Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

kosa slama

blajham kosu unazad 15 godina, na svaka 4 tjedna, nikada mi nije uspjela narasti duze od ramena, kida se, stavljala sam sve moguce preparate i maske, i shvacam problem je blajh, i odlucila sam ne farbati 6 mjeseci, medutim meni se kosa i dalje kida, i dalje ne raste, tj korijen raste ali duzina je isto i zibilja ne shvacam u cemu je problem jer vec pola godine ne farbam i njegujem je maximalno.jedino ne sisam tih 6 mjeseci jer mi je cilj da naraste.cak sam i radila brazilski keratini botox kose, ma sve. savjet?
2017 02 08
imala sam slične probleme, naime ne zbog blajhanja nego zbog umetaka, pletenica, svakodnevnog peglanja.... i pomoglo mi je jedino ovo: kvasac (svježi) pomješaš sa žutanjkom i malo maslinovog ulja, ...dobro promješaš (dok se kvasac skroz ne otopi), namažeš cijelu kosu time, pokriješ folijom ili ručnikom (prethodno zagrijanim) i držiš na glavi ( definitvno što duže to bolje) tu masku možeš stavljati 1 tjedno.... bitno je da budeš u toplom jer gljivice iz kvasca "rade" samo pod utjecajem topline... nakon mjesec dana već vidljivi rezultati: - rast novih vlasi - sjajnija kosa - lakše češljanje ja sam zaista zadovoljna
2017 02 08
Prestati blajhati kosu? Mislim to govorim čisto zato što sam i sama to radila i ne moguće je popraviti uništenu kosu. Ja sam gledala na youtubu i preporučili su svi aphogee tretman. Naručila sam ga, nekoliko puta iskoristila i mogu reći da je pomogao, ali ni približno da se kosa vrati u normalu.
2017 02 08
Kako misliš korijen raste a dužina je ista :o :') ? Blajhani dio moraš odrezati, on nikad neće 'doći sebi', a zatim se o neuništenoj kosi brinuti majčinski, a ne maćehinski.
2017 02 08
Mislim korijen raste imam ogroman izrast ali duzina ista. Nema pomaka. A ne sisam. Jednostavno se kida.
2017 02 08
Znaci u prevodu sve ovo sto imam na glavi je mrtva kosa i potrgat ce se kad tad
2017 02 08
I ja sam imala isti problem, farbala sam se 4 godine u plavo, pa sam prestala jer mi je kosa stvarno bila slama. Godinu dana mi je bila ista dužina (isto se nisam šišala jer sam mislila da će biti duža ako se ne šišam). Shvatila sam da se jednostavno moraš šišati, kosa stvarno brže raste, a i zdravija je. Pa se sad šišam svaka 3 mjeseca po 1-2 cm, ovisi koliko je ispucana i ne farbam se. Radim maske od prirodnih ulja (tu i tamo stavim jaje) i stvarno pomaže. Isprobaj i ricinusovo ulje, ono je za rast kose :)
2017 02 08
I liječi se iznutra, pij puno vode, jedi puno voća i povrća i ako treba pij neke vitamine, pomaže :)
2017 02 08
deifinitivno preporučam kvasac! bez njega nisam imala nikakve promjene što se tiče rasta novih vlasi... vjeruj mi, probaj jer je puno jeftinije a i učinkovitije od većine kupovnih preparata
2017 02 08
Kosa koja se razvlaci kao zvaka je potpuno unistena i nema joj spasa.meni su davno izvlaceci pramenove na kapu sprzili kosu do te razine.treba cim prije osisati,bolje nego da se sama iskida :(
2017 02 08
Uf, toliko blajhana kosa se neće sigurno spastiti u 6mjeseci mira i nefarbanja. Maske( kvasac da, od raznoraznih ulja, jaje, proguglaj te home made, ima ih miljun, moraš naći onu koja će tebi odgovarati) i išišavanje da izblajhani dio u potpunosti nestane. dobra stvar su i preljevi za kosu, oni je hrane. Ali tako blajhanoj kosi teško da ima pomoći osim šišanja :/
2017 02 08
Kako sisanje može utjecati na brzinu rasta kose? :/ Kako kosa u korijenu uopće ima pojma ju je netko gore rezao? ,:) Može dopridonijeti ljepoti kose, definitivno, ali da ce imati utjecaja na brzinu...teško.
2017 02 08
Bila sam plavusa. Takodjer, kosa polu-unistena. Jedina pomoc, dakle JEDINA - sisanje, sve dok nisam odrezala zadnji bojani dio kose i pustila svoju prirodnu. Sada imam zdravu, sjajnu kosu. Iako sam dvije godine zivota izgubila cekajuci da ju u potpunosti oporavim. Ne pada mi na pamet ikad vise ju tako zlostavljati i maltretirati. Niti jedna boja nije lijepa ako je kosa slamnata i unistena. Jedina lijepa kosa je zdrava kosa.
2017 02 08
Sto vrijedi blajhanje? Cure i zene se bojaju u plavo da bi bile atraktivnije i privlacnije, a jedna na dvadeset plavusa ima zaista lijepu plavu kosu. Ostalo sve, ruku na srce, izgleda ofucano i jeftino. I moja je takva postala s vremenom. Bitno da sam bila plavusa, a na glavi furala gnijezdo. Zato kazem - nikad vise.
2017 02 08
> Uljeshura: > Kako sisanje može utjecati na brzinu rasta kose? :/ Kako kosa u korijenu uopće ima pojma ju je netko gore rezao? ,:) Može dopridonijeti ljepoti kose, definitivno, ali da ce imati utjecaja na brzinu...teško. To se i ja uvijek pitam!👍😂
2017 02 09
1 2 3