Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Južina....metereopatija... i pms....help

Dok se mijenja vrijeme često se ne osjećam dobro. Nervoza, bezvoljnost, apatija... Probala sam svašta od prirodnih preparata ali i nema pomaka. Ako mi se poklopi pms i južina, bolje mi se sklanjati sa puta. Jel netko našao rješenje da se može normalno funkcionirati?
2017 02 04
Oooo da, pola boce nutele na žlicu, zdjela kokica i udri brigu na veselje.. Do vaganja naravno
2017 02 04
eee, to sam probala :) i istina, ne jednom,hihihi aaali, ne valja to, ne valja drugi dan :(
2017 02 04
Sex
2017 02 04
sex...ni to mi se neda ak imam pms i južina. teško za povjerovati :)
2017 02 04
Pa to se kaze tako....neka malo dragi bajli po tebi Vratit ces mu <3 <3
2017 02 04
Nema ti tu lijeka, pregrmi i gotovo. Ako te tjesi, ja uz sve gore napisamo vec tri dana imam i groznu upalu uha. Ne znam da li da nekoga ugrizem ili da se ubijem :s
2017 02 04
Meditiraj, duboko disi, legni sama u sobicu i zaboravi svijet, imam odlican video za to stavim na slusalice i nema me a opustim se maksinalnoo
2017 02 04
Joj upala uha uzas!! Meni jedino čuvarkuća pomaze
2017 02 04
joooooj, nadam se da ima neki čaroban pripravak, čaj, nešto da poboljša život. sad sam se baš čula sa frendicom i kaže da je ona rješila to sve sa svakodnevnim odlaskom u teretanu. malo mi se čini jezovito ići svaki dan u teretanu,hahaha
2017 02 04
Ufff, ja sam već par dana u banani....boli me glava, nemam energije i imam osjećaj da dišem vodu...Inače nisam metereopat ali ovaj put je i mene scepalo 😔 bljak 😲
2017 02 04
Nemogu zamisliti po ovom vremenu uopce u nikakve zatvorene prostore sa puno ljudi ,izbjegavam i od kad to radim sam ok.inace bi mi glava bila ko balon nakon samo sat boravka u nekom centru
2017 02 04
ima tko neki pripravak, čaj za ove naše probleme?
2017 02 04
> AdAstra: > ima tko neki pripravak, čaj za ove naše probleme? Trgneš za početak dvije rakijice pa podebljaš sa još dvije a nakon pete, šeste tak ti je sve ravno i sam se smješkaš. Ojha 😊😜
2017 02 04
Kapsule od nocurka(odlicno za pms, nervozu, neuredne menstruacije, probleme s kozom.) Ma sve naj naj.... 😊 😁
2017 02 05
1 2