Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

cura se,koliko sam skuzila,ponudila dati izjavu jer zna svasta o njima posto im je susjeda,naravno ako ju prijave prevarene,ako njima nije stalo da ju se prijavi,zasto bi njoj trebalo onda,tako da ne kuzim zasto ju se napada sada,samo je dala informacije koje zna o njima > cipelitza: > > AnDra411: > > Realno, da si cistac negdje (ne omalovazavam) ne zelis da te netko sramoti pred kolegama, jel' tako?! U bolnici je to jako vidljivo i kolektiv gdje ljudi itekako pricaju... > ova tema je dokaz upravo suprotnog. vrlo uhodanog obiteljskog posla. a ti sve vise i vise zvucis ko njena mama il odvjetnik njene mame.
2017 01 24
Hm, o.k....Mah zaboje me,trudna ili ne...Pisala ona ili ne pisala.Susjedi sve znaju,znaci imamo prave infomacije od AnDra411,a i bitno je i da mala čita da vidi da je vrag odnio šalu..... Mislim da još nije ni svjesna situacije
2017 01 24
😂🙈 > cipelitza: > > AnDra411: > > Realno, da si cistac negdje (ne omalovazavam) ne zelis da te netko sramoti pred kolegama, jel' tako?! U bolnici je to jako vidljivo i kolektiv gdje ljudi itekako pricaju... > ako nije dovoljan jedan posjet bolnici da se covjek uvjeri u suprotno, ova tema je tek dokaz toga. vrlo uhodanog obiteljskog posla. a ti sve vise i vise zvucis ko njena mama il odvjetnik njene mame.
2017 01 24
Da, i kolege iz odvjetnickog ureda su mi stisnuli 130 pozitivnih povratnih 😂😂 de, bona... c'mon!
2017 01 24
> AnDra411: > Da, i kolege iz odvjetnickog ureda su mi stisnuli 130 pozitivnih povratnih 😂😂 de, bona... c'mon! upravo to ja velim kad se ti raspises. svaka cast na multitaskingu, cojk bi po iznesenome rekao da si cijele dane i noci iza zavjese s ceznutljivim pogledom u susjedovo dvoriste, kad ono, ti u odvjetnickom uredu radis. na mjestu gdje si mogla i pravni savjet dobit za problematiku koju si ovdje iznijela. dakle nis od tebe, tak sam si i mislila ;
2017 01 24
Oprosti, da li je tebi dobro? Ne, stvarno... Valjda znas cime se netko bavi tko zivi 4 kuce dalje nakon 25 godina zivota u istoj. Ovo sto si aludirala da sam odvjetnik njene mame ili njena mama, nedajboze, nema veze s vezom niti britkom pamecu. Jesam fakultetski obrazovana, ali ne u toj bransi i donekle poznajem pravo, no nazalost ne u ovom slucaju vec ono sto se tice iskljucivo moje struke i usko je povezano. Mislim da ponekad dobro dodju informacije iz "prve ruke", zar ne? Samo pokusavam pomoci.
2017 01 24
> AnDra411: > Oprosti, da li je tebi dobro? Ne, stvarno... > Valjda znas cime se netko bavi tko zivi 4 kuce dalje nakon 25 godina zivota u istoj. > Ovo sto si aludirala da sam odvjetnik njene mame ili njena mama, nedajboze, nema veze s vezom niti britkom pamecu. > Jesam fakultetski obrazovana, ali ne u toj bransi i donekle poznajem pravo, no nazalost ne u ovom slucaju vec ono sto se tice iskljucivo moje struke i usko je povezano. > Mislim da ponekad dobro dodju informacije iz "prve ruke", zar ne? Samo pokusavam pomoci. zelis pomoci? nazovi policiju i podijeli informacije s njima. dok to ne ucinis, sve je na level trac. btw, prema svemu sto si do sad ovdje iznijela to je odavno vec bila tvoja gradjanska duznost, ne dobra volja. znam, znam, los signal u ulici
2017 01 24
Na temelju cega bih ja trebala nazvati policiju i sto bih im trebala tocno reci? 😂🙈 Da li ti znas da moras imati opravdan razlog za prijavu? Koji je moj razlog? Citanje foruma na Krpicama i da na temelju toga dizem prijavu, a da nisam ni na koji nacin ostecena od Ane Mate osim sto zivim od nje 300m dalje
2017 01 24
Nazalost, znam... Svadjala sam se s doktoricom opce prakse radi jedne osobe koja je isla na zracenje 10x palijativno i nije mu htjela dati sanitetski prijevoz nego je covjek sa stapom na tramvaj 2 tjedna. Prestrasno! > Lenymoda: > > AnDra411: > > A i sanitet ne mozes dobiti samo tako, trebas imati vrlo jako dijagnozu i opravdanost 😉 > Točno to. Jedino ako nije preko veze. > Moj bivši suprug ima rak i
2017 01 24
i kakve koristi od prijave policiji,ako je receno da joj tata radi u policiji? i cisto sumnjam da policija vec nezna za taj slucaj
2017 01 24
> AnDra411: > Na temelju cega bih ja trebala nazvati policiju i sto bih im trebala tocno reci? 😂🙈 Da li ti znas da moras imati opravdan razlog za prijavu? Koji je moj razlog? Citanje foruma na Krpicama i da na temelju toga dizem prijavu, a da nisam ni na koji nacin ostecena od Ane Mate osim sto zivim od nje 300m dalje onda ne razumijem kakva je vrsta pomoci ta knjiga informacija koje si tu podijelila
2017 01 24
Hahaha kako ste jadne iseee i ti andra411 prekini kenjat svaki dan si kod mene i pricamo i sve ovdje si samo potpora da vidis izvidis kaj se desava vise mite pun k....hhhh
2017 01 24
> MALENICVRCAK: > Hahaha kako ste jadne iseee i ti andra411 prekini kenjat svaki dan si kod mene i pricamo i sve ovdje si samo potpora da vidis izvidis kaj se desava vise mite pun k....hhhh Eto ...
2017 01 24
nego, neda ukraden navodno je visoka 1,65. niza je. dosta niza.
2017 01 24
Dodji na kavu s roditeljima da popricamo malo o ovome, jadnice mala! > MALENICVRCAK: > Hahaha kako ste jadne iseee i ti andra411 prekini kenjat svaki dan si kod mene i pricamo i sve ovdje si samo potpora da vidis izvidis kaj se desava vise mite pun k....hhhh
2017 01 24
1 2 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 55