Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

> nefertiti111: > Uf, morala sam im napisat jos jednom. Sad cu izletit iz grupe hahahahahah Neka si :D
2017 01 30
E, nina, crna nina........ Sta uradi nina? Ali ovo anina polupismenost me svaki put izbije iz cipela!
2017 01 30
Iz protesta ona neće novce vratiti :') :') Probala je biti razumna! hej! PROBALA. JE. BITI. RAZUMNA. Izgleda da ju je previše boljelo. martina98, zakaj je admin ne blokira...viš da je prezauzeta okršajem sa neistomišljenicima ,:(
2017 01 30
Ček,neka je rekla da če joj vratit pare..... :') :,'( Baš me zanjima kakav ce bit šov kada svati da laze
2017 01 30
Ni nema razloga da uplati 500 kn Mihaeli, ona ju nije ni namjeravala prijavit.
2017 01 30
Ja sam isto u velikom soku.Nije uplatila ajmeeee,a stvarno sam joj vjerovala kad je tako divna pristojna!😂😂😂😂 (za one koje ne kuze ovo je ironija)
2017 01 30
Sramota.Uzas...
2017 01 31
sto smo docekali ...
2017 01 31
Ta balava adminka ima mozak velicine graska, ako i takav. Ali ove sto lajkaju njenu objavu ga nemaju uopce. Mene je izvrijedjala ko niko na postu, a bome i u inboxu. Toliko glupo stvorenje vec dugo nisam vidjela. Ana je Tesla za nju. Ne mogu vjerovat da su toliko glupe i jadne. I te sljedbenice admina. Jel se moze to negdje prijaviti da ih se makne s face-a?!! Da mogu do nje takvu samarcinu bi joj stisla da joj taj grasak bar malo sazrije u toj supljoj tikvi. Joj uzas
2017 01 31
> SabinaPavlinic: > Ta balava adminka ima mozak velicine graska, ako i takav. Ali ove sto lajkaju njenu objavu ga nemaju uopce. Mene je izvrijedjala ko niko na postu, a bome i u inboxu. Toliko glupo stvorenje vec dugo nisam vidjela. Ana je Tesla za nju. > Ne mogu vjerovat da su toliko glupe i jadne. I te sljedbenice admina. Jel se moze to negdje prijaviti da ih se makne s face-a?!! Da mogu do nje takvu samarcinu bi joj stisla da joj taj grasak bar malo sazrije u toj supljoj tikvi. Joj uzas Još je i napravila prepisku tvojih i njenih poruka. Meni je to grozno jer ništa nisi napisala loše i pogrešno. A ova naravno da nije ni mislila uplatiti, pa ne mogu vjerovati da toliko naivne mogu biti. Moraju sebe opravdati jer su Ani pop... priču , "Ej Ani" pa su im drugi krivi sto nije vratila curi novce. Smiješno. A uz to i žalosno ...
2017 01 31
> Lenymoda: > > SabinaPavlinic: > > Ta balava adminka ima mozak velicine graska, ako i takav. Ali ove sto lajkaju njenu objavu ga nemaju uopce. Mene je izvrijedjala ko niko na postu, a bome i u inboxu. Toliko glupo stvorenje vec dugo nisam vidjela. Ana je Tesla za nju. > > Ne mogu vjerovat da su toliko glupe i jadne. I te sljedbenice admina. Jel se moze to negdje prijaviti da ih se makne s face-a?!! Da mogu do nje takvu samarcinu bi joj stisla da joj taj grasak bar malo sazrije u toj supljoj tikvi. Joj uzas > Još je i napravila prepisku tvojih i njenih poruka. > Meni je to grozno jer ništa nisi napisala loše i pogrešno. > A ova naravno da nije ni mislila uplatiti, pa ne mogu vjerovati da toliko naivne mogu biti. > Moraju sebe opravdati jer su Ani pop... priču , "Ej Ani" pa su im drugi krivi sto nije vratila curi novce. Smiješno. A uz to i žalosno ... Da, samo sto na zalost nije stavila sve poruke iz inboxa. Njene zadnje 3 i moje 2 gdje sam joj sasula sve sto je ide
2017 01 31
Treba i njima pokucati policija na vrata
2017 01 31
Nisam u toku, no ako one obeshrabljuju ljude da ju prijave policiji, to i jest za prijavu policiji. Ovo moderiranje grupe, to je njima na dušu kakve će komentare dopuštati.
2017 01 31
U krajnjoj liniji, slobodna platforma...nitko vam ne brani da same otvorite CL po istom principu. Na kraju krajeva sve su to nečije "privatne prćije".
2017 01 31
Ma cure, pa haloooo, ne sekirajte se vise! Takve maloumne kretenke treba opet oderati, ma derati ih sve dok to dopustaju! Jos, jos i jos! Jedne te iste! Pa neka se mole Gospi da im stvori novce na racunu, posto vjeruju u cuda. Samo neka vise šatafakapiraju o tome da su prevarene i neka se te pojedinke skinu i s vrata i s kurca svima onima sa imalo mozga!
2017 01 31
1 2 ... 37 38 39 40 41 42 43 ... 55