Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Sezonski posao

Pozdrav svima, tražim sezonski posao. Ja sam studentica, ali bi bilo dobro kad bi mogla naći posao i za brata i mamu. Za mene moze bilo sta, ali bilo bi super spremacica, sobarica, prodavacica. Zna li netko nekakav pouzdan i dobar posao? Unaprijed hvala!
2017 02 16
Moj posao hr.. stranice od svih hotela svi traze masovno i svi se oglasavaju posalji zamolbu najcesce je prijava na link.. nek ti mama i brat odu kod savjetodavca na biro da ih oni upute jer dosta njih jr biko u 13 i 1 mj u potrazi za radnicima.. moj savjet da ne ides kod malog privatnika.. bolje neki koncern i sl tu je cisto sve kod placanja.. svi ti zaposljavaju i studente.. idi bolje za nesto osim sobarice i cistacice jer je najmanja placa a ubijes se.. gledaj nesto di imas mance .. sretno.. dobar i pouzdan posao? Univerzalnog odgovora na to nema ni tko je dobar ovisi kakva je ekipa opis posla al za studentske poslove po meni je super bit peraja u sanku i ptodavat sladolede.. ne umoris se a placa je super
2017 02 16
Hvala vam puno! Mama i brat su na birou i bili su na savjetovanju. I nude im posao. Samo smo culi da preko biro se dobije manja plaća nego kada sam nađeš posao. Jer biro uzima postotak. Pa eto sad pokusavamo sami naci. A za dobar posao sam mislila ako netko zna poslodavca kod kojega je radio i bilo mu je dobro, pa da pogledam. Znam da je bolje raditi to sto ste naveli, ali je to teze naci. Takvi poslovi odmah odu. Ali naravno da cu pokusati. Hvala vam na svim savjetima!
2017 02 16
> HorribleMess: > Hvala vam puno! > Mama i brat su na birou i bili su na savjetovanju. > I nude im posao. Samo smo culi da preko biro se dobije manja plaća nego kada sam nađeš posao. Jer biro uzima postotak. Pa eto sad pokusavamo sami naci. > A za dobar posao sam mislila ako netko zna poslodavca kod kojega je radio i bilo mu je dobro, pa da pogledam. > Znam da je bolje raditi to sto ste naveli, ali je to teze naci. Takvi poslovi odmah odu. Ali naravno da cu pokusati. > Hvala vam na svim savjetima! Ne uzima biro postotak.. al je dobro da su na birou jer biro daje putne troskove kad se posalju karte ili vrijednost karte ako se ide autom sa ugovotom.i fobije se do 300 kn
2017 02 16
Nece vam biro naci oni vam samo preporuce poslodavca.. ja sam prvi nasla tako da su predstavnici te firme bili imali razgovore na birou..
2017 02 16
Pa biro je naso te poslodavce. Na taj sam nacin mislila. Znamo za putne. Pa culi smo iz prve ruke da je placa ljudi koji su preko biroa i do 1000 kn manja u usporedbi s onima koji su sami nasli taj posao. Sad ne znam. Ispitat cemo to bolje u svakom slucaju.
2017 02 16
> HorribleMess: > Pa biro je naso te poslodavce. Na taj sam nacin mislila. > Znamo za putne. > Pa culi smo iz prve ruke da je placa ljudi koji su preko biroa i do 1000 kn manja u usporedbi s onima koji su sami nasli taj posao. Sad ne znam. Ispitat cemo to bolje u svakom slucaju. Nije ih nasao biro samo biro daje prostor da oni dodju i tu traze radnike.. konkrerno biro ni ne provjerava poslodavca niti ti pruza kakvu zastitu doslovce im.je uloga nikakva.. nije istina
2017 02 16
Svakako ćemo jos sve to provjeriti. Hvala van na svim informacijama. :)
2017 02 16
> Zrinkic26: konkrerno biro ni ne provjerava poslodavca niti ti pruza kakvu zastitu doslovce im.je uloga nikakva.. oni su tamo samo da vode statistiku niti jedna agencija za zaposljavanje ne nudi nikakvu zastitu, a neki jos uzimaju proviziju svaki mjesec od place kad te zaposle oni posteniji tu proviziju uzimaju od poslodavca za usluge koje mu pruzaju (dok mu pruzaju)
2017 02 17
> tratinchica123: > > Zrinkic26: > konkrerno biro ni ne provjerava poslodavca niti ti pruza kakvu zastitu doslovce im.je uloga nikakva.. > oni su tamo samo da vode statistiku > niti jedna agencija za zaposljavanje ne nudi nikakvu zastitu, a neki jos uzimaju proviziju svaki mjesec od place kad te zaposle > oni posteniji tu proviziju uzimaju od poslodavca za usluge koje mu pruzaju (dok mu pruzaju) Agencija je nest drugo od biroa i nije za usporedbu uopce..
2017 02 17
ja tražim sezonski posao za mene i dečka, pa ako netko zna gdje primaju više radnik pa možda skupa negdje upadnemo, svaka pomoć dobrodošla :)
2017 02 21
hej, ja isto trazim sezonski posao na moru.. zasad sam dobila posao u tisku, na braču... zna li itko da li je to isplativo?? ili ako netko ima preporuke jer ovo mi je prva sezona i malo me strah?!?! :/
2017 02 28
> da18ne: > hej, ja isto trazim sezonski posao na moru.. zasad sam dobila posao u tisku, na braču... zna li itko da li je to isplativo?? ili ako netko ima preporuke jer ovo mi je prva sezona i malo me strah?!?! :/ Imas u Osijeku sajam poslova za sezonu masa poslodavaca dolazi Ne znam di al pitaj svog savjetidavca nije valjda da nisi obavijestena o tom sajmu za sezonu? Sutra ti pocinje to ti bude par predstavnika firme.. gledaju te od glave do pete nacin komuniciranja izgled pod time mislim na urednost Ja sam dosla prvi put sa dugim crnim spic noktima 😂😂😂 greska na kvadrat al sam svejedno dobila posao al svaki predstavnik poslodavaca me pitao kak planiram radit sa tim noktima da toga nece bit.. Ponesi zivotopisa par po mogucnosti sa slikom nesta iako su neki i slikali.. i srerno
2017 03 01
Vi ste dobili posao brzopleto citam sorry al mozda gore info nekome pomogne
2017 03 01