Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavost :( Ayurveda centar, alternativa

Drage korisnice, tražim nekog s iskustvom usporavanja metabolizma. Gdje god da krenem čitati nešto na temu kilaže uglavnom sve sami savjeti kako ubrzati metabolizam... Bila sam kod doktorice 3x ali ništa nismo riješile. Dakle, prije 3 godine sam godinu dana bila pod jako velikim stresom - preseljenje u drugi grad, prekid veze, završni ispiti, diplomski rad i u tom periodu sam izgubila 7-8 kg koje nikako ne mogu vratiti. Metabolizam mi se užasno ubrzao, što god da pojedem za sat-dva idem na wc. Vadila sam krv, kontrolirala štitnjaču (samo THS preko krvi) i sve je u redu. Zadnjih godinu dana sam dobro psihički, radila sam, nisam pod stresom... ali i dalje mi nedostaje tih 7-8 kg. Hranim se zdravo, ne pušim, ne pijem kavu, 2x tjedno vježbam. Uz vaša iskustva, zanima me i da li je netko probao Ayurvedske tretmane, bio kod njhovog liječnika u vezi bilo čega i kakva su Vam iskustva? Hvala :*
2017 02 14
Imam isti problem, govore mi da samo moram puno jesti a opet ne mogu se ni trpati na silu.. > Dorisss: > Drage korisnice, > tražim nekog s iskustvom usporavanja metabolizma. Gdje god da krenem čitati nešto na temu kilaže uglavnom sve sami savjeti kako ubrzati metabolizam... Bila sam kod doktorice 3x ali ništa nismo riješile. > Dakle, prije 3 godine sam godinu dana bila pod jako velikim stresom - preseljenje u drugi grad, prekid veze, završni ispiti, diplomski rad i u tom periodu sam izgubila 7-8 kg koje nikako ne mogu vratiti. Metabolizam mi se užasno ubrzao, što god da pojedem za sat-dva idem na wc. Vadila sam krv, kontrolirala štitnjaču (samo THS preko krvi) i sve je u redu. Zadnjih godinu dana sam dobro psihički, radila sam, nisam pod stresom... ali i dalje mi nedostaje tih 7-8 kg. Hranim se zdravo, ne pušim, ne pijem kavu, 2x tjedno vježbam. > Uz vaša iskustva, zanima me i da li je netko probao Ayurvedske tretmane, bio kod njhovog liječnika u vezi bilo čega i kakva su Vam iskustva? > Hvala :*
2017 02 14
Ja sam bila kod ayurvedskog liječnika, Tomislava Petrušića i znam nekoliko ljudi koji su bili. Nitko nije imao taj problem kao Vi ali svi smo išli iz različitih razloga i svi imamo pozitivna iskustva. Tako da preporučam da probate, na prvom pregledu će ustanoviti da li baš trebate dolaziti na tretmane tamo ili ne morate. Ja osobno nisam morala, dobila bih što treba kada sam dolazila na ''kontrole'' i eventualno nešto što bih doma morala uzimati. :)
2017 02 14
Isti problem sam imala i imam još mada je krenulo na bolje. Iz mog iskustva, nervoza je ta koja ubrzava metabolizam, način razmišljanja a to se ne da tako lako promijeniti. Dakle prvo, prihvati se kakva jesi jer dok to ne prihvatiš nema pomaka. Jako je bitno ne osuđivati se i voljeti se takvom kakva jesi. Izgaraš kao fosfor rekla mi je homeopatkinja mada nisam bila tamo zbog tog "problema". Ja to i ne vidim kao neki problem jer sam pomalo i sretna zbog ubrzanog metabolizma, prije sam baš bila obla i uvijek sam htjela biti mršavica. Nešto te izjeda i bolje je tako nego da ti baci na neku stvarnu bolest. Shvati da je sve dobro i govori sebi dobro je..."uljuljkavaj se i uspavljuj".
2017 02 14
Također sam imala veliku želju udebljati se i jedino sam uspjela s pudinzima, svaku vecer 2-3 pudinga ona velika sa šlagom. Nije bas zdravo ali za pola godine 6,7 kg ☺ i sad ih povremeno jedem ali kile su i dalje tu ☺
2017 02 14
Nije odg na pitanje, al savjet ako se netko jos zeli udebljati ;-)
2017 02 14
Hvala curke! :")
2017 02 17