Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

JA VAS SVE VOLIM I VIDJE CE TE DA SE ANA MOZE POPRAVITI!!
2017 01 27
<3
2017 01 27
Školski primjer za postizanje ublažavanja kazne, kajanje, vidi se iskustvo. Al eto, barem postoji priznanje i to napismeno, što je dobro jer će sad postupak biti puno brži.
2017 01 27
Da bi mi povjerovale u tvoje kajanje dokaži - zaradi, makar i peglanjem po kućama, čišćenjem ili bilo čime, svaki posao je častan i vrati oteti novac jer su cure možda otkidale od usta i sitnog studentskog džeparca da bi mogle sebi priuštiti željenu stvar. A i da nisu, nije pošteno. Svima bi nam bilo drago pročitati od strane oštećenih cura da su im novci vraćeni. Onda bi povjerovali u tvoju ljubav prema nama i iskazana srdašca. Povuci crtu i kreni ispočetka jer je pred tobom cijeli život, još imaš šanse izvući se iz jame u koju si pala.
2017 01 27
Poslije je*anja nema kajanja. Cura je psihicki jako ostecena i ne mogu virovat da se njeno "popravljanje" uopce spominje u ikakvom kontekstu, osim u onom sarkasticnom. Jel vam triba opet prilagat screenshotove svih gadosti sta je pisala? To moze samo psihicki ozbiljno bolesna osoba napisat. Njoj pomoci nema i gotovo.
2017 01 27
Ana, ako se stvarno kaješ potraži pomoć psihijatra jer si bolesna.Kradeš i varaš, kleptomanija je bolest i neka vrsta ovisnosti. A ovo što si dosad pokrala vrati curama pa kreni iz početka .. A najbolji početak je da se zaposliš. Sumnjam da ćeš tako postupiti jer do sad samo pokazuješ suprotno al eto to ti je moj dobronamjeran savjet koji nećeš poslušat !! I na kraju nemoj vrijeđat našu inteligenciju tako da pišeš pisma kajanja jer ti vise nitko ne vjeruje!! Prvo dokazi da si se promijenila i vrati novce bar jednoj curi!!!
2017 01 27
> rrijeka9: > Školski primjer za postizanje ublažavanja kazne, kajanje, vidi se iskustvo. Al eto, barem postoji priznanje i to napismeno, što je dobro jer će sad postupak biti puno brzi ... Bingo ... Instruirana je ona ne brini
2017 01 27
I onda je svizac zamotao čokoladu u omot.
2017 01 27
Ovo je postalo gore od spanjolske i turske sapunice zajedno.
2017 01 27
Valjda neće netko pasti na to njeno "kajanje i priznanje" 😑
2017 01 27
Meni ovo sve show da kamuflira.Nazalost poremecenim ljudima ne mozes vjerovat!
2017 01 27
Nekome se stisao šupčić.
2017 01 27
> smisnamala: > > rrijeka9: > > Školski primjer za postizanje ublažavanja kazne, kajanje, vidi se iskustvo. Al eto, barem postoji priznanje i to napismeno, što je dobro jer će sad postupak biti puno brzi > ... > Bingo > ... > Instruirana je ona ne brini I meni se čini. Ali instruktor nije bio baš najbistrujući.
2017 01 27
> NikaLuce: > Valjda neće netko pasti na to njeno "kajanje i priznanje" 😑 nadajmo se da neće! sad će ona uskoro doći ovdje da opet krene gadosti pisati, čim shvati da joj ove isprike i poniznost nisu upalili. Samo je pitanje vremena...
2017 01 27
Neznam di bi uopce uzela toliku lovu da vrati. Badava njoj sad to ispricavanje.
2017 01 27
1 2 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 55