Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Neprikladna odjeća za 35+god

Možda poderane traperice? Meni se to nikako ne sviđa.
2017 07 02
> gabica30: > Ja sam nedavno dobila kritiku sa se ne oblačim u skladu sa godinama ( sad ću 38, ali djelujem puno mlađe), na sta sam se ja samo nasmijala 😎 . Taj dan sam imala sako na crte (kao bubimir), uske crne traperice i bijele starke...a sad naprimjer nosim kratke hlačice i žutu kanotjeru, na žute niske starke i boli me pipa, znam da mi dobro stoji, i dobro se osjećam u tome, pa tko hoće nek me gleda a tko neće nek okrene glavu 🤗 . Ja imam svoj otkačeni stil i ne vidim se nikako drugačije....prošle godine sam bila negdije pročitala da žene preko 30 godina ne bi trebale imati jako dugu kosu, u biti da sa godinama dužina kose se skraćuje. Ja je imam do struka i ne mislim je sisati tako skoro 😎. Često znam dobiti pohvale za svoj stil oblačenja....znaci da zaista ovisi kako se netko osjeća, kako kombinira i izabere odjeću prema obliku tijela i kako taj stil oblačenja nosi. Ma sjetite se samo Iris Apfel, ima preko 90 godina i oblaci se urnebesno, ima svoj otkačeni stil i ne j..e živu silu 😄 Meni ovaj stajling super zvuči. I ja se vidim tako obučena. Moja mama nosi starke, a ima 60 i nešto. Ja sam joj ih uvalila, jer mi nisu bile dobre. Hahahaha. A nisam ni ja baš tako mlada.
2017 07 02
Hehe super mi je ono s ljubicastom kosuljom... a bilo ih i rozih covjek voli.. :) Znaci donje rublje halteri a rub pun spikeova i zakovica... Ma nekako me vise pokoleba kad ti veli netko poznat ili prijatelj pa se malo zamislis... A to plus 35 vec pise i na onim kremama za bore koje ja bas zato zainat necu. 😎
2017 07 02
Ima stvari koje ni na jednoj zeni ne stoje dobro jer izgledaju jeftino... A s druge strane, ako zena ima godina ali i zdravu liniju i zdrav izgled, mogucnosti su siroke i ne bi se smjela ogranicavati samo na ono sto je "podobno".
2017 07 05
1 2