Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

> Sanja8888: > kasno je za njih ,dijete nije nista krivo (ako je trudna) isuse, kaj si dosadna s tom trudnoćom. Nije trudna.
2017 01 24
to su i za nju i za njega rekli kad su bili na putu ; histori ripiting
2017 01 24
Jel ima sanse da joj naprave lobotomiju?
2017 01 24
> rafaela1973: > Jel ima sanse da joj naprave lobotomiju? od cega jbt :')
2017 01 24
> SaraKedavra: > > Sanja8888: > > kasno je za njih ,dijete nije nista krivo (ako je trudna) > isuse, kaj si dosadna s tom trudnoćom. Nije trudna. Al ce bit ako nije :'(
2017 01 24
> Sanja8888: > > SaraKedavra: > > > Sanja8888: > > > kasno je za njih ,dijete nije nista krivo (ako je trudna) > > isuse, kaj si dosadna s tom trudnoćom. Nije trudna. > Al ce bit ako nije :'( a ti joj useli u krevet pa bud kontracepcija, šta da ti cojk reče više :')
2017 01 24
Briga mene za nju i njenu kontracepciju.po meni je ovo ozbiljan slučaj ,i samo komentiram kako država ne radi svoj posao .i stojim iza svojih rijeci .mala nije sva svoja zlostavlja životinje (ono sto znamo)i brzo bi mogla preci na ljude ,jer isto znamo da je bila na lijekovima ,i da ih vise ne uzima .boli mene briga ja sam daleko nisam joj susjeda ;).nemoze me pogodit kamenom ,:)
2017 01 24
> Sanja8888: > Briga mene za nju i njenu kontracepciju.po meni je ovo ozbiljan slučaj ,i samo komentiram kako država ne radi svoj posao .i stojim iza svojih rijeci .mala nije sva svoja zlostavlja životinje (ono sto znamo)i brzo bi mogla preci na ljude ,jer isto znamo da je bila na lijekovima ,i da ih vise ne uzima .boli mene briga ja sam daleko nisam joj susjeda ;).nemoze me pogodit kamenom ,:) sad te nije briga? znaci i tvoja samilost ima granicu ;
2017 01 24
hmm a moze li se prijaviti prijateljima zivotinja,tj pisati im? mozda oni nesto mogu napraviti,posto od policije cini se nista
2017 01 24
evo sad ce ju prijavit ekipa s fejsa. samo sta nisu.
2017 01 24
to sam vidjela,cak i u grupama crna lista ne zele pricati o njoj jer se toliko puta spominjalo i nitko nista ne poduzima,pa nema smisla u biti > cipelitza: > evo sad ce ju prijavit ekipa s fejsa. samo sta nisu.
2017 01 24
Jbg :,'( slaba sam na klince i životinje <3
2017 01 24
Isuse da jedna osoba bez grama pameti voza toliko cura em sa krpa em sa fejsa, i da nikome nije prekipilo do sada? Ako već ne žele otići joj doma po *svoje* pare onda makar da ju prijave? Odbijam vjerovati da se to dešava..
2017 01 24
> cipelitza: > > rafaela1973: > > Jel ima sanse da joj naprave lobotomiju? > od cega jbt :') :') :') :') Posljednje izvješće dr.Housea: Krenuli smo laganom terapijom od ljekova protiv bjesnoće..zatim elektrošokovima...pošto nismo dobili nikakav rezultat odlučili smo se za lobotomiju... Međutim došli smo do šokantnog otkrića da mozga uopće nije ni bilo.. Ovim slučajem je karijera dr. Housea završena..jer je i sam laik bez potrebne medicinske aparature ovaj zaključak mogao donijeti. :') ;)
2017 01 24
Hahaha Bjesnoca, elekrosokovi, lobotomija..... Jos samo fali sterilizacija!
2017 01 24
1 2 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 55