Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

žena protiv žene...

zašto je žena ženi najveći trn u oku, svaku snimimo s preciznošću, jel je to naša sposobnost uočavanja svakog detalja ili je tu malo i zloće.... ;)
2017 03 13
Ja se uvijek bolje slažem s muškarcima nego sa ženama😅
2017 03 13
da je bog stvorio dvije žene, već bi se one počapale čiji je smokvin list ljepši i kojoj bolje pristaje... :D :D
2017 03 13
Muški to riješe svađom pa poslije i birtiju, a žene dok mrežu ispletu, pa ajojjjjj..nikad do birtije, i onda još ako i dođu ne piju.. Il dijetnu kolu..e jbg
2017 03 13
Pa ništa čudno...mene samu nekad iznervira moja ženska strana... ;)
2017 03 13
Ma kakvu kolu dijetnu😂 daj vamo nešto ljuto, frrr😌😌😌🍻🍷🍸🍺
2017 03 13
> IvanaHercegovac: > Ma kakvu kolu dijetnu😂 daj vamo nešto ljuto, frrr😌😌😌🍻🍷🍸🍺 😃😃😃 Dijetna kola sve i zakuha... Uzmi ljutu i opusti živce....
2017 03 13
kažu da je najbolja domaća rakija, pa jedan gutljaj navečer, bolje se zaspi a stare žene su znale reći -dobro ćini za maternicu-..... :')
2017 03 13
> jackrussel: > Pa ništa čudno...mene samu nekad iznervira moja ženska strana... ;) Hsha :')
2017 03 13
> Majalike: > > jackrussel: > > Pa ništa čudno...mene samu nekad iznervira moja ženska strana... ;) > Hsha :') ...poznato ti,Maja? 😀
2017 03 13
kako se osjećate i kako pogledate žensku koja je perfektno obućena i dotjerana, a vi niste...?
2017 03 13
> SonjaSpoljaric: > da je bog stvorio dvije žene, već bi se one počapale čiji je smokvin list ljepši i > kojoj bolje pristaje... :D :D razumijem ja to ---- :D :D makar meni svjedno ako je netko bolje zrihtan od mene, ako se ja dobro osjećam u onome što nosim, ma briga me što mađarska nema mora..... :D :D
2017 03 13
zato jer su muskarci niza bice i ne isplati se s njima ulazit u diskusije
2017 03 13
Evo ja sam ljubomorna na andreinu frizuru, i ja bi takvu boju Al nemam hrabrosti😌😌😋😋😎😎😊😊😊
2017 03 13
> IvanaHercegovac: > Evo ja sam ljubomorna na andreinu frizuru, i ja bi takvu boju Al nemam hrabrosti😌😌😋😋😎😎😊😊😊 :D MENE ZANIMA ŠTO JE ONO U NJENIM TORBAMA.... :D
2017 03 13
1 2 3