Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

> AnDra411: > Mislim da bi u "oglasu" uz onu kravu trebalo staviti i bika, te u naslovu napisati i Lukino ime jer mozda neke ne povezuju odmah o cemu se radi pa radi lijenosti ili slabog kopcanja ne otvaraju link da bi procitale do kraja... :')
2017 01 23
> AnDra411: > Mislim da bi u "oglasu" uz onu kravu trebalo staviti i bika, te u naslovu napisati i Lukino ime jer mozda neke ne povezuju odmah o cemu se radi pa radi lijenosti ili slabog kopcanja ne otvaraju link da bi procitale do kraja... hahhahahahahahhahahahaha
2017 01 23
Andra411 pravo zboris! 😂😂😂😂😂😂
2017 01 23
> prettyxoxo: > Cao cure, evo buduci da san ja prevarena, i to za 815kn jer sam nasjela glupaca na pricu da ima za mene mou buce jer sam ih toliko htjela , au ducanu nije bilo onih sta zelim ibu mom broju, ja danas popodne idem na policiju, sa svojim dokazima, a vrlo lako moguce je da cu morat pokreniti privatnu tuzbu proitiv nje i njenog pomagaca-decka luke. > Ne nadam se svojih 800kn, ali ovo je kazneno djelo, i to vise nas je pokrala , i treba odgovarati... A i dati u novine..., ja sam spremna sve to napraviti, a gdje su ostale cure sto su prevarene da mi se jave u inbox sa svojim slikama , screenscotovima, necete trebari vi nista , samo eventualno doci jedanput na sud i to ko zna kad...amo javite se u inbox ,pozdrav Bravo! Napokon netko sa zdravim razumom
2017 01 23
Salu na stranu ali zaista mislim da bi trebali promijeniti i spomenuti oba imena. Obzirom da se Ana prijavljuje pod "nickom", smatram da je tesko povezati ime i situaciju nekome tko nije upoznat ovom i onom drugom temom na forumu. Isto tako, ocekujem da ce pokucati i kod nas doma doci te pitati nesto o toj obitelji jer smo blizu, a imaju takav obicaj kada pokusavaju dobiti sto vise detalja o nekome
2017 01 23
> AnDra411: > Salu na stranu ali zaista mislim da bi trebali promijeniti i spomenuti oba imena. Obzirom da se Ana prijavljuje pod "nickom", smatram da je tesko povezati ime i situaciju nekome tko nije upoznat ovom i onom drugom temom na forumu. > Isto tako, ocekujem da ce pokucati i kod nas doma doci te pitati nesto o toj obitelji jer smo blizu, a imaju takav obicaj kada pokusavaju dobiti sto vise detalja o nekome Uh, ti si im susjeda još...Ma bitno da se procuje istina i koliko toliko zaustavi ova sramota....
2017 01 23
Koliki si badass ako je Neda Ukraden veca od tebe :s Majko mila :,'(
2017 01 23
A on ima stomacic kao u trecem tromjesecju.
2017 01 23
Ovdje je ocigledno da se radi o decku sa ozbiljnim poteskocama u razvoju, fizickim, mentalnim i intelektualnim, te da mu kvocijent inteligencije granici sa kretenima (u medicinskom smislu i kontekstu).
2017 01 23
> doraos: > Ovdje je ocigledno da se radi o decku sa ozbiljnim poteskocama u razvoju, fizickim, mentalnim i intelektualnim, te da mu kvocijent inteligencije granici sa kretenima (u medicinskom smislu i kontekstu). A da nije takav ali bi mogao bit s njom? Nasao lonac poklopac. Da je samo bolest u pitanju zalila bi ih, ali tu ima lopovluka, bezobrazluka i pokvarenosti na bacanje
2017 01 24
OVAKO HTJELA BI OSTAT ANONIMNA. TAKODER SAM PREVARENA OD DOTICNE ALI NAIME IMA BOGA NEKI DAN JE BILA U PETROVOJ,POGODILA JE BAS MOJU SMJENU . PRATIM VEC DUZE VRJEME OVU TEMU PO PODACIMA SHVATILA SAM DA SE RADI O NJOJ. IZ PRVE SE NISAM USUDILA JAVITI JEL MOGU IMATI PROBLEMA,VASE SUMNJE NISU TOCNE,MALA VAM JE TRUDNA 3.5 MJ TAKODER JE DOSLA U PRATNJI MUZA. DA MUZA JEL ONA IMA NA DOKUMENTU PREZIME NJEGOVO I SVOJE,NAIME ON JE BIO JAKO DRZAK I BEZOBRAZAN,VIKAO JE NA DOKTORE DA NEZNAJU RADIT POSO DA CE IH TUZIT DA CE DOBIT ODSTETU! ANONIMNA SAM JEDINO STO MOGU DOBITI OTKAZ,TAKODER SANITETSKI PRIJEVOZ VOZIO JE NA ADRESU BACKI ODVOJAK NE KANARINSKU IAKO NA OSOBNOJ I ZDRAVSTVENOJ PISE KANARINSKA. DOSLA JE I DANAS TAKODER SA SVOJOM MAJKOM KOJA JE VIKALA ISTO TAKO DA KAKAV JE TO ODGOJ PONASANJE. JEL DOTICNA DOLAZI SVAKO TOLKO NA HITNE SA ISPADIMA VREDANJIMA TE UCJENJIVANJIMA,! IMA KOMPLIKACIJE U TRUDNOCI I REDOVITI JE GOST PETROVE.. USTO ZGROZILA SAM SE STO NJU NIJE BRIGA ZA DJETE,HLADNOKRVNO KAD JU JE DOKTOR PITAO DALI SE VESELI REKLA JE DA DA CE IMAT ONDA PARA! JA SAM SE SLEDILA NEZELIM ZNAT KAKO CEC TO DJETE IMATI BUDUCNOST.... JOS US BALAVCA KOJI JE DRZAK OTRESIT VULGARAN UZAS NEBI TJELA ZNAT GDJE CE DJETE BIT I U KAKVIM USLOVIMA!! US TO SLIJEDI CAK NJEZINOM DECKU PRIJAVA ZBOG REMECENJA REDA I MIRA U JAVNOSTI! KAKO SAM CULA OD DOKTORA JEL SE NEZNAJU PONASAT! MISLE DA SU CENTAR SVJETA,TAKO DA SE NADAM DA CE SE PREVARENE JAVIT... JEL OVO DVOJE NISU BOLESNI NEGO NESTO GORE OD BOLESTI,STO NI SAM BOG NEZNA. U NJIMA JE SAMA ZLOBA JADNO TO DJETE KOJE CE IMATI... ONI NI SAMI NEZNAJU STAJE ZIVOT NJIH TREBA DOC IZUDARAT DO NEPREPOZNATLJIVOSTI,IZVINITE ALI BAS SAM CITALA JEDNOJ CURI ISTO TAKO KISELINU NALILI PO FACI,PA GLE CUDO VISE NE KRADE!!! Lp i Ugodnu noc <3
2017 01 24
> MALENICVRCAK: > OVAKO HTJELA BI OSTAT ANONIMNA. > TAKODER SAM PREVARENA OD DOTICNE ALI NAIME IMA BOGA NEKI DAN JE BILA U PETROVOJ,POGODILA JE BAS MOJU SMJENU . > PRATIM VEC DUZE VRJEME OVU TEMU PO PODACIMA SHVATILA SAM DA SE RADI O NJOJ. > IZ PRVE SE NISAM USUDILA JAVITI JEL MOGU IMATI PROBLEMA,VASE SUMNJE NISU TOCNE,MALA VAM JE TRUDNA 3.5 MJ TAKODER JE DOSLA U PRATNJI MUZA. > DA MUZA JEL ONA IMA NA DOKUMENTU PREZIME NJEGOVO I SVOJE,NAIME ON JE BIO JAKO DRZAK I BEZOBRAZAN,VIKAO JE NA DOKTORE DA NEZNAJU RADIT POSO DA CE IH TUZIT DA CE DOBIT ODSTETU! > ANONIMNA SAM JEDINO STO MOGU DOBITI OTKAZ,TAKODER SANITETSKI PRIJEVOZ VOZIO JE NA ADRESU BACKI ODVOJAK NE KANARINSKU IAKO NA OSOBNOJ I ZDRAVSTVENOJ PISE KANARINSKA. > DOSLA JE I DANAS TAKODER SA SVOJOM MAJKOM KOJA JE VIKALA ISTO TAKO DA KAKAV JE TO ODGOJ PONASANJE. > JEL DOTICNA DOLAZI SVAKO TOLKO NA HITNE SA ISPADIMA VREDANJIMA TE UCJENJIVANJIMA,! > IMA KOMPLIKACIJE U TRUDNOCI I REDOVITI JE GOST PETROVE.. > USTO ZGROZILA SAM SE STO NJU NIJE BRIGA ZA DJETE,HLADNOKRVNO KAD JU JE DOKTOR PITAO DALI SE VESELI REKLA JE DA DA CE IMAT ONDA PARA! > JA SAM SE SLEDILA NEZELIM ZNAT KAKO CEC TO DJETE IMATI BUDUCNOST.... > JOS US BALAVCA KOJI JE DRZAK OTRESIT VULGARAN UZAS NEBI TJELA ZNAT GDJE CE DJETE BIT I U KAKVIM USLOVIMA!! > US TO SLIJEDI CAK NJEZINOM DECKU PRIJAVA ZBOG REMECENJA REDA I MIRA U JAVNOSTI! > KAKO SAM CULA OD DOKTORA JEL SE NEZNAJU PONASAT! > MISLE DA SU CENTAR SVJETA,TAKO DA SE NADAM DA CE SE PREVARENE JAVIT... > JEL OVO DVOJE NISU BOLESNI NEGO NESTO GORE OD BOLESTI,STO NI SAM BOG NEZNA. > U NJIMA JE SAMA ZLOBA JADNO TO DJETE KOJE CE IMATI... > ONI NI SAMI NEZNAJU STAJE ZIVOT NJIH TREBA DOC IZUDARAT DO NEPREPOZNATLJIVOSTI,IZVINITE ALI BAS SAM CITALA JEDNOJ CURI ISTO TAKO KISELINU NALILI PO FACI,PA GLE CUDO VISE NE KRADE!!! > Lp Svejedno više nju možete prijaviti i nadam se da budete.
2017 01 24
Bila sam,na sto su mi rekli da privatnom tuzbom mogu jedino! A ja trenutno nisam u mogucnosti placati odvjetnike!
2017 01 24
> MALENICVRCAK: > Bila sam,na sto su mi rekli da privatnom tuzbom mogu jedino! > A ja trenutno nisam u mogucnosti placati odvjetnike! Moze se ne brinite...već se u policiji radi na ovom slučaju :) Jadno dijete :'(
2017 01 24
meni ovo zvuci kao namjerno napisano i to od ana mate,po stilu pisanja takodjer 😆 usput,mene nije prevarila,ali duze vrijeme citam teme o njoj,pa sam se zato javila > MALENICVRCAK: > OVAKO HTJELA BI OSTAT ANONIMNA. > TAKODER SAM PREVARENA OD DOTICNE ALI NAIME IMA BOGA NEKI DAN JE BILA U PETROVOJ,POGODILA JE BAS MOJU SMJENU . > PRATIM VEC DUZE VRJEME OVU TEMU PO PODACIMA SHVATILA SAM DA SE RADI O NJOJ. > IZ PRVE SE NISAM USUDILA JAVITI JEL MOGU IMATI PROBLEMA,VASE SUMNJE NISU TOCNE,MALA VAM JE TRUDNA 3.5 MJ TAKODER JE DOSLA U PRATNJI MUZA. > DA MUZA JEL ONA IMA NA DOKUMENTU PREZIME NJEGOVO I SVOJE,NAIME ON JE BIO JAKO DRZAK I BEZOBRAZAN,VIKAO JE NA DOKTORE DA NEZNAJU RADIT POSO DA CE IH TUZIT DA CE DOBIT ODSTETU! > ANONIMNA SAM JEDINO STO MOGU DOBITI OTKAZ,TAKODER SANITETSKI PRIJEVOZ VOZIO JE NA ADRESU BACKI ODVOJAK NE KANARINSKU IAKO NA OSOBNOJ I ZDRAVSTVENOJ PISE KANARINSKA. > DOSLA JE I DANAS TAKODER SA SVOJOM MAJKOM KOJA JE VIKALA ISTO TAKO DA KAKAV JE TO ODGOJ PONASANJE. > JEL DOTICNA DOLAZI SVAKO TOLKO NA HITNE SA ISPADIMA VREDANJIMA TE UCJENJIVANJIMA,! > IMA KOMPLIKACIJE U TRUDNOCI I REDOVITI JE GOST PETROVE.. > USTO ZGROZILA SAM SE STO NJU NIJE BRIGA ZA DJETE,HLADNOKRVNO KAD JU JE DOKTOR PITAO DALI SE VESELI REKLA JE DA DA CE IMAT ONDA PARA! > JA SAM SE SLEDILA NEZELIM ZNAT KAKO CEC TO DJETE IMATI BUDUCNOST.... > JOS US BALAVCA KOJI JE DRZAK OTRESIT VULGARAN UZAS NEBI TJELA ZNAT GDJE CE DJETE BIT I U KAKVIM USLOVIMA!! > US TO SLIJEDI CAK NJEZINOM DECKU PRIJAVA ZBOG REMECENJA REDA I MIRA U JAVNOSTI! > KAKO SAM CULA OD DOKTORA JEL SE NEZNAJU PONASAT! > MISLE DA SU CENTAR SVJETA,TAKO DA SE NADAM DA CE SE PREVARENE JAVIT... > JEL OVO DVOJE NISU BOLESNI NEGO NESTO GORE OD BOLESTI,STO NI SAM BOG NEZNA. > U NJIMA JE SAMA ZLOBA JADNO TO DJETE KOJE CE IMATI... > ONI NI SAMI NEZNAJU STAJE ZIVOT NJIH TREBA DOC IZUDARAT DO NEPREPOZNATLJIVOSTI,IZVINITE ALI BAS SAM CITALA JEDNOJ CURI ISTO TAKO KISELINU NALILI PO FACI,PA GLE CUDO VISE NE KRADE!!! > Lp i Ugodnu noc <3
2017 01 24
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 55