Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Prodaja nošene odjeće, kako vam ide?

Nama ne ide baš ni novo ni staro-)) na faze.. Gledajuć po nama, ako je nešto full jeftino nekad uzmemo iz čiste intrige ako je simpa čak i da ne treba, a kad nešto tražimo i nađemo realna cijena proizvoda je ok, samo da nije pretjerano. Primjetila sam da i nama cure doslovno za neke artikle tako kažu, uzimam samo jer je jeftino pa ono... Moguće većina tako razmišlja, iako je to po meni krivi način razmišljanja-))) Na kraju puni ormari i ne stignem nosit sve, a uvijek nešto manjka. Tipično ženski.
2017 10 04
Ove godine ajme slabo.. prije sam znala imati po par upita na dan a sad mozda tek koji na mjesec. (Skroz novih s etiketom ni nemam ;))
2017 10 04
Zadnja dva tjedna malo slabije... Ponudila sam i besplatnu postarinu i ono da kupci sami.ponude cijenu ali u zadnje vrijeme stvarno pomalo.. Na letgo isto nista 😔
2017 10 04
Evo ja si napokon našla i čizme i tenisice kod iste prodavačice za male pare...nadam se da će proć sve 5. Ja i stavim neke artikle stvarno jeftino, a i u opisu mi piše da sam otvorena za dogovore oko cijena, ali za neke stvari se jednostavno nitko nikad ne javi pa na kraju stavim da poklanjam pa opet nitko neće...tak da ne znam u čemu je stvar. Jasno mi je da ne želiš platiti ali da nitko ne želi čak ni za džabe...nemam pojma stvarno. Ali generalno stvarno jako puno cura malo previše nabijaju cijene.
2017 10 04
meni bolje idu dječije stvari, a ovo za odrasle lošije, pa čak i sa etiketom, ne znam očito nemam atraktivne stvari, cijenu mislim da sam stavila ok i uvijek kupci mogu ponudi svoju cijenu jer kad vidim kako neki hapuhuju cijene pozli mi, tražim recimo haljinu od desiinie koja nova košta 280kn i onda tu cure za rabljenu traže 250, fakat ne kužim, pa rađe dodam tih 30 kn i kupim si novu :D
2017 10 04
Ninuli, to i meni nije jasno, znači ako prodaješ rabljenu odjeću za desetak kn manje nego u trgovini tko je tu lud? Ne zazirem od kupovine rabljenih stvari, evo i sama sam kupila dva para rabljene obuće ali po fer cijeni...ako za 15 kn više mogu dobiti nove s etiketom onda nemamo o čemu pričati. Još kad zaračunaju 20 i više kn za poštarinu, ispadne me jeftinije kupiti nove. 😅
2017 10 04
Trenutno čak i muške idu bolje od ženskih... a valjda zato jer mi stvarno imamo toga previše kako god da pogledaš. Ja taman prodam svoje 1,2 stvari kad zaključim da mi neke druge 2 trebaju... x-)
2017 10 04
Slabo idu i nove s etiketom i one bez nje. A noseno jos slabije. Stvari su stvarno ocuvane i jaaako jeftine ali ne gubim nadu :)
2017 10 04
Kod mene malo ide, malo ne ide.. uvijek gledam neki dogovor da bude s obje strane, al kad usporedim s do prije 2 godine prodaja uopce ne ide, to su meni bila bolja vremena bas se puno i kupovalo i prodavalo..
2017 10 04
Večer cure :) Kaj se mene tiče, ovaj period je bio stvarno zadovoljavajući. Prodala sam puno robice od svoga klinca, u vrlo kratkom je roku narasel i sve prerasel, lijepo sam poslikala i vrlo brzo prodala. Mam sam mu kupila nove potrebne stvari, počastila njega i klinku sa novom obućom i sad sam po tom pitanju mirna. Za sebe ne tražim nikaj, imam i previše. Inače, ne nerviram se ak i nije prodaja, sam polako i bez stresa.
2017 10 04
> Winxica: > Večer cure :) > Kaj se mene tiče, ovaj period je bio stvarno zadovoljavajući. > Prodala sam puno robice od svoga klinca, u vrlo kratkom je roku narasel i sve prerasel, lijepo sam poslikala i vrlo brzo prodala. > Mam sam mu kupila nove potrebne stvari, počastila njega i klinku sa novom obućom i sad sam po tom pitanju mirna. > Za sebe ne tražim nikaj, imam i previše. > Inače, ne nerviram se ak i nije prodaja, sam polako i bez stresa. Nekima krenilo, u proslom mjesecu islo je nesto i evo zadnjih dva tj skoro nista... Pa cure vi koima ide koliko ste artikala zadnji tj prodale?
2017 10 04
> Pepita1990: > > Winxica: > > Večer cure :) > > Kaj se mene tiče, ovaj period je bio stvarno zadovoljavajući. > > Prodala sam puno robice od svoga klinca, u vrlo kratkom je roku narasel i sve prerasel, lijepo sam poslikala i vrlo brzo prodala. > > Mam sam mu kupila nove potrebne stvari, počastila njega i klinku sa novom obućom i sad sam po tom pitanju mirna. > > Za sebe ne tražim nikaj, imam i previše. > > Inače, ne nerviram se ak i nije prodaja, sam polako i bez stresa. > Nekima krenilo, u proslom mjesecu islo je nesto i evo zadnjih dva tj skoro nista... > Pa cure vi koima ide koliko ste artikala zadnji tj prodale? Mislim da je u pitanju nekih trideset komada... ;) I puno stvari poklonjeno uz kupnju. Svi sretni i zadovoljni.
2017 10 04
> IvanaPita: > A ja baš imam i nesreću da vidim stvari od pouzdanih prodavačica koje bi i uzela, ali evo kaj god mi se svidi nije moj broj. 🤦🏻‍♀️ > Obuća pogotovo, ja nosim 37/38, ali sve kaj vidim ili nije taj broj ili je istog trena prodano. Imam ja taj broj obuće...🙂
2017 10 05
> littlegirl: > Kod mene malo ide, malo ne ide.. uvijek gledam neki dogovor da bude s obje strane, al kad usporedim s do prije 2 godine prodaja uopce ne ide, to su meni bila bolja vremena bas se puno i kupovalo i prodavalo.. Slažem se...prije se više prodavalo...
2017 10 05
Budući da sam relativno nova tu i da nisam imal velika očekivanja, zasada sam zadovoljna...imam još puno toga za poslikati jer nas 3 sestre imamo hrpu toga što je viška...ali nikako doći na red :D
2017 10 05