Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Naplate paketa 5 kn kod dostave na adresu??!!

pa preporučena pošiljka i znači na ruke [:kesi] a paket je nešto drugo (express dostava) - to se treba naglasiti (unutar 24h dostava) i to je duplo skuplje!! ja uvijek spakiram u šta stignem, samo mi izvažu i naplate preporučeno..najnormalnije.. u svakom slučaju, ne bi trebali naplaćivati 5 kn, pogotovo ako ne dobiješ račun na tih 5 kn!!! pa nismo na placu!!
2013 04 23
Meni se pred malo isto desilo mjenjala sam se s curom ja sam joj poslala preporucenom posiljkom a ona meni kao paket isti dan smo poslala i vec iduci stiglo i meni i njoj s tim da je meni za paket naplaceno jos 5kn kad su mi ga donjeli na vrata, i nije mi ga donio moj postar vec ta kombi dostava, i naravno bez racuna.
2013 04 23
mislim zao mi je platim da se zena ne muci ici u postu i onda oni tako kradu novac, zarade 1 placu sa tih 5 po 5kn. [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] nabila bi ga ja u dupe, sta onda za racune i pisma ne uzima 5 kn?????? isto ih doveze kuci. [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2013 04 23
U Vinkovcima se dostava na kucnu adresu za paket placa 2 kn dodatno. S tim da je to nesto novo, prije me nisu ni pitali zelite li dostavu na adresu ili ce osoba podici u posti. Placala sam 18 kn za paket i to je to. Ocito neke novine, ali naplacuje se kako kome odgovara. [:vrti]
2013 04 23
100ka [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 04 23
a meni pak ne naplacuju "dodatnu dostavu"...tj ako me nadju doma 5 kn,ako me ne nadju..ostave papiric,odem na postu i ne placam ama bas nista! :/ PSIHIJATRIJA!!!
2013 04 23
mene još uvijek ne pitaju na pošti ništa, a na kućnu adresu dobijam već 3 godine pakete i nikad problema..
2013 04 23
platila sam 1,246g 24kn preporuceno da bi sada izaslo da ce postar uzeti jos 5kn kada donese posiljku. nema smisla uzimati ako sam ja to platila. [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2013 04 23
Moram se priključiti i pojasniti. Poštar domaći na motoriću, ne naplati nikad ni kune a nosi mi pakete i veće od motora :)) no po pravilniku pošte on je obavezan nositi pakete i pošiljke do 1 kg težine. Ostale pakete vozi kombi,i ako je plaćena dostava na adresu a to se vidi i piše na paketu,ne smije naplatiti ni kune,što meni nikad nije ni učinio. Zato tete u pošti napišu na paket ADRESA,i to košta 20 kn. 5 kn mi naplati ako pošiljaoc nije naglasio adresu,tj platio je 18 kn. To znači da preuzimaš svoj paket u poštanskom uredu i tako u većini gradova u Hr i je slučaj. No Zagreb je specifikum i zbog obima pošiljki koje svakodnevno stižu,pošta si ne može priuštiti da sve pošiljke stoje u uredu,nego veće pakete šalju kombijima da rasterete poštare. No ako nije pri slanju naglašena dostava na adresu,to naplate 5 kn,ili ak te ne nađu doma ostave papirić pa pak ne platiš ništa jer dižeš sam u uredu. To je odavno tako,pa ja uvijek kad kupujem veće stvari koje se šalju kao paket uplatim za poštarinu 20 kn i kažem curama da pri slanju naglase dostavu na adresu.
2013 04 23
Mene je službenik u pošti par puta pitao želim li da se paket dostavi na adresu ili da dođe kupac po njega u poštu. To naplaćuju 2 kn. A uzimaju li još 5 kn pri uručenju...ne bih se čudila. I meni su par puta zaračunali, bezveze skroz. Ne bih ja ni uzimala od poštara, da nije susjed umjesto mene primio i dao iz svog džepa. [:znoji]
2013 04 23
manna0405 ima pravo to je tako i u drugim gradovima. Kod paketa za koje je dostava placena 18 kn odnosno do poštanskog ureda onda oni te pakete potovare u kombi i razvoze po adresama za to ti naplate 5 kn ako si kod kuće i preuzmes paket, ako nisi doma ostave obavijest te paket podigns u posti i neplatiš tih 5 kn
2013 05 20
1 2