Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Smeta mu moja prošlost i to me boli!

Cure trebaju mi pod hitno savjeti dobri. Imam 20 godina a moj dečko 21,znači obožavamo se,ludi smo jedno za drugim,planiramo čak i zajednički život. Nikad mi se niti jedan dečko nije svidio kao on a isto kaže i on za mene,tvrdi da sam mu posebna. U vezi smo oko 6 mijeseci e sad problem je šta se on počeo odnedavno raspitivat o mojoj prošlosti odnosno koliko sam dečaka imala,koliko veza i slično uglavnom šta sam radila prije nego šta sam njega upoznala. Raspitivao se kod ljudi koji me znaju,kod mojih nekadašnjih prijatelja i prijateljica i kod sadašnjih to je napravio jer mu ja to nisam htjela reći rekla sam mu da to nije bitno i da ne želim o tome pričat. On tvrdi da je to važno i kaže da ako je u ozbiljnoj vezi sa mnom i ako planiramo skupa živiti a kasnije se vjerojatno vjenčat i imat djecu onda on ima pravo znati sa kim će provest svoj život to jest mora znati ne samo kakva sam sad nego i kakva sam bila...e to je njegova teorija.
2017 08 23
On mi je četvrti a prije njega sam bila sa 3 dečka u vezi,prvog sam imala sa 15 godina. Kad je to saznao rekao je da se razočarao u mene,da ne može vjerovat da sam ih mjenjala,kaže da kako sam mogla sa samo 15 godina već imat muškog po njemu je to prerano i kaže da sam tad bila doslovno dijete i da nije normalno da curica u tim godinama tako rano već počme. Onda je rekao nešto šta me najviše zaboljelo rekao je citiram "ako si ti sa samo 15 godina počela tko zna onda koliko si ih promjenila do 20-ete" krenule su mi suze kad sam to čula. Osjećam se užasno kao drolja,ne mogu podnjeti da me muškarac mog života gleda tako razočaranim pogledom. Više skoro i nismo "initimni" kad mu se približim da ga ljubim i mazim on kaže da nije raspoložen i da ga pustim na miru. Popričali smo o tome jučer,rekao je da je imao i on cura i veza prije mene ali da to nije isto jer je on muško a ja žensko. Kaže da mu broj bivših partnera uopće nije smetao kod drugih cura sa kojima je bio nego mu to smeta samo kod mene jer sam mu ja posebna i na mene je osjetljiviji. Kaže da otkad je počeo saznavat stvari o meni i likovima sa kojima sam bila stalno mu se vrte slike po glavi tipa šta su oni meni radili i ja njima u krevetu. Govori da nipošto ne želi prekinut sa mnom i da me nije želio rasplakat i uvrjedit i da će se trudit zaboravit moju prošlost,da će se trudit ne razmišljat o tome i ne spominjat to ali nije siguran hoće li uspjeti.
2017 08 23
Ako je vaša veza doista tako ozbiljna kao što kažeš ne vidim razloga zašto mu ne bi pričala o sebi. Sasvim je normalno da te želi što bolje upoznati i po meni bi trebali biti posve otvoreni jedno prema drugome. Barem bi tako trebalo biti u ozbiljnim vezama. Sjednite još jednom i razgovarajte koliko god to bude bilo potrebno, neka on iznese svoje mišljenje i priču ti svoje. Bolje je da se takve stvari riješe ranije dok je veza još ''friška'' pa da u konačnici vidite i odgovarate li si ili ne. Ako je doista toliko lud za tobom ne vidim zašto mu toliko smeta tvoja prošlost. Prošlost je nešto to ne možeš promijeniti ni da ne znam koliko želiš pa mu je bolje da se što prije pomiri sa time. Sretno!
2017 08 23
meni je to malo bezveze, al ako nemaš što skrivati reci mu sve.....
2017 08 23
jos ste oboje klinci i najbolje vam je da pricekate koju godinu, dvije da se bolje upoznate prije nego se odlucite ozenit imate vremena, cijeli zivot je pred vama i najbolje da se nikud ne zurite
2017 08 23
Ako on ima takav " životni stav" i dvostruke kriterije moglo bi bit problematično. Očito se obostrano ne poznate, šest mj je malo za upoznat nekog. Jednostavno dajte vremena, ako ne možete to svladat, niste si par.
2017 08 23
> miss007: > Ako je vaša veza doista tako ozbiljna kao što kažeš ne vidim razloga zašto mu ne bi pričala o sebi. Sasvim je normalno da te želi što bolje upoznati i po meni bi trebali biti posve otvoreni jedno prema drugome. Barem bi tako trebalo biti u ozbiljnim vezama. Sjednite još jednom i razgovarajte koliko god to bude bilo potrebno, neka on iznese svoje mišljenje i priču ti svoje. Bolje je da se takve stvari riješe ranije dok je veza još ''friška'' pa da u konačnici vidite i odgovarate li si ili ne. Ako je doista toliko lud za tobom ne vidim zašto mu toliko smeta tvoja prošlost. Prošlost je nešto to ne možeš promijeniti ni da ne znam koliko želiš pa mu je bolje da se što prije pomiri sa time. Sretno! Pa normalno da mu nisam htjela pričat o svojim bivšima i sa kim sa bila jer sam skoro 100% bila sigurna da će tako reagirat. Niti jednom muškarcu nije drago čuti da mu je cura ili žena bila sa drugima prije njega. Pa eto sad me je malo bolje upoznao odnosno saznao je o mojim bivšim dečkima i eto vidite kako je reagirao UŽASNO povrjedilo je i njega to ali i mene jer me je praktički radodajkom proglasio. On je već iznio svoju priču rekao je da ga to proganja i muči,da mu se svakakve slike vrte po glavi ali da će pokušat oprostit mi i prjeći preko toga a ja ne znam šta da mu kažem osim da ga volim jako i da prošlost nije bitna...a to sam mu već rekla jedino da ponavljam stalno kao papagaj da ga smirim.
2017 08 23
> Majalike: > Ako on ima takav " životni stav" i dvostruke kriterije moglo bi bit problematično. Očito se obostrano ne poznate, šest mj je malo za upoznat nekog. > Jednostavno dajte vremena, ako ne možete to svladat, niste si par. Pa nažalost ti dvostruki kriteriji su posvuda kod većine ljudi a ne samo kod njega. Od pamtivijeka se žene koje su bile sa više muškaraca proglašavalo za kurve,drolje,ovakve,onakve a muškarce koji su bili sa više žena su frajeri i face. Čak sam i od mojih roditelja čula da je možda moj dečko u pravu i da sam mogla biti samo sa jednim dečkom i odmah se i udat za njega a ne malo s jednim,malo s drugim,malo s trećim itd itd. Jedino me moje frendice kuže. Pa ne znam jeli 6 mjeseci malo za upoznat se ali znam da nikad nisam osjećala takve leptiriće u trbuhu sa niti jednim dečkom osim sa niim.
2017 08 23
Dobro. 6 mjeseci ste skupa i sad mu smetaju ti neki tvoji bivši. Pa će proći možda još koji mjesec-dva-smetati će mu tvoji prjatelji, pa lista na fb-u, pa prijateljice( što one tebe imaju zvati van, vidiš da te nagovaraju da me prevariš), pa roditelji (nikada me nisu voljeli, žele da me ostaviš). Pa će krenuti sa šiframa od društvenih mreža, jer, ako ga voliš, ništa mu ne kriješ i on ima pravo na to. To što osjećaš u trbuhu nisu leptirići nego čitavo jato šišmiša koji ti sugeriraju da bježiš od te prekrasne, lude, neponovljive veze u kojoj se dripac-špijuniram svoju curu da vidim je li kurva, usudi izgovoriti sudbonosno "tko zna koliko si ih imala"... Ah da, vidim da je već počelo sa manipulacojom tipa-kod drugih mi nije smetalo jer ih nisam volio kao tebe. To je onaj đir "samo ti možeš biti majka moje djece". Bježi mala. Bježi i ne osvrći se.
2017 08 23
> corygan: > Dobro. 6 mjeseci ste skupa i sad mu smetaju ti neki tvoji bivši. Pa će proći možda još koji mjesec-dva-smetati će mu tvoji prjatelji, pa lista na fb-u, pa prijateljice( što one tebe imaju zvati van, vidiš da te nagovaraju da me prevariš), pa roditelji (nikada me nisu voljeli, žele da me ostaviš). Pa će krenuti sa šiframa od društvenih mreža, jer, ako ga voliš, ništa mu ne kriješ i on ima pravo na to. > To što osjećaš u trbuhu nisu leptirići nego čitavo jato šišmiša koji ti sugeriraju da bježiš od te prekrasne, lude, neponovljive veze u kojoj se dripac-špijuniram svoju curu da vidim je li kurva, usudi izgovoriti sudbonosno "tko zna koliko si ih imala"... > Ah da, vidim da je već počelo sa manipulacojom tipa-kod drugih mi nije smetalo jer ih nisam volio kao tebe. To je onaj đir "samo ti možeš biti majka moje djece". > Bježi mala. Bježi i ne osvrći se. Pa ispričao mi se zbog te ružne rečenice "ako si počela sa 15 godina tko zna koliko si ih imala do 20-ete" rekao je da mi je žao ako me je uvrjedio. Ne špijunira on mene tko je to rekao...pa nije lud frajer. Mislim da znam šta osjećam u trbuhu odnosno šta osjećam prema njemu tako da poštedi me šišmiša hahaha. Pa šta fali điru "samo ti možeš biti majka moje djece" baš je lijepo to jer se žena osjeća posebnom. Ne želim bježat jer ga volim a i on mene.
2017 08 23
Pa nije lud, veliš...Štajaznam, obično ubrojivi muškarci ne zamišljaju partnericu sa nekim tamo bivšim likovima i zbog toga je lišavaju nježnosti. Al' dobro, to je manje bitno. Proći će taj osjećaj povrijeđenosti pa će sve opet biti u redu.
2017 08 23
> corygan: > Pa nije lud, veliš...Štajaznam, obično ubrojivi muškarci ne zamišljaju partnericu sa nekim tamo bivšim likovima i zbog toga je lišavaju nježnosti. > Al' dobro, to je manje bitno. Proći će taj osjećaj povrijeđenosti pa će sve opet biti u redu. Otkud ti znaš šta muškarci misle u njihovim glavama?...nije valjda da misli čitaš.
2017 08 23
Posebna je i parizer. Eno ga 45kn kila. A ti vidi. Kapa dole liku, voza te maestralno.
2017 08 23
> MiaRebelde: > > corygan: > > Pa nije lud, veliš...Štajaznam, obično ubrojivi muškarci ne zamišljaju partnericu sa nekim tamo bivšim likovima i zbog toga je lišavaju nježnosti. > > Al' dobro, to je manje bitno. Proći će taj osjećaj povrijeđenosti pa će sve opet biti u redu. > Otkud ti znaš šta muškarci misle u njihovim glavama?...nije valjda da misli čitaš. S 21 osim sto ima pamet 8godisnjaka vjerojatno ga pati i kompleks malog veseljka. Al nek je on naso majku svojoj djeci koja mu se tak gadi da ih nemre napravit s njom. Kad si vec fejk profil otvorilo za magda veltrusky stori, ma moooze.
2017 08 23
> MiaRebelde: > > corygan: > > Pa nije lud, veliš...Štajaznam, obično ubrojivi muškarci ne zamišljaju partnericu sa nekim tamo bivšim likovima i zbog toga je lišavaju nježnosti. > > Al' dobro, to je manje bitno. Proći će taj osjećaj povrijeđenosti pa će sve opet biti u redu. > Otkud ti znaš šta muškarci misle u njihovim glavama?...nije valjda da misli čitaš. Čitam. Al ajde, nemoj da te mi ometemo u vanserijskoj ljubavi. Voli on tebe. Nije lud.
2017 08 23
1 2 3 4 5 ... 15