Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Asos, opet!

Prije točno tri tjedna poslala sam svoju narudžbu natrag Asos-u jer mi nije odgovarala. Prije tjedan dana dobijem mail od ReBOUND-a da su zaprimili moj paket i nakon toga ništa. Sad pročitam da sam trebala dobiti i mail od ASOS-a da je moj paket stigao i kod njih. Nisam dobila ni mail, a ni novce. Jel to normalno ili? Kad odem na help chat, svaki puta mi kažu da se podatci ne podudaraju i završe razgovor. Radi se o 500 kuna, pa nije baš za zezanje. Ne znam što da radim.
2017 02 16
Pogledaj na forum.hr temu Asos. Tamo ti je sve objasnjeno oko tih povrata. Cure sve tamo pisu. Sretno! ;)
2017 02 16
Javi im se na facebook asos stranici, ja sam im se javila preko stranice, rekla u cemu je problem, brzo su mi odgovorili.. Vracala sam posiljku prije 3 tjedna, sve je oke proslo, no da trebala bi dobiti od asosa poruku da je paket stigao i da ce ti kroz tjedan do dva vratiti pare.. Ako ti je ReBOUND poslao poruku da je pakt zaprimljen e pa onda bi ti se i asos trebao javiti
2017 02 17
paket*
2017 02 17