Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Prodaja nošene odjeće, kako vam ide?

kod mene nema pravila,jednostavno kad ide ide sve.. ne prodajem stvari koje su puno nosene rade poklonim ili bacim i idemo dalje.. no imam i stvari koje od sezone do sezone ne idu i nakraju odu tako da mislim da za sve treba vremena svaka roba ima svog kupca :")
2017 10 06
A koji su to oglasnici? Imam hrpu stvari doma kojih se trebam riješiti jer nemam mjesta, a ovdje prodaja zaista u zadnje vrijeme nešto i ne ide. I zašto se nitko ne pokušava cjenkati? Ljudi smo, dogovorit ćemo se :)
2017 10 07
Krene pa stane. Mislim da svaka roba ima svog kupca, samo on treba naletjeti u pravo vrijeme :D
2017 10 07
> TheOrmar: > A koji su to oglasnici? Imam hrpu stvari doma kojih se trebam riješiti jer nemam mjesta, a ovdje prodaja zaista u zadnje vrijeme nešto i ne ide. I zašto se nitko ne pokušava cjenkati? Ljudi smo, dogovorit ćemo se :) Njuskalo,kolekcionar,aukcije..aukcije hr mozda najbolje od tog tipa, zaviri na stranicu pa ces vidjet cega sve ima
2017 10 07
Trenutno ne ide nikako.😊 Imam hrpu stvari nošenih jedanput-dvaput,markiranih i kvalitetnih. Dajem i popust i poklon,ali zasad ništa... Neki su artikli pogledani hrpu puta, valjda još nije došao pravi trenutak... 😂
2017 10 08
> Storm7: > > TheOrmar: > > A koji su to oglasnici? Imam hrpu stvari doma kojih se trebam riješiti jer nemam mjesta, a ovdje prodaja zaista u zadnje vrijeme nešto i ne ide. I zašto se nitko ne pokušava cjenkati? Ljudi smo, dogovorit ćemo se :) > Njuskalo,kolekcionar,aukcije..aukcije hr mozda najbolje od tog tipa, zaviri na stranicu pa ces vidjet cega sve ima Aukcije hr naplacuju posredovanje, ne znam koliko mi se isplati prodati majicu za 50 kn i još platiti naknadu
2017 10 08
Nikako koliko god isla u susret pogotovo s novim stvarima sve stoji,,uvijek na gubitku :'( :'( :') nezz sto da radim
2017 10 08
Zadnje vrijeme je prodaja slaba. Kad želim nešto kupiti odbiju me cijene jer su neke stvari preskupe, a realno ne vrijede toliko.
2017 10 08
Meni možda čak bolje ide prodaja nošene nego nove :D
2017 10 08
> TinTina987: > > Storm7: > > > TheOrmar: > > > A koji su to oglasnici? Imam hrpu stvari doma kojih se trebam riješiti jer nemam mjesta, a ovdje prodaja zaista u zadnje vrijeme nešto i ne ide. I zašto se nitko ne pokušava cjenkati? Ljudi smo, dogovorit ćemo se :) > > Njuskalo,kolekcionar,aukcije..aukcije hr mozda najbolje od tog tipa, zaviri na stranicu pa ces vidjet cega sve ima > Aukcije hr naplacuju posredovanje, ne znam koliko mi se isplati prodati majicu za 50 kn i još platiti naknadu Aukcije ti uzimaju do 20 kn po predmetu 1,50 kn provizije, a sve iznad cini mi se 2 ili 3%, tako da mislim da se isplati, ja kad stavljam cijenu ili kupujem izracunam obavezno i bankovnu transakciju, trosak pakiranja, postarinu, njihovu proviziju i sve onda gledam da cijena bude da se bar malo isplati..kunu po kunu.. ;)
2017 10 08
Nespretno sam se izrazila, ako predmet kosta do 20 kn onda uzimaju 1,50 provizije
2017 10 08
Storm, TinTina hvala na info, bacit ću oko na stranice, možda krene prodaja malo bolje 😊
2017 10 09
1 2 3