Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pošta, pomoc

Objasnite mi molim vas sto znaci slijedece... Dakle paket mi je poslan prekjucer prije podne..jucer u 7 i po ujutro je status pošiljke bio Priprema pošiljke za dostavu, dakle paket je u mom gradu. Da napomenem cijeli dan je neko bio doma al poštara ni cut ni vidit. Da bi status pošiljke u 17 i po popodne bio Pokusaj dostave posiljke uz napomenu za rajon. Sto to znaci, jel to oni lazu da su probali dostavit paket ili sta? i dal da sad cekam da dostave il da odem do pošte.. :s
2017 04 12
Jako rjetko ista primam poštom pa sam malo tuka... znam samo da niko nista nije pokusao dostavit.. x-)
2017 04 12
Meni je tako pisalo za puno paketa, i drugi dan dođu ko da ništa nije bilo
2017 04 12
Bit će da je neka dekoncentrirana teta poštarica stisnula krivu tipku :)
2017 04 12
Ako očekujete dostavu doma onda pričekajte još dan-dva. Ukoliko ništa ne dođe možete i bez papirića obavijesti doći u poštu i podignuti paket. Samo je potrebno dati šifru pošiljke. Meni se nedavno dogodilo da mi obavijest uopće nije došla da me čeka paket u pošti. Srećom imala sam šifru i provjerila kako paket čeka na isporuku. Podignula paket prije dva tjedna, a poštar tek danas donio žutu ceduljicu za podizanje tog istog paketa x-) I vidi se kako je netko prepravljao datum... Jako su u nekim poštanskim uredima nemarni.
2017 04 12
ja uopce nisam provjeravala dal su pustili obavijest ili ne, pošto sam u zgradi na trecem katu sanducici su na prvom a zgrada ima dva ulaza na dve razlicite adrese, od kojih ovaj ulaz tj adresa di sam prijavljena i di mi sva al bas sva posta normalno stigne nema parlafon i samo stanari s magnetnom karticom mogu uc i izac, a svaki postar vec zna za drugi ulaz. A posto mi na vratima nije bio niko ako nadem obavijest u sanducicu znaci da su uspjeli uc u zgradu a nisu ni probali doc na vrata i na to cu popizdit :D ma poslat cu ja muza popodne na postu da ih opere i podigne paket, ako ce mu dat paket, posto sam ja doma s malom bebom i da mogu setat po vani kako mi se prohtije narucila bi tiskom a ne poštom
2017 04 12
Frend (zagrebački Rudes) svako malo skuzi kroz prozor poštara kako samo ubaci obavijest o "nemogućnosti uručivanja" a da nije ni pokušavao.. :D Lijeni su. A suprugu ti neće htjeti uručiti paket ako je na tvoje ime...:/ Trabunjaju da mora imati punomoć ako diže u nečije tuđe ime.
2017 04 12
Isto se meni desilo ,paket bio kod kontrolora u posti.zvala sam frenda (poštara)i tako rješila.uvijek imam frku s postom ,ali sta je tu je nervirala sam se dugo a onda shvatila uzalud mi trud svirači
2017 04 12
i dalje nista. osim sto su opet napisali pokusaj dostave uz napomenu Za isplatu/isporuku u pošti i par min nakon toga Priprema pošiljke za isporuku u PU sto god im to znacilo. Obavijest pustili nisu. Nekom se bas neda radit. A na telefon se naravno niko ne javlja. Niko nije iso do poste jer nismo stigli a ja uz malu bebu tesko da cu otic i upravo zbog toga je paket trebao stic na vrata. Ljuta sam ko leptir. :@
2017 04 13
> Uljeshura: > Frend (zagrebački Rudes) svako malo skuzi kroz prozor poštara kako samo ubaci obavijest o "nemogućnosti uručivanja" a da nije ni pokušavao.. :D Lijeni su. I meni se znalo dogoditi da je samo osvanula obavijest u sandučiću a cijeli dan sam doma bila. Pa sam baš pitala poštara i kaže on da mu nekad ne stanu sve pošiljke na motor pa ih niti ne nosi iz pošte nego samo ostavi obavijesti da si ljudi podignu u pošti. Što bi značilo da hoće li mi paket doći na vrata ili neće ovisi o količini pošte mojih susjeda u kvartu :-(
2017 04 13
meni je poznanik iz pošte potvrdio da niko nije ni bio na adresi a upisali su da su bili dvaput. i oni svakog zaposljavaju mamicu im...
2017 04 14