Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Takoder sam napisala poruku njenoj mami na face al nije odgovorila ,ima li ko broj telefona od matere joj> marija_0407: > > rafaela1973: > > Dobro marija kaj cemo se sad i mi medjusobno pocet svadjat???? > > Pa Sanja se ispricala i rekla da je nesto krivo polovila. > > Hocete tuzit ili ne, vasa stvar. > > Ali koliko se ja sjecam javili ste se tu i ispricali svoju pricu. Spominjali te i odlaske na njena vrata, kako je to trebao bit vas rodjendanski poklon, kako cete otic kod nje kada organizirate baka servis, blablabla... > > Sad imate priliku otici na policiju. Netko je vec pola posla umjesto vas napravio. > > Nadjite pola sata i obavite to. > Ja se ovdje sa nikim ne svađam..Ja sam gospođo za razliku od drugih i kontaktirala njenu mamu,i njegovu mamu pokušavam dobiti.Njena mama mi je rekla da ju slobodno prijavim na policiju,da nisam jedina prevarena,da već ima puno prijava u .policijskoj postaji.Rekla je i da Ana ne živi sa njom,te da ih sve zlostavlja i maltretira.Kam da joj idem na vrata? > Jel imam možda telepatske moći možda da znam di se ona nalazi?
2017 01 21
Znaci cure evo ovako, ja san usput sad citala ove postove, uglavnom, ja cu u ponediljak na policiju, iz splita san,opljackala me koza za 815kn, uplatila san na racun od onog njenog kretenskog momka, mislim da cu morat privatnu tuzbu, e sad sta bi trebalo njima donit sve? Ocu li vas druge spominjat, jeste li za to da sve prevarene organiziramo zajednicki inbox na fejsu il whatsup
2017 01 21
> prettyxoxo: > Al ide joj tuzba njoj i decku retardirani ludaci nemam komentar Bravo! Odlično! Samo naprijed...ovim bolesnim umovima treba stati na rep i zaustaviti ovo! Ne odustajte...borite se za vaš novac! <3 Evo adminka je napisala na prethodnoj stranici sto treba donijeti u policiju...jako ih zanima slucaj sa ovo dvoje.
2017 01 21
> Admin2nd: > Sad mi je djelatnik policije bio u stanu sa zapisnikom i podatcima koje žele osim ip adresa. Očito ih zanima slučaj ;) Evo i tu piše.. Adminku nisu ovih dvoje prevarili....ali posto ona vodi stranicu..ženi je pukao film i odlučila je sama otići na policiju i prijaviti ih... Sada su bitni svi koji su prevareni od ovo dvoje sa dokazima...ispisma razgovora ..dopisivanja i sl... Znači idite na policiju...adminka će vam još pojasniti kada se ulogira šta trebate..
2017 01 21
Ne znam koliko ima prijava, i samim time kolika je cifra do sada, al svakako spomeni u policiji da nisi jedina i da vas ima jos
2017 01 21
> prettyxoxo: > Znaci cure evo ovako, ja san usput sad citala ove postove, uglavnom, ja cu u ponediljak na policiju, iz splita san,opljackala me koza za 815kn, uplatila san na racun od onog njenog kretenskog momka, mislim da cu morat privatnu tuzbu, e sad sta bi trebalo njima donit sve? Ocu li vas druge spominjat, jeste li za to da sve prevarene organiziramo zajednicki inbox na fejsu il whatsup Napokon netko,svaka ti čast....Naklon do poda
2017 01 21
Idi prettyxoxo i nedaj se! Prijavi, tuzi, zovi ...... Zasluzila je da se njoj i onom krmku stane na kraj! Ovo je sad vec prestrasno!!!!!!
2017 01 21
Cure, budite oprezne. Ana se javlja na oglase *trazim*. Ona nudi sta vama treba. Jer ako vi ne naletite na nju, ona ce sigurno na vas!
2017 01 21
Evo podrška i od mene. Bravo prettyxoxo! Prijavi nego šta, pa nisi ti te novce našla na putu, niti su ti pali s neba. .. Treba se pošteno naradit da zaradiš 800 kn! Sretno i samo naprijed!
2017 01 21
POSVECENO VAMA CURE
2017 01 21
A šta pametujete "ženski jadu bijedni" dala sam i ja podršku za admina , žene koje se zalažu za pokradene! I........... na kraju , kupuješ na svoju odgovornost"DRAGA",,,, TO MI JE NAJJAĆE! lp zasad
2017 01 21
Bilo mi je lipo surađivat na krpicama, do ove teme,,,, fino admine blikiraj moj račun jer više nemogu trpit ovu nepravdu! Pozdrav!!!!!!
2017 01 21
> EmanuelaElica: > POSVECENO VAMA CURE Koliko profila ces imat volje pravit
2017 01 21
> ninamatic78: > A šta pametujete "ženski jadu bijedni" dala sam i ja podršku za admina , žene koje se zalažu za pokradene! > I........... na kraju , kupuješ na svoju odgovornost"DRAGA",,,, TO MI JE NAJJAĆE! lp zasad WTF???
2017 01 21
Hahah znaci ne bira svacije su dobre :DDD
2017 01 21
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 55