Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Bz Kapital

Dobila sam cudni poziv iz Bz Kapital da imam neko nasljdstvo od pokojnog oca koji je preminuo jos 2010 Dakle traze smrtni list i neki papir sa ostavinske rasprave ..te rasprave nije ni bilo li ja nisam ni pozvana na nju Otac se vodio kao samac sa nama nije ni zivjeo niti znamo puno sa cime se on bavio E sad meni je ovo sve malo sumnjivo i sve mi smrdi na kamatare Bz Kapital Radnicka cesta Zagreb zna li netko nesto o tome
2017 05 16
B2 kapital. otkupljuju dugove od pbz i pokusavaju se naplatit. nedaotibog ista dogovarat s njima. kamoli im slati dokumente, koje (da na njih imaju ikakvo pravo) bi po sluzbenoj duznosti, kao i ti u tom slucaju, dobili od biljeznika koji je odradio ostavinsku i temeljem njih pokrenuli postupak naplate od nasljednika ili isplate icega nasljedniku. ti da si ikakav nasljednik, icega, takodjer bi po sl.duznosti primila citabu od istog tog biljeznika i znala o cemu se radi. i imala rok od 15 dana na eventualan prigovor etc, prije pravomocnosti rjesenja..detalji, detalji.. da te zovu da ti isplate ista je nemoguce, jedino da ti se pokusaju naplatiti. stoga, pamet u glavu.
2017 05 16
Puno hvala za info , danas sam otisla na njihovu stranicu i sve vidjela ..da bilo mi jao cudno kad su nazvali i rekli da sam dobila nasljestvo i skoro sam im rekla jer vi to mene zaj . Sve mi je jasno ali nije mi jasno kako nakon sedam godina su se sjetili
2017 05 16
Super. Nek posalju napismeno. Sigurno imaju adresu ak su ti do tel dosli.
2017 05 16
Meni ti to mirisi kao da nije imalo sto ici na ostavinsku, a ostavio je dugove iza sebe, pa sad traze nasljednike da im uz fiktivno nasljedstvo uvale i dug. Jer nasljednici uz nasljedstvo naslijeduju i dugove preminulog. Nista ne potpisuj i mirno spavaj :)
2017 05 16
> LeSock: > Meni ti to mirisi kao da nije imalo sto ici na ostavinsku, a ostavio je dugove iza sebe, pa sad traze nasljednike da im uz fiktivno nasljedstvo uvale i dug. Jer nasljednici uz nasljedstvo naslijeduju i dugove preminulog. > Nista ne potpisuj i mirno spavaj :) Da, i meni to tako izgleda... U svakom slučaju, sve što nisi dobila napismeno, zapravo nisi niti dobila (tel. poziv?- jako neozbiljno), tako da mirno spavaj... Ako ikada dobiješ neki zahtjev napismeno, idi odmah kod odvjetnika...
2017 05 16