Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Eto na. I fakat će nasjest na tu "popravit ću se" spiku. Mah, i treba ih izvarat tak naivne :/ dajte molim vas.
2017 01 27
A autorica posta očito misli da je jedino rješenje i interes povrat novca i svi sretni i zadovoljni. Valjda je navikla ići linijom manjeg otpora, a stručnost i razboritost stekla je kroz komentiranja na fejsbuku. Vjerujem i nadam se da će bit više oštećenih koje neće dozvolit da se izvlači isprikama po grupama i forumu.
2017 01 27
ma joj, kad je krenula cijela spika sa prijavama, onda se ovdje došla smijati i izrugivati kako joj nitko ništa ne može. Sad je naglo promijenila priču i "jako joj je žao". Na ovom najnovijem profilu se još i sprdala s onim artiklom "slomljenog srca" ili koji već vrag. "možemo pokušati." ,:( ,:(
2017 01 27
Da, u ovaj post javila se sa "EVOOOO MEEEEEE" Odjednom je to jedna srdačna, pristupačna djevojka puna kajanja zbog životnih nedaća koje su je natjerale na nestašluk. P.S. Jesu svi zaboravili da iskorištava i zlostavlja životinje?
2017 01 27
Aha sad joj je to femili a inace su joj u genima lopovi ? Nikako da se odluci :')
2017 01 27
Brdo mogu ovi screenshot stavit na fejs? Zakljucale objavu zasad, bice misle da ce ana dotrcat s novcima :s A jada Gospe mila
2017 01 27
Cure su fakat naivne.A ona je poremecena licnost,cak mislim i podvojena.Malo je draga,malo ima ispade uvreda.Ja toj osobi ne vjerujem i ako cure nasjednu na kraju kad sve prodje ce opet krast i rec Hahaha jadnice jadne nasjele ste.Kaj onda?Ja joj nebi presla preko tih fora.Ona sad ide linijom manjeg otpora,isprike ovo ono.Ak.nebu islo opet ce pocet vrijedjat jer ce puknut.Pa vec je takva bila.Bolest bolest i bolest.Ne nasjedajte nek privedite pravdu ako je ima
2017 01 27
Ali uopce nije vazno jel ona "draga" ili pljuca uvrede. Postupila je kako je postupila, krala je i varala, dok je mogla. To sto se sad usrala da mi oprostite nije niti malo vazno niti bi ikog trebalo biti briga. Nezamislivo da su odrasle osobe/admini grupe CL na fejsu uopce sebi dopustili da u ime ane mate obecavaju/najavljuju povrat novca, i tako generalno, u ime svih kazu da je to svaciji interes?!
2017 01 27
Da li je tamo šerana ova tema?
2017 01 27
> hanami: > Da li je tamo šerana ova tema? U grupi "CL za sve" su šerani screenshotovi nekih postova. Ne u ovom postu koji sam zalijepila na prethodnoj str. Trenutno se ne moze postati nista jer su admini zakljucali komentare. Ima i drugih grupa u kojima nisam clan, npr "Moje Krpice Hr" je jedna od grupa gdje je ana mate c/p ovu
2017 01 27
... ovu ispriku, pa vjerujem da i tamo ima akcije. *dio prethodnog posta mi je nestao.
2017 01 27
Ma nema milosti. Dok je krala smijala se svima u facu, rugala, provocirala a sada, kada je stislo, sada moli za milost????? Ma dajte cure, ne nasjedajte! Sjetite se kletvi koje je pisala, onog laznog posta, laganja da je trudna.... Ona treba platit za sve sta je napravila!
2017 01 27
Nema para za vratiti pokradeno a ima para plaćati i to ni više ni manje nego čak 4 (izmišljena) odvjetnika. Sve više i više se zapliće u mreži u kojoj je do grla. A rodbina jedva čeka staviti svoju glavu i posao na panj za nju, taman da kao takvi i postoje. Takav napis je prijetnja i pucanj u prazno kojim otežava svoju poziciju koja je, sudeći po njzinom pisanju, jajo, jako loša za nju. Pišem ovo i gledam u našu ljubimicu, zamorčicu koja mi skakuće oko nogu, živa i sretna, neprodana nekom ljubimcu zmija za zmijsku hranu.
2017 01 27
> SaraKedavra: > > NikaLuce: > > Valjda neće netko pasti na to njeno "kajanje i priznanje" 😑 > nadajmo se da neće! sad će ona uskoro doći ovdje da opet krene gadosti pisati, čim shvati da joj ove isprike i poniznost nisu upalili. Samo je pitanje vremena... Slažem se, ma daj, ovo su lovačke priče. Kakve je sve gadosti pisala na onoj temi..
2017 01 27
Nju treba eutanazirati.
2017 01 27
1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 55