Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

o je tako kad nadobudne udju u grupe, a jedino sto znaju o grupi je procitati njen naziv. Cemu sluze i sve ostalo...takvima je manje vazno jer su zauzete pisanjem gluposti gdje god stignu,a zanimljivo da niti jedna od "huskacica i lajkaca" nije prevarena. c/p jedne od adminki, prevarene šute i uglavnom se ne miješaju. Cure koje žele pomoći nisu dobrodošle, uglavnom svega njih par smije komentirati i toone koje podilaze adminkama u svim postovima i koje skupa s njma pljucaju (najviše one prevarene).
2017 01 31
> doraos: > Ma cure, pa haloooo, ne sekirajte se vise! > Takve maloumne kretenke treba opet oderati, ma derati ih sve dok to dopustaju! Jos, jos i jos! Jedne te iste! > Pa neka se mole Gospi da im stvori novce na racunu, posto vjeruju u cuda. > Samo neka vise šatafakapiraju o tome da su prevarene i neka se te pojedinke skinu i s vrata i s kurca svima onima sa imalo mozga! Bravo
2017 01 31
hahhahhahah mene su blokirale jer sam rekla da nece vratit pare,i da nek idu na muriju...hahhahahaha
2017 01 31
:') Trealas napisat da se skupe i uplate joj, da im ima od ceg "vratit" :')
2017 01 31
To za CL grupu - njihova prčija, njihova pravila - stoji. Međutim, adminke su se postavile kao autoritet van svoje grupe urgirajući na prevarene na krpama (putem korisnika koji surađuju i na fejsu i na krpama) da se jave ani da im vrati novce BEZ povlačenja prijava budući se ana ispričala...! Čisto da se podsjetimo, prije isprike imali smo: 1. ruganje 2. zastrašivanje rodbinsko-pravnim vezama 3. trudnoća 4. kletve 5. javljanje drugih osoba iz njene okoline koji opisuju njenog dečka/muža kao vrlo neugodnog i.e. "ne želite se vi s njima zayebavat" da bi na kraju ispalo da je to jedan od aninih lažnih profila. 6. još malo lažnih svjedočenja o trudnoći ane mate. Nekoliko se cura s krpica pokušalo suprotstaviti adminkama na fejsbuku te su, nakon malo vrijeđanja, izbačene iz grupe temeljem pravila da se u postove o prevarama ne javljaju oni koji nisu lopovi ili oštećeni. Osobno im se nisam javljala jer s osobama koje na pristojnu argumentaciju reagiraju s "marš" i sličnim nemam potrebu komunicirati, ali mislim da je u redu podijeliti ovo s korisnicama s krpica. Naročito jer je stvar pokrenuta od strane admina s MK i cure koja je objavila inbox s anom gdje tvrdi da je olakšala kupce za oko 7000 kn, a onakvi postupci ne idu u korist prevarenima. Niti adminke razmišljaju otkud ani novci da ih vrati osim da ponovno ukrade, niti obraćaju pozornost na nove oglase za UGG čizme, niti uopće ikoga slušaju, još udovoljavaju njenim zahtjevima i vrijeđaju. Najvažnije je da se prijave podignu, a njima to ne ulazi u glavu. Plus ovaj dio da će se novci vratit i da će ju još i tužit mi je šlag na kraju. Jasno mi je mišljenje da ih treba pustit da rade što hoće, ali ana nije samo lopov s krpica, nego i zlostavljač ljudi i životinja i općenito osoba potencijalno opasna za bilo koga slabijeg od sebe / prijetila čovjeku da će ga optužiti za pedofiliju. Kako god bilo, briga me za novčanike i egotripašice s fejsbuka, ženska je bolesna i ne smije se izvući.
2017 01 31
Nemam vise ni trunke sazaljenja za njih. Postale su smijesnije od Ane. Psovala im je i klela nerodjenu, silovanu djecu, da na svoje oci gledaju kako im djeca umiru i roditelje izbodene nozem, a one sada biraju rijeci i mole za pristojnost prema Ani. Tuke obicne. Dabogda im izbila jos i zadnji sitnis iz kasice prasice.
2017 01 31
Ja bi i te admine novcano kaznila jer brane prevaranticu,pa bi vidle.....Ma bahate se,misle da su face...
2017 01 31
Misle. :') :') :')
2017 01 31
I DA NAPOMENEM TUKAMA S KRPICA.....PRIJAVE SU PODNESENE IMA PET MJESECI, SKUPLJALO SE I NA KRPAMA CURA I NA FEJSU I NAPRAVILE STE BLAGO RECENO KLINAC..... nek vas krade...... a sad briste mi s dnevnog reda dok i ja nisam izletila iz grupe Još jedan ep od "adminki" (like)..
2017 01 31
Hvala joj lijepo
2017 01 31
izvinite al ne kužim, trebaju još bit ljubazne prema prevarantici da bi vidile novce? Pa neće ih dobit, to je jasno ko dan, odaklen da im ta šunjavica vrati novce? I ne mogu vjerovati da se zalažu da se malu sredi cure koje ni nisu prevarene, a one koje jesu MOLE i pristojne su prema šunjavici u nadi da će im vratiti novce umjesto da sve dignu dupe i odu na policiju da mala završi iza rešetaka. Meni je bilo žao svih prevarenih cura, ali više nije kad ovo čitam.Nisu se u stanju ni borit za sebe. :o
2017 01 31
postaje mi zbilja teško vjerovati da skupina od sigurno 20ak normalnih razumnih žena dopušta ovoj poremećenoj balavici da ih izruguje, ismijava i krade. počinjem se pitati tko je tu lud.
2017 01 31
Daleko su te osobe na CL od normanog i razumnog. Citam i ne vjerujem. Ta NJIHOVA koja se predstavlja za adminku ima dvoznamnkasti kvocijent inteligencije, onaj ispod 85. Ta platforma joj je jedino mjesto gdje moze izigravati neki autoritet i tako se ponasa... a o rijecniku kojim se sluzi.. ulicarka! Dno dna.
2017 01 31
Jos jednom javno izražavam svoje zadovoljstvo !!!nemam face hvala Bogu !vjerojatno mi nebi bilo dosta onih 16 rola wc papira sto sam kupila po super cjeni od 18 kn( Violeta) ;)
2017 01 31
> KatarinaSarah: > Bas me sve ovo nasmijalo!😂😂😂 Mala ih radi budalama i ismijava.Par lijepih rijeci i one padnu na to!😂😂 Naivnost level pro
2017 01 31
1 2 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 55