Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Meni ovo isto izgleda kao da je pisala ana mate u svoju obranu. Ima iste gramaticke greske kao i ana... Ovo je mazanje ociju! Ne nasjedajte
2017 01 24
da ono "us","tjela","podaci" itd gramatika joj nije jaca strana ali trudila se hahahah pocetak teksta je cak i ok napisala,ali ipak je ovo bilo previse za nju,pa je izgubila koncentraciju 😆😁
2017 01 24
Hahaha da su se njih dvoje tako ponasali u bolnici bili bi izbaceni , i pozvali bi policiju po tih dvoje balavaca vidno poremecenih Sto je cura rekla vidi se na njima da su bas al bas vidno poremeceni po faci , na slikama , debilnost,imbecilnost po pravnom znacenju
2017 01 24
> doraos: > A on ima stomacic kao u trecem tromjesecju. Vidite vi da nije on sav svoj , samo pogledajte i svatit cete da su oni za lijecenje, boze mi oprosti kada ima sindrom neki(a potom ne zelim uvrijedit djecu onu nevinu koja imaju neki sindrom jer su ona neusporediva)
2017 01 24
Debilček
2017 01 24
A i sanitet ne mozes dobiti samo tako, trebas imati vrlo jako dijagnozu i opravdanost 😉
2017 01 24
Iz aviona se vidi tko je autor caps lockanog debilizma od teksta. Zijev.
2017 01 24
> AnDra411: > To je Ana Mate pisala, nedvojbeno. > Inace Anina mama radi na KBC-u kao administratorica i nikada ne bi dopustila takvo ponasanje djecurlije na vlastitom poslu. aj sta ste susjedi, al radis s njom, pa znas?
2017 01 24
> MALENICVRCAK: > OVAKO HTJELA BI OSTAT ANONIMNA. > TAKODER SAM PREVARENA OD DOTICNE ALI NAIME IMA BOGA NEKI DAN JE BILA U PETROVOJ,POGODILA JE BAS MOJU SMJENU . > PRATIM VEC DUZE VRJEME OVU TEMU PO PODACIMA SHVATILA SAM DA SE RADI O NJOJ. > IZ PRVE SE NISAM USUDILA JAVITI JEL MOGU IMATI PROBLEMA,VASE SUMNJE NISU TOCNE,MALA VAM JE TRUDNA 3.5 MJ TAKODER JE DOSLA U PRATNJI MUZA. > DA MUZA JEL ONA IMA NA DOKUMENTU PREZIME NJEGOVO I SVOJE,NAIME ON JE BIO JAKO DRZAK I BEZOBRAZAN,VIKAO JE NA DOKTORE DA NEZNAJU RADIT POSO DA CE IH TUZIT DA CE DOBIT ODSTETU! > ANONIMNA SAM JEDINO STO MOGU DOBITI OTKAZ,TAKODER SANITETSKI PRIJEVOZ VOZIO JE NA ADRESU BACKI ODVOJAK NE KANARINSKU IAKO NA OSOBNOJ I ZDRAVSTVENOJ PISE KANARINSKA. > DOSLA JE I DANAS TAKODER SA SVOJOM MAJKOM KOJA JE VIKALA ISTO TAKO DA KAKAV JE TO ODGOJ PONASANJE. > JEL DOTICNA DOLAZI SVAKO TOLKO NA HITNE SA ISPADIMA VREDANJIMA TE UCJENJIVANJIMA,! > IMA KOMPLIKACIJE U TRUDNOCI I REDOVITI JE GOST PETROVE.. > USTO ZGROZILA SAM SE STO NJU NIJE BRIGA ZA DJETE,HLADNOKRVNO KAD JU JE DOKTOR PITAO DALI SE VESELI REKLA JE DA DA CE IMAT ONDA PARA! > JA SAM SE SLEDILA NEZELIM ZNAT KAKO CEC TO DJETE IMATI BUDUCNOST.... > JOS US BALAVCA KOJI JE DRZAK OTRESIT VULGARAN UZAS NEBI TJELA ZNAT GDJE CE DJETE BIT I U KAKVIM USLOVIMA!! > US TO SLIJEDI CAK NJEZINOM DECKU PRIJAVA ZBOG REMECENJA REDA I MIRA U JAVNOSTI! > KAKO SAM CULA OD DOKTORA JEL SE NEZNAJU PONASAT! > MISLE DA SU CENTAR SVJETA,TAKO DA SE NADAM DA CE SE PREVARENE JAVIT... > JEL OVO DVOJE NISU BOLESNI NEGO NESTO GORE OD BOLESTI,STO NI SAM BOG NEZNA. > U NJIMA JE SAMA ZLOBA JADNO TO DJETE KOJE CE IMATI... > ONI NI SAMI NEZNAJU STAJE ZIVOT NJIH TREBA DOC IZUDARAT DO NEPREPOZNATLJIVOSTI,IZVINITE ALI BAS SAM CITALA JEDNOJ CURI ISTO TAKO KISELINU NALILI PO FACI,PA GLE CUDO VISE NE KRADE!!! > Lp i Ugodnu noc <3 De od*ebi.
2017 01 24
> prettyxoxo: > Vidite vi da nije on sav svoj , samo pogledajte i svatit cete da su oni za lijecenje, boze mi oprosti kada ima sindrom neki(a potom ne zelim uvrijedit djecu onu nevinu koja imaju neki sindrom jer su ona neusporediva) Meni isto zao nevine i bolesne djece i sto ovaj izrod moram uopce svrstati u neku od njihovih bolesti, ali ovaj sljam vidno pati od nekih vrsta teskih retardacija. Dovoljan je pogled na njih da je jasno kao dan da su umfalidni. Takvi su kod nas isli po posebnim programima.
2017 01 24
Ne radim s njom. Valjda znas cime se tko bavi od susjeda... ako te zanima koje je moje zanimanje, to ti mogu napisati u inbox.
2017 01 24
> AnDra411: > Ne radim s njom. Valjda znas cime se tko bavi od susjeda... ako te zanima koje je moje zanimanje, to ti mogu napisati u inbox. nemam pojma cime mi se bavi susjeda, ne zivim u takvom okruzenju da je to bitno. ono sto me zanima jest jedno. planiras ti murju kontaktirat s tim pustim informacijama kojima baratas.
2017 01 24
Realno, da si cistac negdje (ne omalovazavam) ne zelis da te netko sramoti pred kolegama, jel' tako?! U bolnici je to jako vidljivo i kolektiv gdje ljudi itekako pricaju...
2017 01 24
Ne razumijem na temelju cega bih ih kontaktirala?! Mene nije prevarila. > cipelitza: > > AnDra411: > > Ne radim s njom. Valjda znas cime se tko bavi od susjeda... ako te zanima koje je moje zanimanje, to ti mogu napisati u inbox. > nemam pojma cime mi se bavi susjeda, ne zivim u takvom okruzenju da je to bitno. > ono sto me zanima jest jedno. planiras ti murju kontaktirat s tim pustim informacijama kojima baratas.
2017 01 24
> AnDra411: > Realno, da si cistac negdje (ne omalovazavam) ne zelis da te netko sramoti pred kolegama, jel' tako?! U bolnici je to jako vidljivo i kolektiv gdje ljudi itekako pricaju... ako nije dovoljan jedan posjet bolnici da se covjek uvjeri u suprotno, ova tema je tek dokaz toga. vrlo uhodanog obiteljskog posla. a ti sve vise i vise zvucis ko njena mama il odvjetnik njene mame.
2017 01 24
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 55