Tuzno. Noooot :')
2017 02 01
Aj neka si bar ti shvatila ...jer jase trudim trudim ali nisam uspjela skontat sta je htjela rec :') veze s vezom mi nema :')
2017 02 01
Sančy je opasna.
2017 02 01
"Ja sve vidim i sve cujem." Reci, ti, Sančy, ovima sto slusaju, a ne cuju, vide, a ne slusaju, a cuju... Porati cemo ti posluku u box.
2017 02 01
> doraos: > "Ja sve vidim i sve cujem." > Reci, ti, Sančy, ovima sto slusaju, a ne cuju, vide, a ne slusaju, a cuju... > Porati cemo ti posluku u box. 😂😂😂
2017 02 01
Što se dogodilo s grupom? ne mogu ju više naći na fejsu...
2017 02 01
> AudreyHepburn: > Što se dogodilo s grupom? ne mogu ju više naći na fejsu... Blokirali su te
2017 02 01
Ajde, nećemo se sad vrijeđati. Nema tu "one s fejsa" i "mi s krpica". Umjesto da se sve zajedno okupimo i "nagovorimo" sve prevarene da odu do *ebene murje prijavit malu kradljivicu, mi se nekako međusobno pokačimo. Živote. ,:(
2017 02 01
1 2 ... 39 40 41 42 43 44 45 ... 55