Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Vidi se,nepismenost kao i kod doticne Ane Nitko nije savršen, no daj dva puta pročitaj poruke.
2017 01 28
> Kristina111111: > Drage cure vi ste jednostavno vec nadrogirane sa doticnom :) ... > Kako bi bilo da malo ohladite i vidite kako stranica trazim je namijenjena da ponudite ukoliko imate to. Mi? Ti si prva "nju" prijavila, možda je ona Ana, možda si i ti, možda.. Uglavnom tvoje su poruke nepismenije od njenih.
2017 01 28
Ja i dalje tvrdim da je kristina ana!
2017 01 28
Meni ova shoppie nema baš stilski izričaj kao ana...eh.
2017 01 28
Shopppie nije Ana to sam ziher . Dobro tko je Paula?
2017 01 28
> Sanja8888: > Shopppie nije Ana to sam ziher . > Dobro tko je Paula? slazem se
2017 01 28
o majko mila, fakin Kviskoteka. osoba A, predstavite se. "ja sam prevarantica Ana Mate i nudim Mou čizme." osoba B, predstavite se. "ja sam prevarantica Ana Mate i jedva sam završila osnovnu školu." osoba C, predstavite se. "ja sam prevarantica Ana Mate i želim Zara bundu". pouka priče, curke, kada sumnjate, uvijek pretpostavite da je Ana Mate i bježite hitro nalijevo.
2017 01 28
neMirna, a što ako sumLJamo da je to ona, da i onda bježimo? :o
2017 01 28
> SaraKedavra: > neMirna, a što ako sumLJamo da je to ona, da i onda bježimo? :o ako sumljate, možda ste vi Ana :-D
2017 01 28
Ovde jebe lud zbunjenog cini mi se hahahaha
2017 01 28
> rafaela1973: > Ja i dalje tvrdim da je kristina ana! Ma njen stil pisanja i banalne pravopisne greške tipične za nju! I meni se vidi da je ona.
2017 01 28
I uopce nije stavljen cijeli razgovor. Kazem Vam ja, tu nekaj ne stima!
2017 01 28
> rafaela1973: > I uopce nije stavljen cijeli razgovor. > Kazem Vam ja, tu nekaj ne stima! Ne bi me uopće čudilo da se to ana dopisuje i prepucava sama sa sobom, sa dva različita, novootvorena profila.
2017 01 28
> fedora: > > rafaela1973: > > I uopce nije stavljen cijeli razgovor. > > Kazem Vam ja, tu nekaj ne stima! > Ne bi me uopće čudilo da se to ana dopisuje i prepucava sama sa sobom, sa dva različita, novootvorena profila. A ne vjerujem da njen grasak to moze pratit..... Previse likova i puno zapleta
2017 01 28
Uz toliko otvorenih tema zbog jedne balavice, i toliko ispisanih postova nastala je opca paranoja i sad je svaka sumnjiva cura Ana!?! Ma ima ih jos takvih (vise-manje). Ali Ana je pokupila svu pozornost! I svaki novi komentar ju samo hrani jos vise! Sama je napisala da uziva u tome. I cim je na kratko malo mira, mora "nesto" iskrsnuti! Mozda je, mozda nije, mozda je neka kao ona, mozda je samo nesporazum.... nije ni vazno. Vazno je da glavni lik svih ovih postova uziva u paznji!
2017 01 28
1 2 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 55