Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Zna li netko?

Ginekologica me poslala da obavim pretrage jer sam na početku trudnoće. Sad me zanima što sve ove skračenice znaće ... kks, guk, tsh, kg it hgsag, anti tp. Da li se sve to može obaviti u domu zdravlja tj. u laboratoriju kojem pripadam i u Petrovoj 3 ili još negdje trebam ići...? zbunjena sam jer sam dobila dvije uputnice jedna za labos jedna za petrovu?
2017 09 14
Jedino za tsh znam da ti je to hormon štitnjače, najbolje je nazvati direktno pa pitati jer će oni sigurno znati bolje reći nego mi :)
2017 09 14
Krvna slika, štitnjača,glukoza(šećer),krva grupa i + /- faktor. Sretno :")
2017 09 15
Pozdrav, mislim da neces moci sve u DZ, dio toga znam da se ide gore na transfuzijski (barem sam ja morala...) i za dio toga moras biti na taste... Jedina opcija druga je da obavis sve u privatnom laboratoriju, tipa Breyer, ali kosta naravno... kks - krvna slika guk - secer tsh - stitnjaca kg - krvna grupa HbsAg - test na hepatitis B iat - indirektni antiglobulinski test anti tp - dokazivanje prisutnosti antitijela na Treponema pallidum
2017 09 15