Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ahh ta svekrva

ako su dužni na sve strane, da nebi i seka ostala bez ičega jednog dana... ;)
2017 04 06
Jel kuzis da njima ocito nije bilo zao sto im kisi u kucu? Oni se nikad nece opametiti, samo ce od vas napraviti jad jer necete imati nista ustedeno, npr za trenutke kad ce trebat mijenjati kroviste... ako planiras dijete, a i sama kazes da se mucite vas dvoje, mislim da trebate poraditi na sebi i svojem stavu, ne na njegovim roditeljima jer oni su odrasli ljudi...trebate zastiti svoje buduce dijete i raditi na tome da mu omogucite sto vise, pocevsi od toga da prestanes dopustati da vam netko direktno krade tesko zaraden novac.
2017 04 06
Slazem se sa svime sto ste rekli, bedaki smo sto dajemo, i padamo na suze. Jednostavno zelim i ja i muz da krenemo normalno zivjeti, jer ovakvim nacinom necemo nista moci sebi priredit. A sto se tice djeteta to ste definitivno u pravu zelim mu pruzit sve sto treba da ima ljubav,srecu, materijanu sigurnost, i da odraste u kvalitetnu osobu
2017 04 06
Definitivno se riješite grižnje savjesti. Sve što ste pošteno zaradili imate pravo ulagati u dijete, vlastiti stan ili kuću, auto, ljetovanja... Oni će vam to sigurno nabiti na nos; kako vi sad idete na more (na primjer), a oni nemaju što jesti i pokvario se tv i seka bi na faks - to je njihova stvar i njihov problem. Malo je ljudi koji mogu uzdržavati dvije familije. Vama neka je vaša najbitnija i niste dužni sebi uzimati iz usta zato da date nekome tko si nije sam skuhao, a zna zinuti da pojede. Sretno i držite se! ;)
2017 04 07
Stvarno neozbiljni i smiješni roditelji, kao da su s nekog drugog planeta, šta oni misle da novac pada s Marsa Ja bih također prestala sa svakim pomaganjem u ovom slučaju jer će se događati da njima nikad neće biti dosta i vi ćete, kako god okrenete, biti uvijek krivi zbog nečeg, npr. zato što nemaju cigareta Doviđenja, nemamo, pravite se blesavi i živite svoj život
2017 04 07
1 2